Face Pack

5 nejnovějších produktů obličejové masky z čajovníku v Indii

Čajovník byl tajnou přísadou pro kožní problémy, jako je akné, tmavé skvrny, pupínky atd., K nimž dochází z různých důvodů. Čajovník je také esenciální olej, který má vlastnosti jako antiseptické, protiplísňové, antibakteriální, protizánětlivé atd., Které pomáhají při řešení různých kožních problémů. Funguje nejlépe pro mastnou a citlivou pokožku, protože jim dodává čistý a bezolejový vzhled. Má také antimikrobiální vlastnosti, díky nimž je pro vaši pokožku nejlepší.

Nejnovější produkty na obličejovou masku z čajovníku v Indii

Nejlepší značky obličejové masky Tea Tree v Indii:

Zde je několik receptů na domácí masku na obličej z čajovníku, které vám pomohou získat přirozeně vylepšený vzhled,

1. Maska na obličej Tea Tree Oil a med:

Pleťová maska ​​Tea Tree Oil a med

Tato zázračná obličejová maska ​​z čajovníku funguje jako hojivá maska ​​na různé kožní problémy. Když jsou převedeny do balíčku, působí na váš obličej a poskytují vám léčbu proti akné, která zmizí i tvrdohlavá tmavá místa.

Jak udělat:

Na výrobu této pasty potřebujete 1 lžíci medu a 1 nebo 2 kapky oleje z čajovníku. Vezměte malou misku a pomocí malé lžičky důkladně shromážděte obě ingredience.

Aplikovat:

Před nanesením pasty na obličej si umyjte obličej vodou a dobře osušte. Nechte masku na obličeji téměř 15 minut. Pasta vás může trochu dráždit, ale je to v pořádku. Po 15 minutách masírujte oblast svědění a omyjte vodou.

Použití & Výhoda s opatrností:

Při výrobě pasty nepoužívejte příliš mnoho čajovníku. To může vést k podráždění pokožky nebo spálení kůže. Pro lepší výsledky použijte olej z čajovníku na obličej s medem alespoň jednou týdně.

2. Maska na obličej s avokádovým a tea tree olejem:

Pleťová maska ​​s avokádovým a tea tree olejem

Avokádo je oblíbené pro mastné kyseliny, které pomáhají poskytovat pokožce hydrataci a také dobře působí na akné. Pomáhá také při opravě poškozených volných radikálů a zesvětlení tmavých skvrn a jizev.

Jak udělat:

Chcete -li tento olej z čajovníku připravit na obličej přes noc, vezměte 1 nebo 2 kapky oleje z čajovníku a smíchejte s přibližně ¼ částí avokáda. Avokádo nakrájejte na malé kousky a rozmačkejte na hladkou pastu.

Aplikovat:

Směs naneste na obličej a krk a nechte působit asi 15 minut. K čištění masky použijte trochu vlažné vody a osušte.

Použití:

Použití této pasty téměř dvakrát týdně by bylo velmi prospěšné, kdybyste získali rychlé výsledky.

Výhoda:

Pleťová maska ​​s čajovníkovým olejem vám pomůže při redukci tmavých skvrn a také udrží vaši pokožku hydratovanou a hydratovanou.

3. Pleťová maska ​​z aloe vera a tea tree oleje:

Pleťová maska ​​s aloe vera a tea tree olejem

Aloe Vera a čajovníkový olej dodávají vaší pokožce chladivý účinek, který pomáhá snižovat účinky kožních problémů, jako jsou záněty, pupínky a akné atd. Používá se k odstranění bolesti způsobené v době pupínků a akné.

Jak udělat:

Na výrobu pasty vezměte téměř 1 – 2 kapky čajovníku na obličejový olej a 1 lžičku aloe vera gelu. V míse smíchejte obě ingredience a pořádně promíchejte.

Aplikovat:

Směs naneste na obličej a nechte působit asi 15 minut. Masku opláchněte vlažnou vodou a osušte měkkým ručníkem. Po masce můžete na obličej také nanést nějaký zvlhčovač nebo lehký toner.

Použití:

Když přemýšlíte o tom, jak použít olej z čajovníku na obličej s avokádem, můžete použít masku ve formě noční léčby tvrdohlavého a bolestivého akné a pupínků.

Výhoda:

Gel z Aloe Vera by se vstřebal pokožkou a olej z čajovníku by na vaší pokožce působil celou noc, aby měl ráno zářivý vzhled.

4. Tea Tree Oil and Green Clay Face Pack:

Obličejový balíček Tea Tree Oil a Green Clay

Olej z čajovníku a zelený jíl, když se smíchají, aby vytvořily balíček, balíček je docela účinný na kazy na kůži. Olej z čajovníku pomáhá kontrolovat přebytečný olej na obličeji, zatímco zelený jíl působí na odumřelé kožní buňky pro přirozené rozjasnění pokožky..

Jak udělat:

Když přemýšlíte o tom, jak na obličej aplikovat olej z čajovníku, musíte si nejprve vyrobit masku. Na výrobu pasty si vezměte asi 2 polévkové lžíce zeleného jílového prášku a 4-5 kapek oleje z čajovníku. Smíchejte ingredience v malé misce. Přidejte požadované kapky vody nebo růžové vody, abyste vytvořili hladkou pastu.

Aplikovat:

Po vytvoření stejné vrstvy naneste na obličej a dekolt obličejový balíček čajovníku. Nechte asi 20 minut zaschnout. Omyjte vlažnou vodou.

Použití:

Obě složky při výrobě této pasty jsou přírodní posilovače zesvětlení pokožky, které pomáhají vaší pokožce dosáhnout její přirozené krásy tím, že působí na odumřelé kožní buňky, tmavé skvrny a značky.

5. Tea Tree Oil, jojobový olej a rajčatový obličejový balíček:

Tea Tree Oil, jojobový olej a rajčatový obličejový balíček

Olej z čajovníku, který se používá na obličej, obsahuje také balíček určený k ošetření opálení. Olej z čajovníku má protizánětlivé vlastnosti, které působí na opalování a také na spáleniny. Při aplikaci na účinnou oblast pomáhá při stimulaci buněk a dodává vám zářivě vypadající pokožku.

Jak udělat:

Na výrobu pasty rozmixujte najemno jedno rajče. Vezměte 1 lžičku jojobového oleje a 4 kapky oleje z čajovníku. Přidejte olejovou směs do rozmixované rajčatové šťávy a dobře promíchejte. Nechte to stranou po dobu 10 minut.

Aplikovat:

Masku naneste na obličej a nechte působit dalších 10 minut. Opláchněte obličej vlažnou vodou a osušte poklepáním měkkým ručníkem.

Použití:

Maska je velmi účinná při aplikaci na opálená místa na těle. Přináší vám nejen úlevu od opálené pokožky, ale také ji vyživuje a zesvětluje.

Pokud jde o přínosy oleje z čajovníkového oleje na obličej, působí na pokožku tajně nejen pro zesvětlení, rozjasnění, odstranění opálení atd. Je to také přírodní složka pokožky, která do značné míry poskytuje výživu.