Řemeslné nápady

Vytvořte si vlastní kalendář – 12 užitečných nápadů na zeď a stůl

Jak se blíží Nový rok, je na čase začít přemýšlet o novém ročním kalendáři. Pokud tentokrát nechcete jednoduchý, můžete si místo toho vytvořit svůj vlastní individuální kalendář. Speciální materiály k tomu nejsou nezbytně nutné. I s domácími potřebami můžete vytvářet originální designy, abyste mohli být na sebe a svou práci hrdí pokaždé, když se podíváte do kalendáře. Musíme Tinker kalendáře sami Dejte dohromady nápady, které byste měli zvážit. Vytvořte si vlastní kalendář nebo jej použijte jako dárek.

navrhněte si vlastní nápady na kalendáře-triky-nápady-jarní barvy

Tinker kalendáře sami – nápady řemesel pro každodenní život

navrhněte si vlastní kalendář tabule-křída-dřevo-čísla

Jak tedy mohu sám navrhnout kalendář? Pokud byste chtěli vyrobit kalendář sami, můžete použít širokou škálu materiálů, jak jsem řekl. Z tenké překližky můžete vytvářet číslice takto. Pokud je to pro vás příliš komplikované, variantou je také korek nebo lepenka. Číslice mají otvory a jsou připevněny k desce pomocí háčků. Napište si měsíc na tabuli křídou.

Tinker kalendáře s poukázkami: skvělé a kreativní nápady & Návrhy

30 skvělých nápadů na filofaxing – proč si lidé zkrášlují schůzky?

Nápady & Příslušenství Filofaxing, se kterým si můžete navrhnout vlastní diáře schůzek

Vytvořte si vlastní kalendář na nový rok

navrhněte si vlastní kalendář dřevěný panel-tabule-kutilský nápad

Další variantou vytvoření vlastního kalendáře, pro který se používá deska, je tato. Dřevěná deska jakékoli velikosti je libovolně namalována. Na něj je nalepen malý kousek tabule. Na horním okraji jsou dvě svorky. Číslice si můžete buď sami navrhnout na lepenku, nebo si je vytisknout. Datum pak můžete měnit každý den. Napište měsíc na tabuli.

Stolní kalendáře Tinker – kalendáře k vytištění

navrhněte si vlastní kalendářní stojan na kovový měsíc

Nejjednodušší je samozřejmě tisk kalendáře. K tomuto účelu můžete vytvořit libovolnou tabulku. Nejlepší je vytisknout měsíce na lepenku, kterou si pak můžete navrhnout, jak chcete. Nakreslete vzory nebo navrhněte fotokalendář. Poté umístěte karty do vhodného stojanu. S takovými stojany se často prodávají ozdobné talíře.

Vytvořte si vlastní kalendář v kroužkové vazačce

Vytvořte si vlastní kalendář v prstencové brožuře-kreslicí-stůl-snadné

Stejně snadné je použít prstenový pořadač kalendáře k vlastní konstrukci. Zde kreslíte každý měsíc na novou stránku ve formě tabulky. Výhodou je, že tímto způsobem získáte velké čtverce s prostorem pro různé poznámky. Takto si můžete poznamenat důležité schůzky nebo narozeniny. Pokud chcete tento kalendář navrhnout sami, potřebujete pouze sešívačku, pravítko a libovolnou barvu.

Navrhněte si vlastní stolní kalendář

kalendář-design-stůl-kalendář-karton-barva-háček

Pokud hodně pracujete u stolu, stolní kalendář je užitečná věc. Výše uvedeným způsobem si můžete navrhnout svůj vlastní kancelářský kalendář. Použijte hotovou krabici, pevný papír nebo lepenku a tři háčky. Číslice a zkratky pro měsíce můžete navrhnout v jakékoli barvě. Výroba tohoto modelu je jednodušší, než byste si mohli myslet.

Vytvořte si vlastní kalendář podle jednoduchých pokynů

kalendář-design-sám-box-dřevo-lepenka-srapbooking-papír

Krabici můžete samozřejmě libovolně uspořádat. Protože to už byla pěkná bílá barva, jen dno bylo pokryto scrapbookingovým papírem. Až budete s designem hotovi, lze háčky připevnit. Vyberte jednu ze dvou delších stran. Alternativně lze do zadní stěny zapíchnout jednoduché hřebíky nebo špendlíky, pokud si tento kalendář navrhnete sami.

Design číslic a měsíců

kalendář-design-sám-zlatý-font-edding-číslo-měsíce

Nakonec potřebujete číslice pro data a karty s měsíci. Jak navrhnete karty, je na vás. Pokud si kalendář navrhnete sami, můžete karton libovolně tvarovat, používat širokou škálu barev a dekorativních prvků. Až budete hotovi, jednoduše zavěste karty na háčky.

Vytvořte si kalendáře sami – nápady k napodobení

Tinker kalendáře stůl-box-ozdobit-měsíc-den-datum

K návrhu takového kalendáře můžete také použít hotovou krabici. Karty by měly mít každou jinou výšku pro měsíc, den v týdnu a datum a poté se jednoduše vloží do krabice. Úplně vzadu jsou nejvyšší karty s názvy měsíců, před nimi dny v týdnu a úplně vpředu datum. Obzvláště jednoduchý, ale originální způsob, jak si sami navrhnout kalendář.

Vytvořte si vlastní kalendář z tabule

kalendář-design-dráteník-magnet-deska-lepidlo-pokyny

Tento kalendář můžete používat každý měsíc a každý rok, protože jej můžete díky magnetům kdykoli znovu uspořádat. Budete potřebovat lepidlo, 31 magnetů, vinylové pásky imitující dřevo, lepidlo a knoflíky velikosti magnetů nebo větší. Čísla si buď napíšete sami na tlačítka, pokud si kalendář navrhujete sami, nebo můžete použít samolepky.

Ruční pokyny pro každodenní příslušenství

kalendář-design-sám-snadný-drotář-nápad-magnetická deska-zeď

Pokud používáte samolepky při navrhování kalendáře sami, měli byste je nejprve opravit na tlačítkách. Poté nalepte magnety na místo. Nechte lepidlo zaschnout, zatímco mezitím připravíte desku. Pomocí vinylových proužků ozdobte okraj desky a rozdělte horní část na sedm sektorů pro dny v týdnu. Jednotlivé oblasti pro dny můžete navrhnout pomocí pravítka a barevného pera. Nyní rozdělte dny mezi příslušné dny v týdnu v závislosti na měsíci.

Kalendář se šablonou

Vytvořte si vlastní šablonu stolního kalendáře-kartonové krabice-šťourání-pokyny

Vytvořte si takový stojan pro různé měsíční karty podle těchto pokynů. Šablonu pro tisk najdete na konci tohoto článku. K dispozici jsou také šablony pro měsíce, ale jsou přizpůsobeny roku 2015. Nejlepší je proto navrhnout vlastní karty a poté je položit na hotový stojan. Rychlý nápad na kalendář si vytvořte sami!

Kalendář s vintage nádechem

Vytvořte si vlastní rámeček kalendáře-textilní-obklady-vintage-knoflíky-připínáčky

Tato myšlenka, pomocí které si můžete sami navrhnout kalendář, je trochu složitější. Námaha však rozhodně stojí za to! Je to opět věčný kalendář, který lze používat každý rok. Zakryjte list pěny nebo korku jakoukoli tkaninou. Přilepte to na zadní stranu. Na knoflíky nalepte papírové kruhy s čísly od 1 do 31.

Výroba pomocí knoflíků

kalendář-design-látka-šaty-up-knoflíky-čísla

Na zadní stranu tlačítek nalepíte připínáčky, abyste si navrhli vlastní kalendář, abyste mohli později dát čísla na pozadí. Roztáhněte tlačítka na desce, abyste získali přibližnou představu o nezbytných rozestupech, a poté nakreslete mřížku nejlehčím možným, ve vodě rozpustným fixem. Body, kde se svislé a vodorovné čáry kříží, označte tečkami. Tlačítka tam vložíte později. Poté můžete čáry odstranit vodou.

Vyplňte kalendář

kalendář-design-sám-cítil-šití-suchý zip-kutilství

Jediné, co chybí, jsou názvy měsíců a můžete dokončit návrh vlastního kalendáře. Vytiskněte si je na kartu nebo na ně napište rukou. Tyto stoly jsou pak přišity na plsť, ale lze je také jen nalepit. Na zadní stranu a na horní hranu desky přilepíte suchý zip, kterým můžete opravit názvy měsíců. Na zadní stranu desky můžete nalepit obálku a uložit jednotlivé prvky.

Vytvořte si vlastní kalendář narozenin

kalendář-self-design-narozeniny-dřevo-korek-barevné-kruhy-závěsné

Velmi praktický je také kalendář narozenin, který by vám měl připomínat narozeniny všech členů rodiny a přátel. Praktické je, že tento kalendář lze také používat každý rok. Pokud si chcete tento kalendář navrhnout sami, nepotřebujete mnoho materiálů. Na desku pověsíte malé talíře nebo štítky ze dřeva, korku nebo lepenky s dvanácti měsíci a datem a jménem narozeninového dítěte. Kalendář lze kdykoli rozšířit o nové dlaždice.

Navrhněte si efektní kalendáře sami

kalendář-design-prsteny-magnet-nápad-originál

Tento nápad na kalendář vyrobený ze tří prstenů považujeme za obzvláště originální. Vnější prstenec ukazuje dny, prostřední měsíce a vnitřní prsten dny v týdnu. Pokud si chcete takový kalendář navrhnout sami, potřebujete magnety. Tímto způsobem jsou prsteny navzájem připevněny v závislosti na datu. K tomu se dobře hodí magnetický proužek.

Šablona řemesla tady.