Face Pack

5 nejlepších balíčků pro himálajský obličej

Himalaya herbals je společnost, která se nyní snaží zaměřit paradigma péče o pleť na produkty na bázi rostlin a bylin, a povzbuzuje spotřebitele, aby se vyhnuli syntetickým a chemickým řešením péče o pleť. Ve srovnání s většinou bylinných značek, jako je Kama Ayurveda, Skinyoga, Ananda spa atd., Jsou produkty Himalaya velmi cenově dostupné a nabízejí důvěryhodnou kvalitu.

himalájský obličejový balíček

Níže je uveden seznam nejlepších obličejových masek z himálajských bylinek dostupných na trzích. Pleťové masky/zábaly jsou nezbytnou součástí režimu péče o pleť a pomáhají zdůraznit proces hloubkového čištění a zároveň zpevňují pokožku a nabízejí specifické výhody pro léčbu různých kožních potíží, jako je akné, otupělost, pigmentace a černé tečky. Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli více o těchto báječných obličejových maskách. Pro dosažení nejlepších výsledků je použijte dvakrát nebo třikrát týdně.

Amazing Himalaya Face Packs v Indii:

1. Himayala Herbals Purifying Neem Face Pack:

Himayala Herbals Purifying Neem Face Pack

KOUPIT ZDE

Tento cenově dostupný balíček na obličej od Neem z himálajských bylin má velmi ekonomickou cenu pouhých Rs.65 za 50 gramů a má hustou, krémovou konzistenci, která schne jako multani mitti. Je nazelenalý, nasákne přebytečný olej a také hluboko usazené nečistoty jako profesionál, díky čemuž bude vaše pokožka super čistá a osvěžená. Jeho antibakteriální vlastnosti pomáhají snižovat frekvenci nových erupcí a zmenšovat velikost stávajících pupínků. Musíte to vyzkoušet, pokud máte mastnou, smíšenou a aknózní pleť.

2. Himalaya Herbals Osvěžující ovocný obličejový balíček:

Himalaya Herbals Osvěžující ovocný obličejový balíček

KOUPIT ZDE

Přichází za dostupnou cenu Rs.60 za 50 g. Ovocné balíčky na obličej jsou bohaté na antioxidanty a alfa hydroxykyseliny, které mají vlastnosti rozjasňující pokožku a proti stárnutí. Tento osvěžující ovocný obličejový balíček je dodáván ve stlačitelné trubici, která je uživatelsky přívětivá. Má hladkou konzistenci, díky čemuž se obličejový balíček snadno roztírá na kůži. Zasychá a hloubkově čistí nečistoty ucpávající póry pokožky obličeje. Vaše pokožka je svěží & zářivý. Funguje dobře na normální a mastnou pleť. Jedná se o hydratační obličejový balíček, který vnáší do pokožky vlhkost.

3. Himalaya Herbals Bahenní obličejový balíček:

Himalaya Herbals Bahenní obličejový balíček

KOUPIT ZDE

Balíčky na bahenní obličej fungují skvěle na čištění pokožky a uvolňují vaše obličejové póry. Přichází za rozumnou cenu Rs.60 za 50 g. Tento obličejový balíček má vzorec na bázi plnější zeminy, který je bohatý na minerály, které pomáhají při zmenšování akné a odstraňování skvrn na pokožce a odstraňování svěžího opalování, které vám dodává rovnoměrně vypadající, nerovnoměrnou pleť. Je vhodný pro kombinaci krásek s mastnou pletí, protože odstraňuje nadměrné množství kožního mazu.

4. Himalaya’s Fairness Kesar Face Pack:

Himalaya’s Fairness Kesar Face Pack

KOUPIT ZDE

Tento šafránový obličejový balíček má jedinečnou, bylinnou formulaci, která revitalizuje vaši pokožku zevnitř a urychluje regenerační procesy pokožky a pomáhá vyrovnávat tón pleti. Obsahuje dobrotu kurkumy, výtažků z vlašských ořechů, indické aloe vera nebo kumari a šafránu k očištění hluboce usazených nečistot pokožky, aby se získala přirozená záře vaší pokožky. Vlašské ořechy pomáhají odlupovat odumřelou pokožku a odstraňovat černé tečky, které haldi a kesar zlepšují vaši pleť. Cinnablock ™ je patentovaná bylinná přísada, která působí jako sluneční ochrana a chrání pokožku před poškozením způsobeným škodlivými slunečními paprsky UV

5. Himalaya Clarina Face Pack:

Himalaya Clarina Face Pack

KOUPIT ZDE

Tento obličejový balíček s názvem Himalaya Clarina face pack je bohatý na antimikrobiální, protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají při hojení čerstvého akné. Pomáhá také při hojení jizev díky přítomnosti antioxidantů, které zahajují regenerační procesy. Má stahující a zvláčňující účinky na pokožku, která vaši pokožku zklidňuje. Má celostní účinek při léčbě akné, protože také zmírňuje svědění a podráždění