Face Pack

5 jednoduchých obličejových balíčků během monzunových sezón

Každé roční období přináší své jedinečné výzvy pro kůži a monzun se neliší. Monzun je o vlhkosti, potu a horku. Vlhká pokožka je ohniskem kožních infekcí způsobených mikroby a houbami. S neustálou změnou teploty pokožka potřebuje zvláštní péči, aby byla chráněna před všemi druhy kožních problémů od akné přes vyrážky až po kožní onemocnění. V monzunu se pokožka může náhle stát lesklou a mastnou nebo matnou a suchou nebo naopak. K ochraně pokožky před různými problémy musíme během monzunových sezón používat obličejové obaly.

Snadné balíčky obličejů pro období monzunů:

Zde je 5 nejlepších obličejových balíčků během monzunu, které jsou navrženy tak, aby splňovaly speciální potřeby pokožky v této sezóně.

1. Vaadi Herbals Saffron Skin Whitening Facial with Extract of Sandal:

Vaadi Herbals Saffron Skin Whitening Facial with Extract of Sandal

Tato obličejová souprava obohacená šafránem a santalovým dřevem zlepšuje pleť, redukuje jemné linky, vrásky a zlepšuje pružnost pokožky. Tento obličejový balíček také odstraní nečistoty, vyleští pokožku a poskytne zdravou zářící pokožku.

Složení: Šafrán, sandálová pasta, extrakt z pomerančové kůry, kurkuma, olej z citronové trávy.

Cena: 275 INR

2. VLCC Papaya Fruit Facial Kit:

Ovocná obličejová sada VLCC Papaya

Papaya je bohatým zdrojem papin enzymu a vitaminu A. Tato obličejová sada pomáhá odstraňovat odumřelou pokožku, hydratuje a udržuje rovnováhu oleje. Kromě papáje má tato obličejová souprava výtažek z melounu, broskve, pomeranče a okurky, který pomáhá dosáhnout zdravěji vypadající pokožky. Je to také jeden z nejlepších balíčků monzunových obličejů.

Složení: Extrakty z papáje, okurky, broskve, pomeranče a zeleného jablka.

Cena: 250 INR

3. Čokoládová obličejová sada Shahnaz Hussain:

Čokoládová obličejová sada Shahnaz Hussain

Tato obličejová sada, obohacená o čokoládovou esenci a obohacená o výtažky z aloe vera a grapefruitu, obsahuje také dobrotu olivového a mandlového oleje. Tato obličejová sada exfoliuje, revitalizuje a omlazuje pokožku. Buněčný aktivátor v kůži snižuje známky stárnutí navozením buněčného růstu.

Složení: Kávové zrno, šťáva z aloe vera, mandlový olej, kokosový olej.

Cena: 321 INR

4. Lotus Herbals Radiant Platinum Cellular Kit proti stárnutí:

Lotus Herbals Radiant Platinum Celulární sada proti stárnutí pleti

Tento obličejový balíček obsahuje aktivátory platiny, které posilují kolagen a chrání před volnými radikály. Omezuje vypuknutí pokožky jako vředy a akné. Tato souprava podporuje buněčnou regeneraci, která aktivně snižuje známky stárnutí zvýšením pružnosti pokožky.

Složení: Extrakt z mučenky a koloidní platina.

Cena: 1395 INR

5. Vášeň ovoce Inveda & Silk Protein Facial Kit:

Passion Fruit & amp; Hedvábná proteinová obličejová sada

Tato obličejová souprava s obsahem hedvábného proteinu, mučenky a dalších aktivátorů snižuje zmatnění a rozjasňuje pokožku. Tato sada chrání pokožku před volnými radikály a negativním vlivem prostředí. Dodává pokožce přirozený vzhled, aby zůstala zářivá, a opravuje pigmentaci a skvrny na kůži. Obal na obličej je také známý tím, že chrání pokožku před akné a podobnými ohnisky kůže.

Složení: Olej z mučenky, hedvábný protein, arganový olej, extrakt z manjisthy a vitamín C.

Cena: 180 INR

Různé typy pleti mají v monzunu různé potřeby. Lidé s mastnou pokožkou si musí často umýt obličej nebo si dát studený kompresní balíček. Lidé se suchou pokožkou by měli zvýšit obsah vody, aby byla hydratovaná. Na trhu pro monzun je k dispozici mnoho obličejových balíčků, ale je také možné zamíchat snadné obličejové balíčky pro monzunové období doma. Zajistěte úpravu režimu pokožky tak, aby během monzunu splňovala speciální potřeby a udržovala vaši pokožku šťastnou a zdravou.