Řetězy

9 krásných řetízků z růžového zlata pro muže a ženy

Zlaté řetízky jsou jedním z nejjednodušších a nejelegantnějších šperků, které lze nosit. V naší kultuře bylo nošení zlatého řetízku na krku symbolem prosperity a míru ve vaší rodině a domě. Ve skutečnosti mnoho rodin stále má rituál obdarovávání svých dětí- ať už mužských nebo ženských- zlatými řetězy, které nosí na krku, když dosáhnou věku. Zlaté řetězce se však v dnešní době stávají příliš mainstreamem. Nový trend se posunul směrem k řetězcům růžového zlata. Řetězy z růžového zlata jsou nejen elegantní, ale také velmi krásné na pohled.

Nejnovější a atraktivní vzory řetězů v růžovém zlatě:

Zde vám přinášíme Top 9 Rose Gold řetězů, ze kterých si můžete vybrat.

1. Řetěz pšeničného růžového zlata:

Zlatý řetěz z pšeničné růže

Pšeničný řetěz je nejlehčí, ale trvanlivý řetěz, který si můžete koupit. Začal se objevovat nový trend nákupu těchto krásně elegantně vypadajících řetězů pšeničných článků. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších pánských řetízků z růžového zlata.

2. Box Rose Gold Chain:

Box Rose Gold Chain

Řetězy Box rose rose jsou další odolné, ale lehké pánské růžové zlaté řetízky, které se mohou ukázat jako dobrý nákup. Je ideální získat přívěsek také s těmito druhy řetízků, protože dodávají přívěskům jemný lesk a vypadají lépe. Tyto řetězce se dodávají v elegantních nebo drobných provedeních, stejně jako v objemnějších a robustnějších provedeních.

3. Lanový růžový zlatý řetěz:

Lanový růžový zlatý řetízek

Pokud hledáte 14K růžové zlaté řetízky, vylepšete svůj styl zakoupením tohoto výhradně pánského růžového zlatého řetězu s provazy. V dnešní době je nový trend nákupu elegantnějších nebo ztenčených provazů z růžového zlata i pro ženy.

4. Zlatý řetízek Figaro Rose:

Zlatý řetízek Figaro Rose

Figaro styl Rose Gold Chains je docela populární nákup, pokud jde o muže. Dlouhé řetízky z růžového zlata s těžkými a tlustými odkazy Figaro kolem krku vás udržují ve velkém stylu, aniž byste riskovali svou hezkou mužnost. Jděte do toho, muži!

5. Řetěz z růžového zlata:

Řetěz z růžového zlata

Řetěz z růžového zlata Curb link je další oblíbenou volbou mezi muži. Jedná se o klasický vzhled, který následuje, když muž nosí kolem krku řetízek s obrubníkem. Spojka obrubníku je však stejně odolná jako Figaro; nevypadá to tak objemně.

6. Řetízek z rybího růžového zlata:

Zlatý řetízek z rybí kosti

Řetězy rybí kosti jsou plochější než ostatní. Většinou je nosí ženy, silnější design začal trendovat i v pánských módních špercích. Přívěsky však obecně odrazuje, když nosí řetízek z růžového zlata s rybí kostí.

7. Omega Rose Gold Chain:

Řetízek z růžového zlata Omega

Řetěz z růžového zlata Omega je dalším, který byl používán převážně výhradně ženami, ale do pánské módy se začal šířit pomalu, ale jistě. Odkaz Omega je známý tím, že se zauzluje a obecně se doporučuje jej neohýbat. Vzhled, který vám může propůjčit dlouhý řetízek z růžového zlata vyrobený z omega článků kolem krku, je však „vkusný“.

8. Zlatý řetěz Snake Rose:

Zlatý řetízek z hadí růže

Řetěz hadího růžového zlata je dalším typem slabých zalomených řetězů; nicméně, to je více populární mezi muži. Hadí řetízky se někdy používají také jako náramky.

9. Řetěz kubánského růžového zlata:

Zlatý řetízek kubánské růže

Kubánský řetízek z růžového zlata je houpacím kyčelním bratrem řetězů obrubníkových článků. Vyšší průměr dodává těmto druhům řetězů gangsterský vzhled. Při nošení vypadají opravdu skvěle, a to jak kolem krku, tak i na zápěstí!

Řetízky z růžového zlata pro muže i ženy jsou formou nejjednodušších a nejelegantnějších šperků, které lze koupit. Mnoho rodin a kultur má rituál obdarování svých synů a dcer růžovými zlatými řetězy jako symbol dospívání. Jedná se o velmi pěkné dárky, které lze rozdávat na svatbách i narozeninách.