Face Pack

5 úžasných černých masek na odlupování sad v Indii

Kdo by nechtěl vypadat chytře nebo krásně ?? Můžete jmenovat jednu osobu, která si nepřeje sundat všechny černé hlavy z obličeje, aby vypadala chytřeji ?? Existuje několik způsobů, jak to můžete udělat doma, podle svého vlastního pohodlí. Trh přichází s několika dobrými obličejovými maskami, které vám pomohou zbavit se černých teček, odlupovat pokožku a vypadat rozzářeně. Nejčastěji se vyskytující černá maska ​​na obličej je ta, která převládá u výtažků z dřevěného uhlí.

Nejlepší odlupovací soupravy černé masky pro černé hlavy:

Zde je několik nejlepších sad černé masky na obličej, ze kterých si můžete vybrat,

1. Body Shop Himalayan Charcoal Face Mask:

Body Shop Himalayan Charcoal Face Mask

Body Shop Himalayan Charcoal hloubkově čistící černá obličejová maska ​​může být považována za jeden z nejlepších produktů v černých obličejových maskách. Má dvojí účinek – jedno hloubkové čištění a druhé čištění pleti. Jednou z hlavních vlastností této obličejové masky je její vysoká bahenní struktura, která slouží jako vynikající exfoliační činidlo.

Metoda / Jak se přihlásit / Jak často byste to měli dělat?

Naneste silnou vrstvu, která zanechá oblasti očí, obočí, vlasové linie a rtů. Ujistěte se, že nanesete rovnoměrnou vrstvu. Nechte zaschnout a poté jemně odlepte, počínaje od vnějších okrajů. Opláchněte a naneste zvlhčovač. Použijte to jednou týdně na začátku k odstranění všech černých teček.

  • Proč to funguje: Nečistoty a toxiny se z pokožky snadno a jemně odstraní.
  • Pozor: Při odlupování může způsobit citlivou pokožku podráždění.
  • Výhody: Je velmi snadné to použít, protože tato maska ​​z uhlí je maska ​​s bahenní strukturou.

2. Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask:

Origins Clear Improvement Maska s aktivním uhlím

Tato další nejlepší černá maska ​​se odlupuje. Primárními složkami masky na obličej „Origins Face Mask“ jsou bambusové dřevěné uhlí & White China Clay, který je smíchán s glycerinem a myrtovou vodou. Ty pomáhají udržovat pokožku hydratovanou, místo aby se vločkovala. Je to také velmi dobrá černá obličejová maska ​​pro černé tečky.

Metoda / Jak se přihlásit / Jak často byste to měli dělat?

Naneste tenkou rovnoměrnou vrstvu na celý obličej a polovinu krku a po zaschnutí odlepte. Naneste trochu zvlhčovače. Dbejte na to, abyste se vyhnuli očím, obočí, rtům a vlasové linii. Používejte jednou za 15 dní, aby vaše pleť na obličeji byla bez vad.

Proč to funguje

Bamboo Charcoal a White China Clay působí jako silné magnety. Extrahují špínu a nečistoty. Pomáhá také při kontrole oleje.

Pozor

Při loupání buďte mimořádně opatrní, protože to může být trochu bolestivé a dráždit pokožku.

Výhody:

Tato černá obličejová maska ​​je úžasně účinná na černé tečky, protože má tendenci odstraňovat ucpané póry a předcházet vzniku černých teček.

3. Origins with Clear Improvement Active Charcoal Mask:

Origins with Clear Improvement Active Charcoal Mask

Tato obličejová maska ​​z černého uhlí má sytě šedou barvu a je smíchána s částicemi mikro černého uhlí. Má hladkou texturu. Pomáhá omlazovat suchou a matnou pokožku.

Metoda / Jak se přihlásit / Jak často byste to měli dělat?

Naneste malé množství na celý obličej a krk. Nechte působit asi 15 minut a opláchněte teplou vodou. Používejte dvakrát týdně.

Proč to funguje

Tato maska ​​na obličej je speciálně vytvořena pro lidi s mastnou pletí. Ovládá přebytečný maz z obličeje a hluboce čistí póry.

Pozor

Neužívejte příliš mnoho, protože textura zabraňuje nanesení silné vrstvy. Záře po odstranění masky netrvá déle než 2 dny.

Výhody:

Jelikož je velmi krémový, jen malé množství pokrývá celý obličej a také velmi rychle schne. Cítí se svěží a relaxační. Hloubkově čistí pokožku a rozjasňuje ji.

4. Aroma Magic aktivované bambusové uhlí:

Aroma Magic aktivované bambusové dřevěné uhlí

Tato maska ​​na obličej s černými póry má vysoké procento aktivního uhlí, vitamínů a minerálů. Velmi jemně exfoliuje. Snadno pomůže zbavit se make-upu

Metoda / Jak se přihlásit / Jak často byste to měli dělat?

Umyjte si obličej jemným mýdlem nebo čisticím prostředkem. Použijte šetřící množství balení a naneste na obličej tenkou rovnoměrnou vrstvu. Nechte působit 15 minut a omyjte teplou vodou. Je tak mírný, že ho lze používat denně v noci.

Proč to funguje

Vysoké procento aktivního uhlí pomáhá velmi snadno odstranit olej, špínu a make-up. Nevysušuje pokožku, protože je bohatá na vitamíny a minerály.

Pozor

Přítomnost vysokého množství aktivního uhlí může způsobit podráždění citlivé pokožky.

Výhody:

Vyživuje a hydratuje pokožku. Pravidelné používání stahuje póry a antibakteriální štít rozjasňuje pokožku.

5. Maska s aktivním uhlím Rocky Mountain:

Maska s aktivním uhlím Rocky Mountain

Tento peeling na obličejovou masku z černé hlavy je na trhu poměrně nový, ale prodává se celkem úspěšně. Zjistilo se, že je ideálně vhodný pro smíšený nebo mastný typ pleti.

Metoda / Jak se přihlásit / Jak často byste to měli dělat?

Nejprve umyjte teplou vodou nebo otřete obličej ručníkem namočeným v teplé vodě, aby se otevřely póry. Maska se nanáší rovnoměrně na obličej a krk. Jakmile úplně uschne, jemně jej setřete vlhkým měkkým hadříkem a naneste zvlhčovač.

Proč to funguje

Přítomnost kokosového aktivního uhlí s bentonitovým jílem z něj činí silný detox a zanechává pokožku čistou a svěží. Tato maska ​​tvrdí, že má černou perlu, která pomáhá při stahování pórů a zlepšuje kvalitu pokožky.

Pozor

Není vhodný pro vysoce citlivou pokožku.

Výhody:

Pravidelným používáním se problémy s akné a černými tečkami výrazně sníží. Hluboce čistí póry a dobře vyživuje pokožku. Protože se nejedná o odlupovací masku, je velmi bezpečná. Je také bez drsných chemikálií, takže se zjistilo, že je docela bezpečný.

Bylo zjištěno, že masky Black Face jsou docela účinné na kožní problémy, jako jsou černé tečky, akné, pupínky atd. Existuje také několik masek s vlastnostmi proti stárnutí. Před použitím si vždy vyzkoušejte výrobek na hřbetu ruky a zkontrolujte, zda je pro vás vhodný nebo ne.