Řetězy

Zlaté řetězy pro muže – vyzkoušejte těchto 25 trendových a stylových modelů

Proč muži nosí zlaté řetízky? Snadný! Milují zdobení šperků stejně jako ženy a existuje pro to spousta důvodů. Zlaté řetězy ukazují na sociální postavení, styl a dokonce fungují jako rozšíření jeho jedinečných osobností. Pokud jste si mysleli, že rappeři nosí pouze tyto ozdoby, mýlili jste se! I průměrný muž upřednostňuje nošení řetězů, aby vypadal dobře z hlediska módy. Tento článek má užší výběr 25 nejlepších zlatých řetězů pro muže, které se hodí pro různé příležitosti a oblečení.

zlaté řetězy pro muže

Jak si vybrat zlaté řetězy pro muže?

V případě, že jste ve výběru zlatých řetězců nováčci, máme pro vás několik odborných rad, které vám pomohou lépe nakupovat:

  • Nejprve si stanovte rozpočet a zjistěte, kolik peněz plánujete investovat do zlatého řetězce.
  • Dále si představte design, barvu a styl řetězu. Zlaté řetězy nemusí být vždy žluté. Můžete jít na bílé zlato, růžové zlato atd., Které mají méně procent zlata než žluté.
  • Rozhodněte se o karátu zlata, než vyrazíte do obchodu. V závislosti na rozpočtu a stylu, který si vyberete, můžete vyzkoušet 8k, 14k, 16k, 18k, 22k atd. Čím vyšší karát, tím vyšší je cena. Ale menší karát může znamenat lepší trvanlivost díky kombinaci jiných kovů.
  • Vyzkoušejte různé modely zlatých řetízků. Také si položte otázku, zda je řetěz určen pro každodenní použití nebo příležitostně.
  • Můžete jít na něco elegantního a jednoduchého pro každodenní použití, jako je krabicový řetěz nebo hadí řetěz. Styly jako Figaro, Byzantine atd. Mohou vypadat nevkusně pro každodenní nošení a dobře fungují pro zvláštní příležitosti.
  • Nakonec se rozhodněte, zda jej chcete nosit s přívěskem. Pokud tomu řeknete ano, vyberte si ten elegantní, který obsahuje abecedy, božstva, malé kamínky nebo korálky a dokonce i psí známky.

Stylové a trendy zlaté řetízky pro muže s obrázky:

Zde můžete získat nejoblíbenější návrhy skutečných zlatých řetězů pro muže v Indii.

1. Lankové řetězy ze 14k zlata pro muže:

14k zlaté lanové řetězy pro muže

Zlatý lanový řetěz byl speciálně navržen pro muže v bohaté zlaté barvě 24 palců se 14k zkroucenými pevnými články, robustními a velmi pružnými, když se pohybuje po těle. Je vyraženo 14k pájenou dvoustupňovou bezpečnostní sponou. Jedná se o velkolepý vintage lanový řetěz, který je široký 3 mm a dlouhý 24 palců. Je lehký a přitažlivý pro oči.

2. Nejnovější design zlatého řetězu pro chlapce:

Nejnovější design zlatého řetězu pro muže

Pro všechny muže, kteří milují nošení řetězu, by to byla nejlepší volba, protože to poskytne pěkný a decentní vzhled. Nošení tohoto řetězu způsobí, že budou jiskřit, když protéká tělem. Pomocí tohoto řetězu bude váš krk perfektně a bezpečně držet. Pánské nošení tohoto řetízku bude vypadat elegantně se skutečným módním vzhledem.

3. Sterlingový 14k zlatý 24palcový lanový řetěz:

Sterlingový 14k zlatý 24palcový lanový řetěz

Tento zlatý řetízek na krk pro muže je šňůrový 24k zlatý broušený 24palcový lanový řetěz, který bude hezkým řetízkem s jednoduchým a elegantním vzhledem, protože tento design je doplněn 14karátovým žlutým zlatem nad stříbrem. Měří asi 24 palců a řetěz je diamantový řez, který je zajištěn sponou z humra. Tento řetěz je zakončen diamantovým brusem.

4. Zlatý kubánský řetěz Simon Frank pro muže:

Zlatý kubánský řetěz Simon Frank pro muže

Vylepšete svůj šatník tímto úchvatným kubánským řetízkem od Simona Franka vyrobeným ze 14karátového žlutého zlata a hlavní slitinou je stříbro, které dodává řetězu po celou dobu trvalý vzhled, který lze předat dalším generacím. Tento nejnovější design zlatého řetízku pro muže má dráp humra, který zajišťuje snadné otevírání, a proti poškrábání s vysoce leštěným povrchem dodává náhrdelníku roky krásy.

5. Řetězy Fremada pro muže ze 14k žlutého zlata:

Pánské řetězy Fremada 14 k Yellow Gold

Nošení tohoto obruče ze žlutého zlata Fremada kolem krku trochu obohatí váš outfit a tento 14karátový řetízek ze žlutého zlata bude příležitostným každodenním doplňkem. Bude ideální pro zavěšení napříč, aby vyjádřil svůj vlastní styl. Díky klasickému designu obrubníku to bude poutavý design.

6. Pánský 24palcový lanový řetěz Olivetti:

Pánský 24palcový lanový řetěz Olivetti

Pánský 24palcový dlouhý zlatý řetízek od Olivetti se širokým tvarem a lehkým designem se snadno nasazuje a velmi pohodlně se nosí. Tento řetěz je zajištěn spárou na humra a má delší trvanlivost díky robustní nerezové konstrukci. Bude to perfektní volba pro dlouhodobý běh a bude vypadat úžasně, když ho zkombinujete s tričkem s výstřihem do V..

7. Pánské plážové 30palcové řetězy Palm Beach ze žlutého zlata:

Pánská překrytí ze žlutého zlata Palm Beach 30

Pánské plážové překrytí ze žlutého zlata Palm Beach 30palcové řetízky jsou vybaveny velkým řetízkovým článkem zabaleným do teplého překryvu ze žlutého zlata na kovu. Zajištěno sponou na humra, to vypadá stylově. S tímto zlatým řetízkem může nositel získat hezký vzhled, dodat vašemu outfitu nádech blingu a snadno se nosit ke všem košilím.

8. Zlatý řetízek 14k kubánského odkazu pro muže:

Sterling 14k kubánský zlatý řetízek pro muže

Tento klasický a stylový zlatý 14k kubánský zlatý řetízek pro muže je jemně vyroben z bohatého 14karátového žlutého zlata a skončil s leštěným povrchem a zajištěn sponou na humra. Dodává se v různých velikostech, jako jsou 22 palců, 24 palců, 26 palců a 30 palců, takže si můžete vybrat své oblíbené zlaté řetězy pro muže.

9. Řetězec překrytí 14k zlatem Simon Frank:

Překryvný řetěz Simon Frank 14k Gold

Dodejte každému outfitu punc elegance s tímto pánským řetízkem Simon Frank ze 14k zlata a získáte tak jednoduchý a klasický vzhled, který si určitě zamilujete. To bude lehce vážit nošení, což dodá vzhledu nositele stylový vzhled.

10. Pánský zlatý řetěz plný jemnějších odkazů na obrubník:

Pánský zlatý řetěz vyplněný jemnějšími články obrubníku

Pánský zlatý řetízek plný jemnějších článků řetízku bude k dispozici ve všech velikostech pro ženy i muže a je navržen tak, aby vyhovoval všem lidem, inspirovaný unisex designem. Tento řetízek je naplněn zlatým kovem a vysoce zajištěn sponou na humra se zapínáním razítka se 14karátovým zlatem. Šířka řetězu je přibližně 2,5 mm.

11. Pori Italian 14k Gold-cut Snake Chain for Men:

Pori italský 14k zlatý broušený hadí řetěz pro muže

Tento pori italský 14k zlatý broušený hadí řetízek pro muže je vyroben ze zlata, které končí diamantovým výbrusem, který bude perfektně sladitelný pro děti i muže. Může být nadaný a je ideální volbou pro prezentaci dárků, protože černý sametový sáček byl součástí zlatého tónu a zlatého kovu.

12. Zlatý řetízek Plochý had Singapur Design pro muže:

Zlatý řetízek s plochým hadem, singapurský design pro muže

Zlatý řetízek plochý had Singapur design byl speciálně vyroben pro muže a k dispozici v různých velikostech. Muži, kteří nosí tento řetízek, se budou cítit lehčí, ale nepřekáží mu dokonalý vzhled. Mohou to nosit i malé děti, protože to dodá krásu a stylový vzhled.

13. Zlatý řetízek v krabičkovém designu:

Zlatý řetízek v krabičkovém designu

Zlato naplněný řetěz v krabicovém designu bude mít styl a klasický vzhled, který přitáhne ostatní, kteří se na tento řetěz dívají. Rozhodně bude mít tento řetěz poutavý vzhled. To bude zajištěno sponami, kde uživatel necítí strach ze ztráty. Mezi všemi ostatními bude tento design stylovější a elegantnější.

14. Sterling Essentials 14k pozlacený italský laserem řezaný lanový řetěz:

Sterling Essentials 14k pozlacený italský laserově řezaný lanový řetěz

Sterling Essentials 14k pozlacený italský laserem řezaný lanový řetěz byl vyroben v Itálii. Jedná se o exkluzivní lanový řetěz, který se vyznačuje jiskřivým laserem řezaným povrchem a nabízí jedinečnou a krásnou texturu. Tento design byl jemně vytvořen s jemným 14karátovým žlutým zlatem a tento řetěz bude k dispozici ve vašem výběru ze šesti různých délek.

15. Korálová hvězdice ze 4k žlutého zlata pro muže:

4k žluté zlaté korálové hvězdice pro muže

Tato 4k žlutá zlatá korálová hvězdice pro muže byla vyrobena v motivu mořského života, který obsahuje krásnou diamantovou broušenou korálovou hvězdici a doplněn jemným námořním článkovým řetězem zajištěným sponou s pružinovým kroužkem. Jedná se o klasický design kousku pro muže a malé chlapce, protože tento řetízek se bude snadno nosit.

16. Zlatý řetízek se třpytivou vodou pro chlapce:

Zlatý řetízek se třpytivou vodou pro chlapce

Tento zlatý řetízek pro chlapce se třpytivou vodní vlnou byl zlatem naplněný designem vodních vln, díky čemuž byl tento design jedinečný a stylový od všech ostatních. Nošení tohoto řetězu zajistí dlouhou životnost a snadné nošení bez rušení. V online obchodech můžete mít celou řadu možností.

17. Zlatý obrubník s jemnějšími odkazy:

Zlatý obrubník s jemnějšími odkazy

Tento zlatý obrubník s jemnějšími články pro muže byl vyroben z jemnějších článků a můžete si vybrat design podle svého požadavku. Nákup tohoto designu online bude nejlepší volbou, protože tam můžete získat mnoho návrhů. Ale ujistěte se, že získáte design, díky kterému budete vy i váš vzhled zářivější a elegantnější.

18. Pánský řetězec Franco s 10karátovým zlatem:

Pánský zlatý řetízek Franco s 10 karáty

Tento pánský řetízek z masivního zlata Franco o hmotnosti 10 karátů byl vytvořen složitě ve stylu Franco a řetízek ze žlutého zlata bude rozhodně opatřen vysoce lesklou povrchovou úpravou pro maximální jemnost. Výběr tohoto designu bude ideální pro muže všech věkových kategorií, protože jim to poskytne mužský styl nošení. Lze jej také nosit s přívěskem.

19. 14k žluté zlato 6,5 mm dutý Franco řetěz pro muže a chlapce:

14k žluté zlato 6,5 mm dutý Franco řetěz pro muže a chlapce

Nosit tento design bude perfektní spolu s přívěsky, nebo jej lze nosit i samostatně a bude ideálním doplňkem vašeho souboru. Se šířkou 6,5 mm velmi zvýrazní vzhled nositele. Je k dispozici ve všech velikostech a můžete si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

20. 14karátový žlutý zlatý 8mm pevný lanový řetěz pro muže:

14karátový žlutý zlatý 8mm pevný lanový řetěz pro muže

Tento 14karátový řetízek ze žlutého zlata měří asi 8 mm a byl vyroben společně s lanovým řetězem, který vyhovuje mužům tím, že vypadají jedinečně a odlišně od ostatních. Bude nejlepší nakupovat prostřednictvím online obchodů, protože mohou poskytnout více návrhů a stylů v závislosti na vašem výběru.

21. 10K Franco Gold Chain pro muže:

10K Franco zlatý řetízek pro muže

Pánský 10k zlatý řetízek byl vyroben v modelu Franco, díky čemuž je tento design jedinečný a stylový. Tento design je ze všech ostatních návrhů nejoblíbenější. Tento design bude ideální volbou pro všechny věkové kategorie. Vyzkoušejte tento odlišný design zlatého řetízku pro muže.

22. Řetězy Fremada 10k Yellow Gold pro muže:

Pánské řetězy Fremada 10k Yellow Gold

Tento pánský řetěz Fremada 10k Yellow Gold pro muže s klasickým designem benátského boxu nabízí vysoce leštěný konečný vzhled, protože byl vyroben z 10karátového zlata, které zajišťuje řetěz sponou s pružinovým kroužkem. Můžete jej nosit samostatně nebo v kombinaci s přívěskem, který dodá další krásu. Vysoce leštěná povrchová úprava dodá tomuto řetězci chytlavý a podmanivý vzhled pro diváky, kteří se na tento design dívají.

23. Řetězy s kruhovým obrubníkem tlusté Z pro muže:

Kruhové překryvné řetězy pro muže s kruhovým obrubníkem tlustým Z

Tento zlatý pánský zlatý řetízek se zaobleným obrubníkem s překrytím Z bude nejlepší volbou řetězů pro muže, a toto bude dokonalá myšlenka nošení na akcích, jako jsou neformální akce, které vzhledem k tloušťce pásku použitého v přírodě vypadají jednoduše. design.

24. Zlatý řetěz žlutého zlata v těžké váze pro muže:

Pánský zlatý řetízek ze žlutého zlata v těžké váze

Jedná se o nejnovější zlatý řetízek pro pánské šperky. Řetěz ze žlutého zlata s těžkou váhou má silnou spleť leštěného i texturovaného materiálu, která osobě, která jej nosí, dodává eleganci. Tento design je vyroben ze šperků ze 14 karátového zlata, které zajišťují sponu humra. To bude nejlepší ze všech dostupných zlatých řetězců pro muže.

25. Drobné řetízky ze žlutého zlata pro muže:

Drobné řetízky ze žlutého zlata pro muže

Návrhy zlatých řetízků pro muže jsou nyní k dispozici v různých provedeních a vzorcích a jedním z nich jsou drobné zlaté řetízky ze žlutého zlata pro muže, které budou nádherně vypadat pro osobu, která je nosí. Pokud máte zájem, získáte nový design, výběr tohoto designu bude moudrou volbou.

Přesto budou vždy existovat nové styly a designy, které budou řemeslníci neustále vytvářet. Ne všechny ty třpytky jsou zlaté, a proto věnujte nějaký čas zkoumání, než se rozhodnete koupit si řetěz pro sebe. Sledujte aktuální trendy a designy, které na trhu existují. Současně se dozvíte více o spolehlivých a uznávaných výrobcích šperků, odkud je můžete získat.

“>