Řetězy

15 krátkých a dlouhých řetězů s přívěsky

Řetízky jsou v dnešní době velmi žádané. Malý přívěsek může váš řetízek vypadat atraktivněji. Neexistuje žádný jiný doplněk, který by mohl efektivně vypadat, stejně jako krásný přívěsek. K dispozici je široká škála řetězů, které jsou k dispozici ve všech velikostech a tvarech, od klasických po nejnovější. Přívěsek na řetízek je mnohem víc než jen doplněk, protože může být podpisem vašeho stylu nebo může být konečným dotekem celého vašeho oblečení..

dlouhé zlaté řetězy se závěsnými vzory

Návrhy stříbrných a zlatých řetízků pro ženy a muže:

Design přívěsku je velmi důležitý při nákupu přívěsku na řetízek, proto zde sestavujeme rychlý seznam 15 nejlepších návrhů přívěsků na řetízky, které vám mohou pomoci k vynikajícímu vzhledu.

1. Solitaire Long Chain with Diamond Pendant:

Solitaire dlouhý řetízek s diamantovým přívěskem

Je pravda, že dobré věci přicházejí v malých balíčcích. Malý stříbrný solitairový přívěsek s řetízkem stačí k tomu, abyste se stali luxusními. Přívěsek se snadno nosí ke každodennímu outfitu. Přívěsek na řetízek solitaire je dokonalou volbou k vytvoření výrazného vzhledu.

2. Přívěsek ve tvaru diamantové hvězdy s dlouhým řetězem:

Přívěsek ve tvaru diamantové hvězdy s dlouhým řetízkem

Díky přívěsku ve tvaru ohromující hvězdy můžete okamžitě vypadat nádherně. Jeden si může vybrat různé tvary a velikosti přívěsku. Můžete si také vybrat zkroucený hvězdný přívěsek, abyste ukázali více kreativity. Ne, záleží na tom, jak budete tento stříbrný řetízek nosit s přívěskem, díky kterému budete vždy ocenit jeho krásu.

3. Řetízky ve tvaru srdce pro ženy:

Přívěsky na řetízky ve tvaru srdce pro ženy

Přívěsky ve tvaru srdce jsou velmi oblíbené v kategorii designů přívěsků. Vzhledem k popularitě těchto přívěsků srdce přicházejí v různých velikostech a tvarech. Můžete si vybrat přívěsek s otevřeným srdcem nebo srdce s jednoduchým kamenem uprostřed. Přívěsky ve tvaru srdce nikdy nevyjdou z módy a vždy vám pomohou přidat do vaší osobnosti bling.

4. Dlouhý řetěz s přívěskem Infinity ve stříbře:

Dlouhý řetízek s přívěskem Infinity ve stříbře

Pokud chcete zvýraznit svůj postoj krásou ve vás, pak bude tento nekonečný přívěsek pro vás ideální volbou. Nekonečný stříbrný přívěsek se dvěma řetízky vám může dát poutavou osobnost. Stříbrný řetízek s přívěskem mohou nosit také muži a ženy.

5. Dlouhý řetěz s krystalovým přívěskem:

Dlouhý řetízek s krystalovým přívěskem

Dlouhý řetízek s přívěskem je šampaňským trendových řetízků. Dva křišťálové přívěsky spojené s řetízkem jsou perfektním kouskem k nošení při každé příležitosti. Spárujte tento přívěsek s dlouhým řetízkem se svým oblečením a budete připraveni vychloubat ve vás nový styl.

6. Abecední zlaté přívěsky pro dívky:

Abecední přívěsky ze zlatého řetízku pro dívky

Přívěsky Alphabet jsou široce milovány lidmi všech věkových skupin. Abecední přívěsky jsou k dispozici v různých provedeních a stylech. Jeden si může vybrat jednoduchý obyčejný abecední přívěsek, ale pokud chcete ve svém stylu ukázat trochu vynalézavosti, můžete si pro přívěsky vybrat malé zkroucené a zakřivené písmeno.

7. Drahokamový přívěsek s krátkým zlatým řetězem:

Drahokamový přívěsek s krátkým zlatým řetízkem

Pokud nechcete svůj astrologický drahokam nosit na prstech, bude skvělou volbou pověsit si je na řetízky na krk. Existuje spousta nekonečných zlatých řetízků s možnostmi designu přívěsků pro přívěsky drahokamů pro každou příležitost, kde je třeba vypadat okouzlující a krásné.

8. Náhrdelník s dlouhým řetězem a velkým přívěskem:

Náhrdelník s dlouhým řetízkem a velkým přívěskem

Pokud jste fanouškem královského vzhledu, pak nadměrný přívěsek může být pro vás tou nejlepší volbou. Náhrdelník s přívěskem nadměrné velikosti krásně ozdobí váš výstřih a dodá vašemu oblečení luxusní nádech. Můžete si také vybrat náhrdelník s dlouhým řetízkem s přívěskem, abyste svému vzhledu dodali výraz odvážnosti.

9. Řetězec přívěsků s jednoduchým designem:

Jednoduchý návrhářský perlový přívěsek

Perly jsou známé jako vzácný materiál pro přívěsky, protože dávají přirozený a elegantní vzhled zároveň. Krása a lesk zlatého řetízku s přívěskovým designem vypovídá o nositeli něco jedinečného. Je to dokonalá ozdoba na šperky, kterou můžete nosit na večeři nebo na večerní procházky.

10. Stříbrný řetěz s Přívěsek se zlým okem:

Stříbrný řetízek s přívěskem Evil Eye

Přívěsek Zlé oko je něco jedinečného, ​​co můžete přidat do své sbírky náhrdelníků. Přívěsek zlé oko elegantně zvýrazňuje krásu nositele a zároveň vás chrání před škodlivými účinky zlého oka.

11. Trojúhelníkový přívěsek s dlouhým řetězem:

Trojúhelníkový přívěsek s dlouhým řetízkem

S tímto trojúhelníkovým přívěskem navrženým s jedním černějším trojúhelníkem budete vždy vypadat ostře. Trojúhelníkový přívěsek nemusí být nošen s ničím zvláštním. Můžete jej spárovat se stříbrným nebo zlatým řetízkem, který vám nejvíce vyhovuje.

12. Zlatý řetěz s přívěskovým květem:

Zlatý řetízek s přívěskem

Květinové přívěsky jsou široce používány ženami z celého světa. Květinový přívěsek má něco ve své kráse, co nikdy nezlepší krásu nositele. Květinový přívěsek lze nosit při každé příležitosti, aby získal minimalistický vzhled.

13. Design přívěsku Lucky Rings:

Lucky Rings přívěsek Design

Přívěsky na prsteny štěstí jsou v dnešní době mezi mladými velmi oblíbené. Přívěsek na řetízek pro štěstí může být krásným dárkem pro člena vaší rodiny nebo přátel. Náhrdelník s dlouhým řetízkem s přívěsky může snadno přitáhnout pozornost lidí kolem vás.

14. Design přívěsku Moon Chain:

Design přívěsku Moon Chain

Přívěsek na měsíční řetěz má ve své kráse něco jedinečného, ​​díky čemu můžete při svých společenských příležitostech přijímat nekonečné komplimenty. Doporučujeme vám, abyste tento řetízek s přívěskem nosili na nočních výstupech s perfektně sladěným oblečením.

15. Dlouhý zlatý řetízek s tyčovým přívěskem:

Dlouhý zlatý řetízek s přívěskem

Bar Pendants je jedním z nejžhavějších stylů v kategorii řetízkových přívěsků. Chlapci a dívky je široce používají a vzhledem k jejich obrovské poptávce přicházejí s širokou škálou tvarů a velikostí. Lze také zvolit přímý svislý tvar závěsného závěsu. Vysoce hotový design závěsného panelu stačí k předvedení tónu vašeho stylu.

Řetízkové přívěsky mají své vlastní kouzlo, a protože z tohoto důvodu lidé rádi nosí a vidí přívěsky. Každý bude rád, když uvidí designový a jemný přívěsek. Jeden může přívěsek řetízku sladit s jakýmkoli oblečením od příležitostného až po společenské oblečení, a to kvůli jednoduchosti jejich vzhledu. Pokud perfektně nosíte přívěsek na řetízek, nikdy nezískáte doplňky a uznání od lidí kolem vás. Dejte tedy těmto stylovým a trendovým vzorům přívěsků na řetízky šanci, aby vás zdobily, protože čím je design jedinečnější, tím více přívěsek řetízku odráží osobnost nositele.