Řemeslné nápady

Vyrobte si sami jedinečný náhrdelník od společnosti Swarovski

DIY náhrdelník od Swarovski

Pokud se brzy chystáte na večírek a nemáte k šatům vhodný náhrdelník, můžete si z obrubníkového řetízku a krystalů Swarovski vyrobit ten nejstylovější náhrdelník, jaký kdy byl. Poté, co s tím skončíte, vám nikdo nebude věřit, že jste si to vyrobili sami, protože to bude vypadat příliš nádherně a dokonale. Tyto DIY náhrdelník od Swarovski je snadné jej vyrobit a přidání nového člena do vaší sbírky náhrdelníků zabere málo času a materiálu. Když budete tento náhrdelník nosit, váš outfit bude vypadat ještě lépe a můžete jej nosit kdykoli a kdekoli budete chtít. Koneckonců, takový pěkný náhrdelník by neměl být předváděn jen na večírcích.

Na náhrdelník DIY od Swarovski potřebujete:

náhrdelník vyrobte si materiály šperky výrobky

Kolem DIY náhrdelník od Swarovski a k výrobě obrubníkového řetězu potřebujete krystaly Swarovksi. Můžete samozřejmě použít i obyčejné kamínky, ale pokud chcete s náhrdelníkem vytvořit skutečný poutač, vyplatí se do něj investovat trochu víc, nemyslíte? Můžete si vybrat jakýkoli vzor krystalů, který vyplní oblast mezi dvěma řetězci obrubníku. Pokud chcete napodobit přesně tento příklad, potřebujete krystaly oválného tvaru (tvar slzy) a kulaté krystaly ve zlatém nastavení. Také potřebujete pro DIY náhrdelník od Swarovski dlouhý obrubník, skokové kroužky, nadrozměrná spona na karabinu, kus plastu, lepidlo a kleště.

DIY náhrdelník od Swarovski – návod

krystaly Swarovski lepidlo módní šperky krok 1

K tomu můžete použít tyto materiály DIY náhrdelník od Swarovski najdete v každém řemeslném obchodě. Chcete -li začít, položte všechny položky na rovný povrch a rozřízněte obrubník na dvě části. Je to jednodušší, když je dáte nejprve do správného tvaru, abyste přesně viděli, kde je oříznout. Dále budete muset řezat kus plastu, aby odpovídal mezerě mezi dvěma řetězy. Abyste zajistili, že tvar řetězu neklouže, můžete jej nalepit na kus plastu. Nyní postupně na zadní část každého krystalu naneste trochu lepidla a položte je na plastový kus. Protože jste si již vybrali vzor, ​​neměli byste mít problémy s nalezením vzoru pro DIY náhrdelník od Swarovski následovat.

obrubník řetěz lepení šperky ženy šťourat moderní

Připojte spodní řetěz

Poté, co nalepíte všechny krystaly na místo, můžete delší řetěz připevnit podél spodního okraje kusu plastu. Zkontrolujte, zda jsou všechny články řetězu bezpečně připevněny, a v případě potřeby přidejte další lepidlo. Nechte lepidlo dobře zaschnout, poté připevněte skokové kroužky a sepněte konce řetězů. K tomu vám mohou pomoci i kleště na šperky. Preventivně nechte řetěz přes noc zaschnout a další den je připraven k předložení vámi. Je to tak jednoduché DIY náhrdelník od Swarovski K výrobě krystalů! Nechcete to hned sami vyzkoušet??

řetízek na krk návod příslušenství každodenní kameny modrá

Tak vypadá hotový DIY náhrdelník ze Swarovski

varianta náhrdelník zelená růžová udělej si sám dámské šperky

Náhrdelník v jiné variantě s jinými barvami