Řemeslné nápady

Vyrobte si na Silvestra kouzla pro štěstí – 21 skvělých nápadů pro kutily

Existují určité motivy, které jsou automaticky spojeny se štěstím, a proto se často používají jako talisman pro štěstí. Patří sem čtyřlístek, podkova, prasátko a muchomůrka. A protože chcete do nového roku hodně štěstí, můžete si také vyrobit nějaké talismany pro štěstí nebo je použít jako dárky na Silvestra. Máme proto skvělé nápady pro Vyrobte si na Silvestra kouzla štěstí dát dohromady, že můžete napodobovat.

Tinker štěstí kouzla na Silvestra – jetele

hodně štěstí kouzla dráteník silvestr fleece zelené nuance shamrock

Jako štěstí můžete použít jetelový list různými způsoby. Na jedné straně můžete použít skutečný, na druhé straně si můžete sami vyrobit z různých věcí. Podívejte se například na následující nápad na kutilské talismany.

Tyto pěkné jetele se snadno vyrábějí z plsti nebo rouna. Uprostřed můžete přilepit perlu, která každému listu jetele dodá hezký vzhled. Zde je několik obrázkových pokynů pro výrobu talismanů:

Vyrobte si na Silvestra talismany – stříhejte a šijte

talisman pro štěstí dráteník silvestr fleece diy zelené nuance ušít

Ze dvou odstínů zelené vystřihněte čtyři listy ve tvaru srdce. Pokud máte úder, můžete také pomoci. Na tmavší položte světlejší odstín a sešijte všechny čtyři listy k sobě.

Přidejte perlu do talíře štěstí

talisman pro štěstí tinker silvestr shamrock nápad pearl deco bílá

Posledním krokem při vytváření talíře štěstí na Nový rok je přilepení perly do středu jetele. K tomu je vhodné Superglue, ale také horká lepicí pistole.

Tvoření hub: 3 vlastní projekty pro dům a zahradu

Vánoční andělé dělají s dětmi ruční práce na vánoční výzdobu

Háčkování amigurumi – vyrobte si roztomilé háčkované postavičky a háčkujte zvířátka

Pohrává si s bambulkami a plyšovým drátem

Tinker štěstí kouzla na silvestrovský klip jetele bobble plyš zelený

Tuto myšlenku lze stejně snadno přehrát. Na malé klipy nalepte čtyři stejně malé zelené bambule. Nakonec přidejte zelený plyšový drát, který bude sloužit jako stonek. Zahněte konec drátu do spirály. Jste hotovi s talismanem štěstí.

Sušený list jetele jako talisman pro štěstí

talisman pro štěstí, silvestrovský amulet, udělejte si zvětšovací sklo jetelový tyčinkový papír

Z přívěsku kabošonu můžete na Silvestra vyrobit krásné talisman pro štěstí. Ty jsou k dispozici online za dobrou cenu. Kromě toho budete potřebovat skutečný trojlístek a papír z knihy. K tomuto účelu lze použít i poznámkový papír nebo úryvek ze slovníku se slovem štěstí. V tomto článku si můžete přečíst, jak přesně jsou šperky z kabošonu vyrobeny.

Muchomůrky jako talisman pro štěstí

talisman štěstí dráteník silvestr cítil mouchy agarické vrtání nápad červená bílá

Stejně jako jetele můžete z plsti vyrábět houby. Abyste na Silvestra vyrobili talisman pro štěstí v podobě muchomůrky, potřebujete červenobílý filc.

Vyrobte si muchomůrku ze dřeva

přívěsek štěstí kouzelník silvestr dřevěná muchomůrka červená bílá body

Pokud jste dobří ve dřevě, můžete na něm samozřejmě dělat houby. Nakonec namalujte klobouk červeně, načež přidáte bílé tečky.

Rychle vytvořený talisman pro štěstí vyrobený z přírodních materiálů

talisman štěstí dráteník silvestr žaludy fly agaric idea kutilství

Můžete také použít jiné přírodní materiály, když děláte houby jako talisman pro štěstí na Silvestra. Co třeba tento jednoduchý nápad vyrobený ze žaludů?

Tinker s podkovami na Silvestra

talisman štěstí dráteník silvestrovská podkova deco nápad zdobit křížovou zeď

Podkovy jsou také skutečnou klasikou, pokud jde o talismany. Pomocí podkovy vyrobte zajímavé a šťastné dekorace. Pokud nemáte žádný způsob, jak získat skutečné, můžete si je navrhnout sami.

talisman štěstí dráteník silvestr potisk deko nápad podkova koně modelovací hlína

Použijte například modelovací hmotu schnoucí na vzduchu. V něm můžete udělat pěkný dojem z malé podkovy, kterou můžete použít jako dekoraci.

talisman štěstí dráteník silvestrovský řetěz kutilství otisk podkovy

Otisk v hlíně můžete použít i jako přívěsek na řetízek. To lze také kombinovat s jinými talenty štěstí a představovat tak zajímavý nápad.

talisman pro štěstí, silvestr, silikonový tvar olověného podkovy

Jelikož se na Silvestra často nalévá olovo, je tento nápad také ideální pro výrobu talismanů pro štěstí. Pořiďte si silikonovou formu, ze které můžete vyrobit tolik podkov, kolik chcete.

štěstí kouzlo dráteník pro silvestrovský lapač snů nápad síťová dekorace příze

Je podivuhodné, že skutečné podkovy mohou být ozdobeny mnoha různými způsoby. Pokud chcete obzvlášť originální lapač snů, můžete si vybrat a vyzkoušet toto talisman pro štěstí.

talisman pro štěstí tinker silvestr vinobraní nápad srdce příze deco

Ze tří podkov si můžete také vyrobit takové docela šťastné kouzlo pro dům. Má tvar srdce. Jedna z podkov však musí být rozřezána na polovinu. Chcete -li řezat kov, můžete požádat o pomoc zkušeného člověka.

talisman pro štěstí dráteník silvestrovská podkova nápad srdce perforováno

A tady máte další nápad na originální dřevěná kouzla pro štěstí. Docela falešné podkovy mohou být vyrobeny z tohoto materiálu a zdobí různé oblasti domova. Místo typických kulatých nebo hranatých děr můžete udělat i ty ve tvaru srdce.

Použijte selátko jako talisman pro štěstí

talisman pro štěstí pro novoroční vepřové hlíny nápad postava dekorace

Nejprve vám představíme nápad na výrobu talismanů na Silvestra z modelovací hmoty. Širokou škálu postav lze pohrávat s hlínou. Prase taky. Tento příklad můžete použít jako šablonu.

štěstí kouzlo dráteník silvestr modelování hliněné prasata nevěsta ženich legrační postava

Tady máte další nápad na pár prasat vyrobených z modelovací hmoty. Existují různé druhy davů. Vyzkoušejte různé, abyste zjistili, který se vám nejvíce líbí.

Tinker štěstí kouzla pro silvestrovský nápad růžové štěstí prase pletení

Pokud umíte plést, je tato varianta výroby talismanů na Silvestra také skvělým nápadem. Z růžové příze můžete uplést roztomilá prasátka, která jsou vhodná jak jako dekorace stolu, tak jako přívěsky na klíče.

štěstí kouzlo dráteník silvestr háčkované prasátko růžový přívěs

Podobná varianta je tato, ale ve které je prase háčkované. Integrovaná malá smyčka usnadňuje připevnění talíře štěstí. Příklad výroby talismanů pro štěstí na Silvestra připomíná prasátko.

talisman pro štěstí, silvestr, marcipánová prasata, růžový ornament, dezert

V neposlední řadě pro vás máme kulinářský příklad na výrobu talismanů pro štěstí na Silvestra. Z marcipánu můžete udělat velká šťastná prasata. Ty pak lze použít jak ke konzumaci, tak jen na ozdobu. Nenajdete skvělý nápad na dárek?

Tinker štěstí kouzla pro silvestrovskou klíčenku rámeček jetel sušené

Tinker Lucky Charm: Nápady pro kutily s dětmi ve školce

Vyrobte si s dětmi zaklínadla. Z plsti vystřihněte trojlístek

Na Silvestra si můžete s dětmi vyrobit barevné talismany! Nabízíme vám několik DIY nápadů, které zaručují zábavu pro malé i velké. První myšlenka je pro barevné záložky z plsti a dřevěných tyčinek. Vytvářejí šťastnou náladu a jsou dobrým dárkem pro prarodiče. Návod je super jednoduchý, ruční práci zvládnou bez problémů i úplní začátečníci. Potřebujete následující materiály: dřevěné tyčinky, šablonu papírového jetele, travní zelenou a tmavě zelenou plsť, slepé oči, malé bambulky, čistič trubek, organzovou stuhu, fixy, nůžky, lepidlo.

Vyrobte si s dětmi zaklínadla. Z plsti vystřihněte trojlístek. Pokyny pro děti na základní škole

Takto se dělají záložky: Nakreslete trojlístek na bílý karton a vystřihněte. Položte několik listů plsti na sebe a jako šablonu použijte list jetele. Poté z každého talíře vystřihněte list jetele. Přilepte na to googly oči, rozřízněte čističe trubek na velikost a vytvořte z nich ústa. Mini pompony přilepte do „středu obličeje“ jako nos. Poté jetelový list připevněte na dřevěnou tyčku a ozdobte ozdobnou stužkou.

Tinker piggy na Silvestra: talisman pro štěstí – přívěsek

Silvestrovské prasátko vyrobte si vlastní dřevěná ramínka

Další roztomilý přívěsek ze dřeva a papíru vám zaručeně udělá dobrou náladu na svátečním stole. Potřebujete: velký kulatý a menší oválný podšálek na čajový šálek ze dřeva, googly oči, růžový karton, dva červené kamínky ve tvaru slzy, papír, šňůra ve zlaté, růžové, zlaté a červené barvě. Nejprve obrouste okraje větší kulaté podložky. Jemně odstraňte prach a na vyčištěný a suchý povrch naneste růžovou barvu. Z růžové lepenky vystřihněte uši a přilepte je na dřevěnou podložku. Menší tácek také namalujte na růžovo a nechte zaschnout. Poté slepte dva tácky k sobě. Namažte ústa červenou barvou, připevněte kamínky a přilepte googly oči. Špičky prstů namočte do zlaté barvy a položte prsty na podložky. Nakonec stačí jen přestřihnout šňůru a přilepit ji na tácek.

Nápady na kouzlo štěstí: Vyrobte si prasátko na Silvestra

Silvestrovská prasata vyrábějí ruční práce z říčních kamenů, malují nápady na talisman pro štěstí

Další myšlenka je velmi snadná a je skvělá pro děti na základní škole. Potřebujete následující materiály: říční kameny, růžovou plstěnou podložku nebo zbylou růžovou plsť, googly oči a černé plstěné pero. Nejprve namalujte říční kameny na růžovo, pak ze zbylé plsti vyřízněte tři detaily: jeden pro nos a dva pro uši. Lepivé oči přilepte, jakmile barva úplně zaschne. Prasátko je připraveno. Pokud plánujete večírek na Silvestra, můžete každému hostovi vyrobit prase a položit ho na talíř jako kartu místa.

Vyrobte si kouzla pro štěstí z modelovací hmoty

Lucky kouzla vytvářejí nápady s modelovací hmotou s dětmi na základní škole

Ruční práce jsou zábava pro malé i velké! Pokud se vám tedy doma povaluje modelovací hmota tvrdnoucí na vzduchu, můžete si s dětmi vyrobit barevné brože. Vše, co potřebujete, jsou špendlíky se samolepicím povrchem z řemeslné dílny a štítky. Štítky si také můžete sami vyrobit z lepenky a psát na ně pastelkami. Můžete také najít šablony online, stáhnout si je a vytisknout na lepenku.

Vytvářejte s dětmi nápady na talíře štěstí z modelíny

Takto se vyrábějí talismany pro štěstí: Nejprve hněte kousek modelovací hmoty, dokud nebude vláčný, a přitlačte ho na stůl. Poté ostrým nožem vystřihněte libovolné tvary (podkovy, jetele, srdíčka, duhy, prasata atd. Hotové figurky nechte úplně ztuhnout. V případě potřeby pak můžete modelovací hmotu vybarvit jakýmikoli akrylovými barvami. Poté špendlíky nalepte na sebe můžete k tomuto účelu použít lepicí pistoli nebo investovat do špendlíků se samolepicím povrchem, a pak už jen stačí nalepit etikety!

Vyrobte si kouzla pro štěstí sami: Takto můžete s dětmi vyrobit lístek jetele z washi pásky

Vyrobte si s dětmi ve školce kouzla na Silvestra. Udělejte si shamrocky z pásku washi

Chtěli byste si vyrobit talisman pro štěstí sami? Překvapte rodinu a přátele pestrobarevnými listy jetele. Tato myšlenka řemesla se dobře hodí i pro děti ve školce. Potřebujete šňůru, šablonu jetelového listu a washi pásky v různých barvách a vzorech. V zásadě platí, že čím barevnější, tím lepší. Barevný přívěsek zaručeně upoutá pozornost hostů a lze jej zavěsit na přední dveře a také naaranžovat na stůl společně s dalšími slavnostními dekoracemi.

Silvestrovské talismany dělají z washi pásek s dětmi jetele

Takto se vyrábí přívěsek: Nejprve vystřihněte z bílé lepenky list jetele. Poté dejte trojlístek na stůl a překryjte washi páskou. Nechte děti pomoci s lepidlem. Poté propíchněte otvor a provlékněte jím šňůru nebo tenkou stužku. Ornament jetele je hotový. Pokud vás tato myšlenka řemesla inspiruje, můžete místo čtyřlístku nakreslit trojlístek. Podle legendy svatý Patrik nejprve ilustroval, jak božstvo formoval Ježíš Kristus, Nebeský Otec a Duch svatý. Proto je trojlístek v Irsku po staletí kouzlem štěstí.

Vyrobte si s dětmi talenty na Silvestra

Vyrobte si s dětmi zaklínadla a ozdobte vílí personál listy jetele z papíru

Z papíru lze také vyrobit další okouzlující talisman pro štěstí. Malá princezna bude určitě šťastná, pokud má pohádkovou hůlku pro štěstí. K tomuto účelu potřebujete 20 cm dlouhé dřevěné tyčinky, zlatý sprej, třpytivou lepenku v trávově zelené barvě, starožitné zlaté mince z řemeslné dílny a ozdobné stuhy zlaté, žluté a zelené. Tak se vyrábí talisman pro štěstí: Vystřihněte trojlístky ze zelené třpytivé lepenky. Dřevěné tyčinky nastříkejte zlatou barvou a nechte zaschnout. Poté pomocí horkého lepidla připevněte na dřevěnou tyčinku list jetele. Pokud chcete, můžete jetel natřít lepidlem a ozdobit ozdobnými stužkami.

Tinker silvestrovské talismany: Čokoládový Goldtaller ve sklenici a duha z papíru na víku 

Silvestrovské talismany Vyřízněte duhu z papíru, nalepte ji na sklenici a naplňte čokoládovými zlatými mincemi

Nápady na kouzlo štěstí: dřevěné záložky tvoří věnec „štěstí“

Vytvořte si vlastní nápady pro talisman. Vytvořte si záložky ze dřeva

Vyrobte si kouzla pro štěstí sami: naaranžujte čtyřlístky z lepenky do hliněného kbelíku

Vyrobte si kouzla na štěstí z papírových nápadů pro děti