Face Pack

Jak vyrobit a použít rýžovou mouku na obličej

Existuje mnoho žen, které stále věří v přijetí tradičních způsobů získání dokonalé a zářivé pokožky, mezi nimiž je široce používanou možností obličejový balíček z rýžové mouky. Bílá mouka vám nejen poskytne lehký odstín pokožky, ale také pomůže v boji proti odumřelé pokožce ve směsi s jinými přísadami. Používá se také k odstraňování chloupků na obličeji a těle.

Jak vyrobit a použít rýžovou mouku na obličej

5 nejlepších obličejových balíčků z rýžové mouky pro bělení a zářící kůži:

Zde jsou některé z nejlepších balíčků s rýžovou tváří, které vám mohou pomoci bez přidání jakéhokoli druhu chemikálií.

1. Rýžová mouka s citronovou šťávou a kurkumou:

Rýžová mouka s citronovou šťávou a kurkumou

Rýžová mouka, smíchaná s kurkumou a citronovou šťávou, vytváří kouzelný balíček, který funguje nejlépe na tmavých skvrnách. Funguje jako čisticí prostředek a dává vám požadovaný jasný nádech.

Jak udělat:

Na přípravu směsi jednoduše vezměte 3 lžičky rýžové mouky, 1 lžičku čerstvé citronové šťávy a špetku kurkumy do misky. Suroviny řádně promíchejte a vytvořte pastu bez hrudek.

Aplikovat:

Naneste pastu na obličej a nechte ji působit téměř 15 minut. Opláchněte vodou normální teploty. Po umytí naneste lehký zvlhčovač, protože vaše kůže může díky citrónové šťávě vyschnout.

Použití:

Složky rýžového prášku pro obličejový balíček jsou docela účinné na tmavé skvrny a matné tóny pleti. Kurkuma také slouží jako přírodní přísada pro antiseptické přípravky a také pomáhá při čištění tónu pokožky.

Výhoda:

Použití tohoto balíčku téměř 2krát týdně vám pomůže dosáhnout požadovaného vzhledu tváře.

2. Rýžová mouka s rajčatovou šťávou a Multanimitti:

Rýžová mouka s rajčatovou šťávou a multanimitti

Jste unaveni pupínky a akné na obličeji! Pleťová maska ​​z rýžové mouky s rajčatovou šťávou a Multani mitti by vám určitě pomohla tím nejlepším efektivním způsobem.

Jak udělat:

Chcete -li vytvořit tento balíček, vezměte 1 lžíci rýžové mouky, ½ lžičky Multani Matti a trochu rajčatové šťávy, abyste vytvořili hladkou pastu. Smíchejte všechny prášky s rajčatovou šťávou a vytvořte polotučné strukturované balení.

Aplikovat:

Balíček naneste na obličej a vytvořte silnou vrstvu. Když balení zaschne, omyjte jej vodou.

Použití:

Každodenní používání tohoto obličejového balíčku s rýžovou moukou by vám určitě pomohlo získat ty nenáviděné pupínky a akné z obličeje.

Výhoda:

Poskytuje bezvadný tón pleti a funguje také na tmavých skvrnách po pupíncích.

3. Balíček rýžové mouky, medu a ovsa:

Balíček rýžové mouky, medu a ovsa

Toto je nejvhodnější obličejový balíček z rýžové mouky pro bělení pokožky. Složky jsou smíchány s medem, který funguje dobře i pro zesvětlení pokožky. Oves pomáhá odlupovat odumřelé kožní buňky a také vypláchnout nečistoty v kůži.

Jak udělat:

K vytvoření balíčku potřebujete 1 polévkovou lžíci. rýžové mouky, 1 lžička ovsa, 1 lžička medu a 1 lžička studeného mléka. Vezměte misku a všechny přísady dobře promíchejte. Míchejte, dokud nevznikne hladká pasta bez hrudek.

Aplikovat:

Tuto rýžovou mouku naneste na obličejový peeling a jemně masírujte po dobu 5-10 minut v kruhové poloze. Nechte balení uschnout. Po zaschnutí smyjte studenou vodou. Nesušte si hrubě obličej, jen ho poklepejte, aby uschl.

Použití:

Použití této rýžové pleťové masky téměř dvakrát týdně by vám zajisté poskytlo rychlé výsledky.

Výhoda:

Spolu s bílým tónem pokožky také pomáhá při snižování pupínků a problémů s akné.

4. Balíček rýžové mouky, mléka a šafránu:

Balíček rýžové mouky, mléka a šafránu

Tento obličejový balíček s rýžovou moukou vám nejen pomůže zbavit se účinků opálení, ale také dodá vaší pokožce potřebnou výživu pro lehčí vzhled..

Jak udělat:

Přemýšlíte o tom, jak vyrobit rýžový prášek pro obličejový obal s použitím mléka a šafránu? Pro tento balíček musíte shromáždit 2 polévkové lžíce. rýžové mouky, 1 polévková lžíce mléka a 3 nebo 4 prameny šafránu v misce. Všechny přísady dobře promíchejte a nechte pastu stranou téměř 5 až 10 minut.

Aplikovat:

Nakonec naneste obličej na oblast obličeje a krku. Nechte pastu působit na kůži po dobu 20 minut. Omyjte vlažnou vodou a osušte.

Použití & Výhoda:

Opakování podobného balení rýžového prášku na obličej po dobu minimálně 3 dnů v týdnu by vám rychle poskytlo neuvěřitelné výsledky.

5. Obličejový balíček s rýžovým práškem a kukuřičnou moukou:

Balíček pro rýžovou mouku a kukuřičnou mouku

Stejně jako rýžová mouka na obličej je oblíbená pro svůj účinek na kazy, pigmentaci a jizvy, když je kombinována s kukuřičnou moukou, pomáhá při řešení vrásek a pomáhá ji zpevňovat a dodává jí přirozenou záři.

Jak udělat:

Zajímá vás, jak použít rýžovou mouku na obličej s kukuřičnou moukou? Zde je návod, jak z něj vyrobit pastu. Získejte 2 lžíce. rýžové mouky, 1 polévková lžíce kukuřičné mouky, 2 lžičky mléka a 1 lžička medu v misce. Zkombinujte všechny přísady a dobře je promíchejte a vytvořte pastu bez hrudek.

Aplikovat:

Rýži na obličejový balíček naneste na obličej ve stejných poměrech a nechte působit na kůži 20 až 25 minut. Balíček omyjte teplou vodou. Pokud se cítíte suchá, naneste na obličej lehký zvlhčovač.

Použití & Výhoda:

Použití balení rýžové tváře pro zářící pokožku téměř dvakrát týdně vám pomůže rychle se zbavit známek stárnutí, jako jsou vrásky, pigmentace a jizvy. Balíček je nejlepší pro držitele tónu citlivé pokožky.

Mezi další přísady pro výrobu pleťových masek z rýžové mouky patří okurka, čajový balíček, růžová voda, vejce, ricinový olej, aloe vera, jablko, pomeranč atd. Existuje několik obličejových balíčků, které používají rýžovou vodu na pleťovou masku, která má rovněž stejné účinky na kožní problémy. Ingredience smíchané s rýžovou moukou vycházejí z kožního problému, kterému čelíte. Mezi výhody rýžové mouky pro obličej patří kožní problémy, jako je léčba tmavých kruhů, opálení, stárnutí, akné a pupínků, bělení a mnoho dalšího.