Face Pack

Jak používat obličejovou masku z pšeničných klíčků pro zesvětlení pokožky?

Pšeničné klíčky se získávají z naklíčených semen pšenice a jsou nabité spoustou živin, které jsou životně důležité jak pro příjem, tak pro vnější použití na kůži a vlasy. Prášek z pšeničných klíčků i oleje z pšeničných klíčků se používají k přípravě domácích pleťových masek, aby získaly různé výhody. Je vybaven antioxidantem vitaminu E, který snadno neutralizuje volné radikály a pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Působí jako dobrý zvlhčovač, když se používá spolu s různými dalšími životně důležitými přísadami v obličejových maskách. Pleťová maska ​​z pšeničných klíčků zcela opravuje naši pokožku před různými kožními poruchami a pomáhá stimulovat regeneraci nových buněk pokožky obličeje.

Jak používat obličejovou masku z pšeničných klíčků pro zesvětlení pokožky

Jak vyrobit a používat obličejovou masku z pšeničných klíčků:

Zde jsou uvedeny některé 3 nejlepší domácí obličejové masky z pšeničných klíčků, které používají prášek z pšeničných klíčků, a také se dozvíte, jak aplikovat olej z pšeničných klíčků na obličej.

1. Banán s maskou na pšeničné klíčky:

Banán s maskou na pšeničné klíčky

Zde získáte nejlepší omlazující a zesvětlující pleťovou masku, která funguje dobře většinou pro všechny typy pleti. Hlavní složkou jsou pšeničné klíčky v práškové formě.

Věci, které budete potřebovat/Metoda/Použít:

Potřebujete dvě čajové lžičky olivového oleje a jednu polévkovou lžíci pšeničného prášku dobře promíchaného ve skleněné míse. Poté vezměte požadované množství rozmačkané zralé banánové pasty a přidejte ke směsi. Po důkladném očištění naneste na celou pokožku obličeje. Nechte 30 minut zaschnout. Opláchněte teplou vodou s minutovou masáží.

Jak často byste to měli dělat:

Toto balení můžete použít dvakrát týdně, abyste pokožku obličeje zbavili odumřelých kožních buněk a také ji obohatili o vitamín E, který je obsažen v prášku z pšeničných klíčků.

Proč to funguje:

Vitamíny a minerály obsažené v této obličejové masce z banánů a pšenice zbavují pokožku nečistot a pomáhají jí být hladké a pružné.

Pozor:

Kvůli přidanému oleji můžete na obličeji cítit malou neobratnost. V takových případech se tedy můžete oleji vyhnout.

Výhody:

Chcete -li, aby se vaše pokožka obličeje rozzářila září a dokonalé omlazení, můžete použít tuto pšeničnou pleťovou masku.

2. Med s maskou z pšeničných klíčků:

Med s maskou na pšeničné klíčky

Stejné výhody byste získali použitím oleje i prášku z pšeničných klíčků. Zde použijete olej z pšeničných klíčků pro dosažení lepších výsledků.

Věci, které budete potřebovat/Metoda/Použít:

V míse smíchejte po jedné čajové lžičce oleje z pšeničných klíčků a medu. Poté přidejte pár kapek čerstvého nevařeného mléka. Tuto masku lze nejprve použít k čištění obličeje. Poté můžete totéž udržet na obličeji 15 minut. Poté ho můžete smýt normální vodou, abyste získali vyčištěnou a dobře zářící pokožku.

Jak často byste to měli dělat:

Využijte tento balíček denně pro lepší a rychlé výsledky.

Proč to funguje:

Funguje dobře na všech typech pokožky, včetně mastné. Tento pšeničný olej na obličejový balíček je ideální pro ošetření bělení pokožky.

Pozor:

Vzhledem k tomu, že přísady jsou zcela přírodní, nenarazí na vás žádné podráždění.

Výhody:

Pravidelným používáním můžete sledovat, jak bude váš tón pleti spravedlivější a hladší. Výhody oleje z pšeničných klíčků pro obličej zahrnují ochranu pokožky obličeje před pigmentací a černými tečkami.

3. Avokádová maska ​​na obličej s pšeničnými klíčky:

Avokádová maska ​​na obličej s pšeničnými klíčky

Tato pleťová maska ​​se skládá z oleje z pšeničných klíčků, který má vysoký obsah vitaminu E a antioxidantů. Také si můžeme vybrat jogurt, který doplní živiny, aby dobře působil na pokožku.

Věci, které budete potřebovat/Metoda/Použít:

Vezměte požadované množství jogurtu a oleje z pšeničných klíčků. Nastrouhané avokádo rozemelte na jemnou pastu a poté ji smíchejte s tekutou směsí. Tuto pastu naneste na celý obličej a nechte 20 minut působit. Opláchněte si obličej čerstvou vodou.

Jak často byste to měli dělat:

Tuto masku můžete používat každý alternativní den, abyste brzy viděli lepší výsledek.

Proč to funguje:

Díky vlastnostem proti stárnutí obsaženým v avokádu a bělící vlastnosti tvarohu spolu s přísadou proti opalování přítomnou v oleji z pšeničných klíčků vaše pokožka obličeje bez vrásek.

Pozor:

Vzhledem k přidanému tvarohu můžete pociťovat určité brnění, což je normální.

Výhody:

Tím, že víte, jak používat olej z pšeničných klíčků na obličej, můžete s touto pleťovou maskou velmi dobře ošetřit tmavé skvrny, černé tečky a také pigmentaci..

Pokud plánujete chránit pokožku obličeje před různými kožními infekcemi a také před kožními problémy, můžete se ve svých maskách na obličej snadno rozhodnout pro složku pšeničných klíčků. Pravidelným používáním získáte nádherný výsledek, díky kterému bude vaše pokožka zářit leskem a také bezproblémovou pletí. S použitím přírodního a organického oleje z pšeničných klíčků v obličejových maskách není pochyb o tom, že byste mohli získat 100% užitek z oleje, který vám nakonec poskytne ten nejlepší ohromující vzhled.