Řemeslné nápady

Vytvořte si DIY dekoraci stolu z kytice květin

středový-kus-nápad-stůl-deco-rustikální

Květiny pro výzdobu na svatbách, včetně dekorací stolu, nejsou nejdůležitější součástí příprav pro každého. Někteří dávají přednost jednoduššímu a nechtějí jim věnovat příliš mnoho pozornosti. A jednoduchá váza nebo dokonce zednická nádoba a pár hezkých květin v ní může mít opravdu skvělý účinek. Opravdu to nevyžaduje mnoho času ani úsilí k vytvoření působivého DIY dekorace stolu tvarovat z květin. Stejně tak není třeba utrácet spoustu peněz a vybírat jakékoli exotické, extrémně drahé květiny. S trochou motivace a jednoduchými, ale hezkými květinami si můžete snadno vytvořit vlastní kytice na stoly, aniž byste museli ztrácet spoustu času a peněz, protože jedna DIY dekorace stolu dát to dohromady není ani vyšší věda, ani děsivé, naopak. Experimentovat může být opravdu zábava. A vaši hosté vás budou milovat!

Vytvořte si DIY dekoraci stolu z kytice květin se sasankami

DIY-stůl-dekorace-nápad-design

Následující průvodce pro a DIY dekorace stolu vám pomůže sestavit skvělou kytici sasanek, kterou můžete použít i na vlastní svatbu. Květy kvetou v květnu. Pokud se tedy vaše svatba koná v tuto dobu, můžete si ji snadno objednat.

Co potřebujete pro dekoraci stolu DIY:

květinový-stůl-dekorace-svatební-party-kutilství

 • Květiny dle vlastního výběru

  Pro ukázkovou kytici byly použity různé druhy růží; Sasanka; růžový pryskyřník; bílý pryskyřník; růžová pimelea; zelený, závěsný amarant a řeznické koště.

 • nůžky na květiny
 • Květinová pěna
 • nádoba na květiny (v tomto případě mísa s patkou)

Pokyny pro dekoraci stolu DIY:

svatební dekorace-sasanka-krásné-květiny-kytice

 1. Připravte si květiny na připnutí DIY dekorace stolu před. Odstraňte trny, nízké listy a zlomené okvětní lístky. Pod tekoucí vlažnou vodou seřízněte 2,5 až 5 cm stonků pod úhlem 45 stupňů. Poté odřízněte spodní listy, které se mohou později dotknout vody ve vaší nádobě. Květiny skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla nebo průvanu. Zalévejte květiny alespoň čtyři až šest hodin.
 2. Nakrájejte květinovou pěnu tak, aby se vešla do nádoby na DIY dekorace stolu sedí. Namočte pěnu do směsi vody a nakrájejte květinové jídlo. Jednoduše vložte pěnu do kbelíku s vodou, který obsahuje řezané květinové krmivo. Netlačte pěnu pod vodu, nechte ji klesnout sama. Pěna je hotová, jakmile je pod vodou a už z ní nevycházejí žádné vzduchové bubliny.
 3. Navrhněte tvar a základ kytice pro DIY dekorace stolu, pomocí zelené vazby. Chcete -li to provést, jednoduše přilepte stonky do pěny. Všimněte si toho, že úhel, který pro to zvolíte, bude určovat, jak bude tie tie green vypadat. Řeznické koště je k tomu perfektní volbou. Protože je dostatečně stabilní na určení tvaru a zároveň dostatečně tekutý na vytvoření vintage techniky.
 4. Přidat jako kytici do kytice DIY dekorace stolu přidejte závěsný amarant. Použijte amarant na začátku, aby závěsné prvky mohly projít hlavními květinami.
 5. Nejprve k tomu přidejte větší květiny DIY dekorace stolu přidal. To by měly být růže s většími květy. Zapíchněte je do pěny a bude dostatek místa pro další květiny, včetně sasanek a pryskyřníku.
 6. Nyní tedy přichází na řadu sasanky a pryskyřník. Pokud si sami navrhujete kytici, pomůže vám, když předem vyberete velkou hlavní květinu, vedlejší květiny, plniva a vázací zelenou. V tomto případě jsou hlavními květy růže, sasanka a pryskyřník jsou menší, sekundární květiny, růžová pimelea je výplň a amarant a řeznické koště jsou svazující zelené.
 7. Květiny, které budou použity jako plniva, přicházejí na konci. Měli by vyplnit prázdné mezery. Pomocí nich vyplňte jak holá místa, tak i ta, která obsahují příliš mnoho zeleně nebo kde je vidět pěna. Podívejte se na kytici ze všech stran a zkontrolujte, zda jste pokryli všechny oblasti. Jakmile jste spokojeni s tvarem a velikostí vaší kytice, jste s tím DIY dekorace stolu Hotovo.

Potřebné kroky 

anenome-composition-idea-table-decoration-diy

Svatební dekorace v bílé barvě

bílá-oranžová-sasanka-dekorace-květinová-svatba

Dekorace stolu s jarními květinami

bílo-modrá-sasanka-nápad-dekorace stolu-svatba

 Bílé sasanky

bílá-sasanka-svatební dekorace-nápad-udělej si sám

 Na letní párty

šik-stůl-dekorace-sasanka-oranžové-růže

 Delikátní nápad 

jarní květiny-bílá-žlutá-sasanka-svatba

Střed v bílé barvě

brooklyn-design-sasanka-nápad-bílá-svatba

 Skvělý nápad  

sasanka-bílá-šik-design-nevěsta-dekorace

 Sasanky – svatba

Sasanka-inspirace-svatební styl-koláž-nápad

 Pěkná dekorace

sasanka-jarní-květinová-dekorace-stůl-nápad