Face Pack

Nejlepší 9 domácích balíčků na obličej z pomerančové kůry

Balíčky na obličej s pomerančovou kůrou

Oranžová jako ovoce je velmi výživná, ale její slupky nezůstávají pozadu. Pomerančové slupky jsou skvělým zdrojem výživy pro pokožku. Dopřejte své pokožce tyto domácí pleťové balíčky s pomerančovou kůrou.

Balíčky na obličej s pomerančovou kůrou:

Zde je našich 9 nejlepších balíčků na obličej z pomerančové kůry následujícím způsobem.

1. Maska ze santalového dřeva a pomerančové kůry:

Pleťová maska ​​ze santalového dřeva a pomerančové kůry

K výrobě balíčku pomerančové kůry a santalového dřeva byste nejprve potřebovali prášek z pomerančové kůry. Můžete si koupit hotové z trhu nebo slupky pomeranče sušit na slunci po dobu 3-4 dnů nebo do úplného zaschnutí. Poté je vložte do mixéru a mixujte, dokud nebude jemně uzemněn na prášek. Chcete -li vytvořit obličejový balíček, vezměte si misku a smíchejte lžíci prášku ze santalového dřeva s další lžící prášku z pomerančové kůry a 4 polévkovými lžícemi růžové vody. Smíchejte je dohromady na pastu a naneste rovnoměrně na obličej a krk. Nechte působit, dokud nezaschne, a poté smyjte.

2. Balíček pomerančové kůry a medu:

Obličejový balíček s pomerančovou kůrou a medem

Toto je další snadný domácí recept na obličejový balíček, který můžete připravit s kuchyňskými přísadami. Do misky přidejte lžíci prášku z pomerančové kůry. Přirozeně sušené a poté práškové doma jsou lepší než ty, které jsou dostupné na trhu. Přidejte 1 ½ lžíce organického medu, čím tmavší barva, tím lépe. Poté přidejte pár kapek čerstvého citronu se špetkou prášku z kurkumy. Pokud máte suchou pokožku, vynechte citron. Balíček naneste na obličej a nechte 15–20 minut působit, než jej smyjete. Toto je dobrá maska ​​na obličej s pomerančovou kůrou pro suchou pokožku.

3. Maska na obličej ze zelené čočky a pomerančové slupky:

Zelená maska ​​na čočku a pomerančová kůra

Tento drhne s pokožkou zázraky a přirozeně ji exfoliuje. Do mixéru musíte rozdrtit trochu zelené čočky, dokud z ní nebude jemný prášek. Do misky vezměte lžíci prášku ze zelené čočky spolu se lžící prášku z pomerančové kůry. Přidejte lžíci mandlového oleje a dobře promíchejte. Pomocí prstů si směs asi minutu masírujte na obličej a poté ji smyjte. Je to jeden z nejlepších domácích balíčků na obličej z pomerančové kůry.

4. Balíček pomerančové kůry a jogurtu:

Balíček na pomerančovou kůru a jogurt

Tento obličejový balíček je skvělý k odstranění opálení a prevenci akné. Ujistěte se, že jogurt nebo tvaroh, který používáte, je chlazený. V míse smíchejte lžíci prášku z pomerančové kůry a vychlazeného jogurtu, aby vznikla pasta. Pro ty, kteří mají mastnou pleť, se doporučuje přidat do směsi pár kapek citronové šťávy. Pastu naneste na obličej a krk a nechte působit 15–20 minut. Poté smyjte studenou vodou. Je to perfektní pleťová maska ​​s pomerančovou kůrou pro mastnou pleť.

5. Balíček pomerančové kůry a růže:

Balíček pomerančové kůry a růže

Tento recept na domácí obličejový balíček je dobrým čisticím prostředkem. V míse smíchejte dvě lžíce mléka, lžíci prášku z pomerančové kůry a jednu lžíci růžové vody. Vytvořte pastu a naneste na obličej a krk. Masírujte pokožku asi minutu a poté ji opláchněte studenou vodou.

6. Maska na obličej z mouky a pomerančové kůry:

Pleťová maska ​​s pomerančovou kůrou

Tato domácí pleťová maska ​​je podobná balení pomerančové kůry a růžové tváře, ale obsahuje mouku. Smíchejte lžíci prášku z pomerančové kůry, lžíci mouky a dvě lžíce růžové vody, dokud se nestane pastou. Naneste na obličej a krk a nechte působit 20 minut. Získáte svěží a zářící pokožku.

7. Balíček pomerančové kůry a zeleného jílu:

Balíček na obličej s pomerančovou kůrou a zeleným jílem

Chcete -li vytvořit tento obličejový balíček, budete také potřebovat šťávu z pomeranče. Do misky přidejte lžíci prášku z pomerančové kůry, lžíci prášku ze zelené hlíny, lžičku sušeného mléka a dostatek čerstvé pomerančové šťávy, aby vznikla pasta. Pastu naneste na pokožku a nechte 20 minut odpočívat. Omyjte studenou vodou.

8. Obličejový prášek z pomerančové kůry a vlašských ořechů:

Balíček na obličej s pomerančovou kůrou a ořechovým práškem

Tento obličejový balíček je skvělý exfoliátor pokožky. Do mísy přidejte lžíci prášku z pomerančové kůry, lžíci prášku z vlašských ořechů, lžíci prášku ze santalového dřeva, pár kapek citronové šťávy a dvě lžíce růžové vody, abyste vytvořili pastu. Pastu naneste na pokožku a nechte působit 5 minut. Omyjte ji studenou vodou.

9. Ovesná kaše a pleťová maska ​​z pomerančové kůry:

Pleťová maska ​​s ovesnými vločkami a pomerančovou kůrou

Tento obličejový balíček je skvělý k prevenci akné. Smíchejte dvě polévkové lžíce prášku z pomerančové kůry, lžíci ovesných vloček, jednu lžičku jedlé sody a požadované množství vody, aby vznikla pasta. Směsí si vmasírujte konečky prstů na obličej a krouživými pohyby ji nechte působit 20 minut, než ji smyjete.