Face Pack

9 Nejlepší seznam balíčků na obličej Patanjali a jak používat

Všichni známe jméno jógového guru „Ramdev“. Je známý svou jógou a duchovním léčením. S pomocí jógy šířil zprávu, že jogín má schopnost odstraňovat nemoci. Je také velmi užitečné, aby vaše pokožka byla zdravá a krásná. Přišel se značkou Patanjali, z níž bylo vyrobeno mnoho produktů pro domácnost. Patanjali také přišel jako dobrý konkurent ve světě krásy a spousta lidí tyto bylinné produkty rychle pěstuje. Zde se provádí výzkum oblasti obličeje. Patanjali vytvořil spoustu bylinných obličejových balíčků a také poskytují nejlepší výsledky při každém mytí.

Seznam nejlepších obličejových balíčků Baba Ramdev Patanjali, recenze a způsob použití:

Zde je seznam 9 nejlepších recenzí na obličejový balíček patanjali a jak je použít pro okouzlující a krásnou pleť,

1. Patanjali Body Ubtan – přírodní maska ​​na obličej:

Patanjali Body Ubtan - přírodní maska ​​na obličej

KOUPIT ZDE

Ubtan je již od útlého věku známý jako nejlepší pleťový balíček. Obal na obličej Patanjali Body ubtan je kombinací mandlí, čočky, černého gramu, hořčičného semínka, sóji, rýže, kurkumy a kafru. Světle žlutý ubtan má tuhou vůni kafru. Tento 100 % bylinný produkt hloubkově čistí vaši pokožku a odstraňuje odumřelé buňky. Tento obličejový balíček patanjali pro spravedlnost je vysoce koncentrovaný na spravedlnost a zesvětlení pokožky.

Použití: Vezměte 3-4 lžíce obličejového obalu. Smíchejte s čistou vodou. Naneste na pokožku obličeje a krku a nechte působit 10 minut. Poté omyjte čistou vodou.

Cena: INR 60 za 100 gramů.

2. Balíček Patanjali Multani mitti Face:

Balíček Patanjali Multanimitti Face Pack

Balení na obličej multani mitti patanjali je exkluzivní směsí surovin a půdy pro mladou zářivou pleť. Gairika zklidňuje pokožku a zvyšuje průtok krve. Aloe Vera změkčuje a hojí jizvy. Přírodní zdroje jako oxid zinečnatý, hliník a hořčík revitalizují a renovují pokožku. Podívejme se, jak používat balíček obličeje patanjali multani mitti.

Použití: Navlhčete si obličej a krk. Nalijte 30 gramů patanjali face pack multani mitti na kůži a nechte 10 minut zaschnout. Omyjte čistou vodou.

Cena: INR 60 za 60 gramů.

3. Balíček Patanjali Neem Face:

Balíček Patanjali Neem Face Pack

KOUPIT ZDE

Pokud přijdete na recenzi patanjali neem face pack, produkt je obohacen o vlastnosti aloe vera-neem s okurkou, které čistí vaši pokožku od vnitřní vrstvy a činí ji vždy neposkvrněnou a zářící. Esence na obličejový balíček patanjali neem aloe vera čistí nečistoty a esence z aloe zvyšuje spravedlnost. Je to obličejový balíček patanjali pro zářící a pupínkovou pokožku.

Použití: Navlhčete si obličej a krk úplně. Stiskněte 20 gramů aloe vera patanjali neem s okurkovým obličejem na dlaň a jemně naneste na obličej a krk. Nechte 10-15 minut zaschnout. Omyjte čistou vodou.

Cena: INR 60 za 60 gramů.

4. Obličejový balíček Patanjali Aloe Vera:

Balíček na obličej Patanjali Aloe Vera

KOUPIT ZDE

Tento gel na obličej Patanjali chandan na obličej je nabitý vlastnostmi aloe a keasr, které jsou velmi šetrné k pokožce a pomáhají zlepšit spravedlivost vaší pokožky, protože výrobek je 100% bylinný a přírodní. Je velmi užitečné omezit spálení od slunce, opalování a tmavé kruhy. Výrobek chrání vaši pokožku před škodlivými slunečními paprsky a dělá ji třpytivou.

Použití: Navlhčete si obličej a krk úplně. Stiskněte 20 gramů obličejového obalu na dlaň a jemně naneste na obličej a krk. Nechte 10-15 minut zaschnout. Omyjte čistou vodou.

Cena: INR 50 za 60 ml.

5. Patanjali meruňkový obličejový peeling:

Patanjali meruňkový obličejový balíček

KOUPIT ZDE

Tento produkt patanjali scrub and face pack je 100% přírodní a bylinný. Je obohacen o vlastnosti meruněk, které velmi pomáhají odstraňovat odumřelé buňky a zvyšovat prokrvení pokožky. Odstraňuje odumřelé buňky pokožky a činí ji zářivou a hladkou.

Použití:Navlhčete si obličej a krk. Nalijte 30 gramů obličejového obalu na kůži a nechte 10 minut zaschnout. Omyjte čistou vodou.

Cena: INR 60 za 60 gramů.

6. Patanjali Saundarya Aloe Vera Gel:

Patanjali Saundarya Aloe Vera gel

KOUPIT ZDE

Aloe má vlastnosti, které léčí mnoho kožních problémů. Patanjali aloe vera gel face face je vyroben s esencí aloe ke snížení a kontrole kožních problémů. Je velmi užitečné udržovat pokožku zdravou a mladou. Aloe hloubkově čistí vaši pokožku a je jemná a hladká.

Použití: Naneste několik kapek mycího přípravku na obličej a krk. Omyjte čistou vodou a osušte měkkým ručníkem.

Cena: INR 90 za 150 ml.

7. Patanjali Rose Face Wash:

Patanjali Rose Face Wash

Praní na obličej Patanjali Rose je nádherný výtvor od Patanjali zakončený přírodními výtažky z růže, neemu a aloe vera. Je velmi užitečné odstranit pupínky a obličejové nečistoty. Výrobek je obohacen o esenci růžové vody, která hluboce čistí váš obličej a činí jej narůžověle hladkým.

Použití: Nalijte si do dlaně pět až šest kapek. Vytvořte pěnu na mokrém obličeji a krku. Dopřejte si masáž a omyjte čistou vodou.

Cena: INR 45 za 60 gramů.

8. Pěna na obličej s aktivním uhlím Patanjali:

Pěna na obličej s aktivním uhlím Patanjali

KOUPIT ZDE

Zvyšující se znečištění prachu a nečistot je velmi škodlivé pro jakýkoli typ pokožky, ať už suchou, normální nebo mastnou. Patanjali představuje mytí obličeje obohacené aktivním uhlím, které velmi pomáhá chránit vaši pokožku před znečištěním a dělá pokožku vždy světlou a čistou. Aktivní uhlí pomáhá hloubkově čistit odumřelé buňky a omlazuje pokožku při každodenním praní. Jedná se o obličejový balíček patanjali pro suchou pokožku.

Použití: Nalijte si do dlaně pět až šest kapek. Vytvořte pěnu na mokrém obličeji a krku. Dopřejte si masáž a omyjte čistou vodou.

Cena: INR 60 za 60 gramů.

9. Patanjali Orange Honey Face Wash:

Patanjali Orange Honey Face Wash

KOUPIT ZDE

Výrobek na obličejovou masku patanjali je 100% bez mýdla a neobsahuje škodlivé chemikálie. Je obohacen o výtažky z pomeranče a medu, které čistí vaši pokožku a dělají ji vždy krásnou. Jedná se o obličejový balíček patanjali pro mastnou pleť.

  • Použití: Nalijte si do dlaně pět až šest kapek. Vytvořte pěnu na mokrém obličeji a krku. Dopřejte si masáž a omyjte čistou vodou.
  • Cena: INR 45 za 60 gramů.

Všechny výše uvedené produkty a nejlepší pro vaši pokožku. Jsou 100% bez mýdla a také z bylin. Jsou formulovány s hlubokým výzkumem ajurvédských prostředků pro péči o pleť. Tak to zkuste.