Řemeslné nápady

Vyrobte si papírové tašky a ozdobte je barvami – nápady pro kutily s pokyny

papírové tašky tinker nápady-dárkové balení-kutilství-pokyny

Pokud nemáte talent ani nervy zabalit dárky balicím papírem, budete mít radost z velkého výběru dárkových tašek. Ty ale většinou nejsou opravdu levné a zvláště na festivalech, jako jsou Vánoce nebo Velikonoce, kde si musíte zabalit několik dárků najednou, mohou tyto tašky vést k nečekaně velkým výdajům. Pak je lepší si dárkové tašky jednoduše vyrobit sami! A k tomu můžete použít jakýkoli papír. Obzvláště populární je hnědý balicí papír, který lze na konci také pěkně navrhnout. Máme pro vás jednoduchý návod k použití Tinker papírové tašky může, stejně jako některé nápady pro navrhování s barvou. Začněte hned!

Výroba papírových pytlů – návod na skládání

drotářské papírové tašky balicí papír-skládací-washi-páskové rukojeti

Papírové sáčky snadno vyrobíte skládáním hnědého balicího papíru. Ve výše uvedených pokynech vidíte jednotlivé kroky, které musíte dodržovat. Jednou pomocí je washi páska, která může mít jakýkoli vzor. Obzvláště důležité je, aby byla podlaha hezká a stabilní. Určitě budete chtít vyrábět papírové tašky s držadly. Nakonec přilepte dvě držadla na vnitřní nebo vnější stranu a máte vlastní tote tašky.

Tinker a design hnědé papírové tašky

papírové tašky-dráteník-diagonální-pruhy-žluto-hnědé-bílé

Samozřejmě můžete také zakoupit hotové papírové tašky na ruční práce na malování, abyste ušetřili čas. Bez ohledu na to, kterou variantu používáte, je stejně důležitý pěkný design tašky. Můžete na něco přijít sami a přizpůsobit vzor příležitosti. Zjistili jsme například, že tento diagonální pruhovaný vzor, ​​který přidáte poté, co uděláte z papírových sáčků velmi originální.

Domácí dárkové tašky vyrobené z papíru

drátěné papírové tašky s barvami-malba-motivy-dárkové tašky-bez lepení

Poté, co jste vyrobili papírové sáčky z balicího papíru, rozložte všechny barvy. V tomto případě byla pro diagonální pruhy zvolena bílá a zlatá. Ale je to samozřejmě otázka vkusu a můžete to změnit. Chceme vám jen ukázat, jakou technikou můžete kreslit rovné čáry poté, co jste vyrobili papírové tašky.

Vytvořte papírový sáček s lepicí páskou na maskování

drátěné papírové tašky s nápadem na izolační pásku-lepící-vzor-design-drotárské

K výrobě papírových sáčků potřebujete lepicí pásky. Existují speciální modely pro malíře, které lze poté snadno odstranit. Vhodná je také páska z obyčejného papíru. Je jen důležité, aby lepidlo nebylo příliš silné, aby pás při odlepování neroztrhl povrch papírového sáčku.

Papírové tašky – snadný průvodce malováním

drátěné papírové tašky diagonálně-lepicí-páska-tisk-tinkering-nápad-dárek-štětce

Pásy se pak lepí na tašku v libovolné vzdálenosti od sebe a podle vzoru, který chcete navrhnout. Nejlepší je vytvořit mezi nimi různé mezery. To vypadá zajímavěji. Jakmile vše odlepíte, můžete pomocí papírových pytlů nakreslit mezery mezi nimi. Odstraňte lepicí pásku, než barva zaschne, protože by se mohla v případě zaschnutí roztrhnout. Je proto nejlepší maskovat jeden proužek za druhým.

Papírové tašky se vzory

Papírové tašky Tinker zlaté-metalické-dárkové balení

Výsledný vzor může vypadat nějak takto. Zlatá barva vypadá obzvláště slavnostně a elegantně. S pruhovaným vzorem můžete navrhnout celý povrch tašky nebo můžete jen dát pěkný akcent do jednoho z rohů. Poté, co jste vyrobili papírové tašky, můžete jednoduše vyzkoušet různé varianty různých dárkových tašek.

Vyrobte dárkové papírové tašky a navrhněte je pomocí trojúhelníků

papírové tašky-dráteník-kutilské trojúhelníky-barva-tote-tašky-make

Papírové tašky vypadají skvěle s jakýmkoli vzorem. Rovněž můžete navrhovat rovné trojúhelníky s lepicí páskou a v jakékoli velikosti. Chcete -li to provést, musíte si nejprve pohrát s papírovými pytli. Poté na každý ze sáčků nalepte tři kusy pásky, které vytvoří trojúhelník, který znovu vybarvíte.

Papírové tašky pro řemeslnou výrobu

papírové tašky-dráteník-moderní-vzor-trojúhelníky-bílá-zlatá-červená

Při odstraňování pásky buďte opatrní. Pásy se tentokrát překrývají, a proto jsou trochu obtížněji odstranitelné. Pokud si ale dáte dostatek času, během chvilky je dostanete z pytle. Trojúhelníky můžete také kreslit od ruky. Jednoduše je nakreslete tužkou. Při barvení buďte velmi opatrní, jinak nebudou okraje rovné.

Použijte samolepky

papírové sáčky-dráteník-hnědý-papír-sáček-balicí-papír-udělejte si to sami

Alternativně můžete z barevného papíru vystřihnout trojúhelníky a poté je přilepit na dárkový sáček. Trvá to déle, ale vypadá to stejně elegantně. Tato myšlenka se stává ještě jednodušší, pokud použijete hotové samolepky. Nezapomeňte však, že skutečnost, že je vše domácí, dodává obalu kouzlo. Čím více tedy budete při výrobě papírových sáčků dělat sami, tím lépe!

Vyrobte papírové sáčky bez lepení lepicí pásky

papírové tašky-dráteník-ozdoba-tahy-vzor-štětec-akryl

I bez papírové tašky můžete vytvářet pěkné vzory. Širokým štětcem například vytvořte vzor, ​​jak je uvedeno výše. Nejlepší je střídat několik barev, aby pruhovaný vzor vypadal atraktivněji. Pokud si troufáte, můžete na papírový sáček namalovat i celé obrázky.

Moderní geometrické vzory

papírové pytle-dráteník-tote-tašky-barva-akrylová barva-udělej si sám

Pokud navrhujete různé vzory, budou dárky pod vánoční stromeček vypadat mnohem líbivěji a zajímavěji. Další výhodou výroby papírových pytlů je, že je lze pokaždé znovu použít a neskončí v koši jako balicí papír. Je to šetrnější k životnímu prostředí a usnadňuje vám to zabalit dárky příště.

Tečkovaný papírový dárkový sáček

papírový sáček-dráteník-barva-tečka-vzor-roztomilý-jednoduchý-návod

Tečkované vzory jsou také velmi roztomilé. Protože je obtížné malovat ručně, je nejlepší použít razítko. Toto je k dispozici hotové z pěny. Má praktické držadlo, díky kterému je tisk obzvláště snadný. Poté, co jste vyrobili papírové sáčky, můžete tyto body také zkombinovat s jedním z výše uvedených vzorů.

Designové přepravní tašky s potiskem

papírové tašky-dráteník-ozdoba-tečky-bílé-instrukce-nástroje

Můžete také improvizovat a nakrájet bramboru na razítko. Razítko se pak ponoří do zvolené barvy. Dávejte pozor, abyste nenasali příliš mnoho nebo příliš málo barvy. Poté stiskněte razítko na sáček a opakujte to tak často, jak chcete. Nakonec nechte barvu dobře zaschnout. K tomuto účelu se mimochodem dobře hodí akrylová barva.

Práce se šablonami

papírové tašky-dráteník-krásné-nápady-květinové-krajkové-vzory

Složitější vzory lze aplikovat pomocí šablon poté, co jste vyrobili papírové sáčky. Tento krajkový vzor můžete samozřejmě také libovolně ručně kreslit. Se správnými tvary a velikostmi štětců se rychle zorientujete. Nejprve si můžete na listu papíru vyzkoušet, zda opravdu potřebujete šablony.

Vyrobte si krásné papírové tašky s krajkovými vzory

papírový pytel-drobet-nápad-šablona-jednoduché-vintage-motivy-krajka

Pokud jste se rozhodli pro šablony, design pro výrobu papírových tašek je všechno, ale ne obtížné. Umístěte šablonu na papírový sáček. Preventivně je můžete přilepit páskou a zafixovat na místě, aby šablona při barvení neklouzala. Pak vezměte nějaké barvy a pomocí štětce je namalujte na vystřižené motivy na šabloně.