Řemeslné nápady

Vyrobte si dort ze sladkostí sami – 9 nápadů s pečením i bez něj

Dort z bonbónových vajíček s bílou polevou, dětskou tyčinkou, laskavostí a překvapením

Přemýšleli jste někdy o tom, jak ho získat Dort vyrobený ze sladkostí Napájení? Takové dorty vždy vypadají krásně a vzbuzují touhu po něčem sladkém. Odpověď na otázku najdete v tomto článku. Představujeme dvě varianty cukroví tím, že nejprve představíme nápady na ruční práce a poté nějaké recepty na pečení.

Vyrobte dětem dort ze sladkostí

Dort z cukroví dárek-dítě-dítě-bar-loď-design

Kreativnější variantou dortu jsou rozhodně ruční práce. Krásný design je ideální pro dětské oslavy a narozeniny. Máte také svobodu při výběru tvaru, protože existuje mnoho nápadů na základ dortu. Například pro tvar lodi můžete použít lepenku nebo tvrdší papír, který lze ohýbat. Měli byste svázat dva listy stejné velikosti dohromady, jejichž šířka závisí na tom, jak hluboká má být loď.

Udělejte ze sladkostí dort k narozeninám

Drobný dort vyrobený ze sladkostí-krabice-dětský čokoládový-krepový papír-dekorace

Pokud chcete vyrobit dort z cukrovinek klasického tvaru pro dětskou oslavu narozenin, můžete jako první vrstvu narozeninového dortu použít velkou kulatou krabici. Jako druhou úroveň lze použít kulatý polystyrenový talíř nebo menší krabici. Cukroví na okraji je nejlépe nalepit na oboustrannou pásku. Poté by měla být menší horní část připevněna k dříve ozdobenému víku velké krabice silným lepidlem. Protože se jedná o narozeninový dort, potřebujete narozeninové svíčky a pokud si přejete, blahopřání ke jménu narozeninového dítěte.

Vyrobte si dort z dětské čokolády – papírové květiny s pralinkami jako ozdobou

Dort ze sladkostí dekorace-krepový papír-papír růže-pralinka-děti-čokobony

Pokud jste se rozhodli pro dort jen z dětské čokolády, pak jsou ručně vyráběné růže z krepového papíru pěkným nápadem na dekoraci. Aby barvy obalu odpovídaly, doporučujeme použít červený a bílý papír. Doprostřed růží můžete umístit dětské čokoládové bonbóny, které ladí s motivem dortu.

Materiály pro výrobu dortu z čokoládových tyčinek

Dort vyrobený z materiálů na výrobu cukrovinek, narozeninových dortů, forem, cukrovinek a tyčinek

Nyní představíme nápad na dvouúrovňový dort s různými druhy tyčinek, který je vhodný pro milovníky čokolády všech věkových kategorií. Pro tento kutilský projekt potřebujete dva tvary dortů různých velikostí, oboustrannou pásku, nůžky, horkou lepicí pistoli, mašličku, kartonovou krabici jako základ a samozřejmě čokoládové tyčinky a sladkosti dle vlastního výběru.

Dort ze sladkostí je vhodný i pro dospělé

dort-sladkosti-udělej si sám-dospělý-narozeniny-milovníky čokolády

Nejprve je na lepenku nalepena velká dortová forma, poté na velkou malá forma. Poté jsou dezerty připevněny k okraji obou tvarů a nahoře oboustrannou páskou. Uvažte mašličku kolem schodů koláče tak, aby byly jednotlivé tyče dodatečně drženy. Ať už pro narozeninové děti ve věku 13 nebo 30 let- tento dort z cukrovinek určitě přinese radost.

Jak vyrobit víceúrovňový dort z cukrovinek – materiály a stručný návod

Dort z bonbónů, drátenkových sklenic, kovových pásek a smyček

Sklenice na sušenky lze použít pro víceúrovňový dort z cukrovinek. Je jen důležité, aby se velikosti lišily, protože plechovky jsou umístěny na sebe. Sladkosti si můžete vybrat, stačí si uvědomit, že k zakrytí jakýchkoli rohů budete možná potřebovat menší tyčinky nebo bonbóny.

Hotový cukroví

dort-cukroví-dráteník-sklenice-základ-čokoládová tyčinka-lízátko-sladkosti-dort

Doporučením na vršek dortu je udělat si papírový kelímek a naplnit ho například lízátky.

Dort s mnoha smyčkami, abyste se udělali sami

dort-sladkosti-bez-pečení-dětské-čokoládové-překvapení-vajíčka-raffaello-smyčky

Dětský barový dort lze rychle vyšťourat a kreativně navrhnout sami. Pro tuto variantu jsou použity dvě kulaté polystyrenové desky, na které jsou dětské lišty připevněny oboustrannou lepicí páskou. Prázdná místa jsou zaplněna čokoládami jako Raffaello, Schokobons nebo Ferrero Rocher a na vrchol se hodí buď maxi překvapivé vejce, nebo několik malých vajíček.

Nápad na barevný dort ze sladkostí

dort-sladkosti-dráteník-dětské-tyčinky-chupa-chups-lízátka-žvýkací bonbóny

Dalším pěkným nápadem je naplnit dort vyrobený z dětských tyčinek žvýkacími bonbony a lízátky. Výsledkem je barevný dort bez pečení, který lze rychle připravit.

Následující video je dalším dobrým nápadem na dort z dětských tyčinek a čokoládových tyčinek Twix:

Dva pěkné designové nápady pro M.&M dort

variace dortových bonbónů-víceúrovňové-kitkat-mnm-efekt-udělejte si sami

Nyní se dostáváme k nápadům na recepty. Opět jsou jednoduché na přípravu sami, ale koláč musíte upéct. A M&M dort je barevný a zábavný – ideální pro dětskou oslavu narozenin. Na obrázku jsou vidět dva nápady pro jejich design. Prvním je oblíbený dort s ráfkem KitKat a M.&Paní výplň, ale na několika patrech. Druhá myšlenka je pro iluzivní dort, který vypadá, jako by čokoládové ořechy vypadly z plovoucího sáčku. Tohoto efektu je dosaženo plastovou slámou a roztavenou couverturou, načež M.&Paní jsou připojeny.

Barevný dort s KitKats a M&Připravte si paní sami

dort-cukroví-barevné-čokoládové-čočkové-mnm-kitkat-velká-stuha

Toto je M.&Dort M a KitKat dva v jednom-se dvěma dortovými základy, čokoládovým ganache, čokoládovými tyčinkami KitKat na okraji a barevným M&Paní naplněna. Design je zakončen stuhou s mašlí, aby design vypadal hezčí a KitKats se pevně držely.

První kroky k přípravě M&M dort vyrobený ze sladkostí

dorty-cukroví-pečení-pečení-pečení-pečení-plech-těsto-směs-pečení

Na dortové základy můžete připravit těsto sami nebo použít směs na pečení. Na plech se doporučuje dát pečicí papír. Když jsou dortové základy upečené, měly by být chlazeny a řezány vodorovně.

Pokyny pro návrh dortu

dorty-sladkosti-čokoláda-ganache-nátěr-kitkats-místa

Dortové základy jsou namazány čokoládovou ganache a KitKats jsou připevněny k okraji. V závislosti na výšce byste měli použít tyčinky odpovídající velikosti, aby byl prostor pro čokoládovou čočku.

Pinato dort s náplní z čokoládových knoflíků 

dort-cukroví-pinato-dort-celý-řez-vysoký-dort stojí-cukr posype-mms

Dobrý nápad na dort vyrobený z cukrovinek je koláč piñata, který vypadá normálně, když je celý, ale po rozkrojení je pro příjemce skutečným překvapením.

Dort vyrobený ze sušenek Oreo – jakýkoli nápad pro malé i velké

dort-sladkosti-oreos-dekorace-lahodný-dezert-udělejte si sami

Oreos jsou nejslavnější sušenky na světě, které již najdete ve formě zmrzliny, pudinku, vdolků, koláčů a mnoha dalších.

Vysoký dort ze sladkostí – oreo sušenky na ozdobu a plnění

Dort-sladkosti-připravit-oreo-sušenka-těsto-dekorace-dort-stojan

Vzhledem k tomu, že sušenky Oreo jsou oblíbené u dětí i dospělých, jsou ideální pro dort z cukrovinek. Můžete je přidat při přípravě těsta a znovu použít na krásnou a kreativní dekoraci.

Dort ze sladkostí s krásným designem

dort-cukroví-čokoládová tyčinka-čokoládové kapky-mms-čokoládová-čočková-dekorace

Dorty se sladkostmi lze navrhnout kreativně, ale rychle. Nádherné dekorace a dokonce i nápisy lze vyrobit z čokoládových tyčinek, pralinek, čokoládových kapek a kapek.

Dort s karamelem a čokoládovými tyčinkami Snickers

dort-cukroví-snickers-dort-sladký-mňam-karamelový-čokoládový-tyčinka

Pokud jste vy nebo vaši přátelé fanoušci Snickers, pak je příprava dortu s čokoládovými tyčinkami bohatými na karamel dobrým rozhodnutím pro vaši příští párty.

Dort s ozdobou ze sladkostí

dort-cukroví-dort-příprava-kitkat-snickers-mms-čokoládová-poleva-dekorace

Máte oblíbený jednoduchý recept na dort, který obvykle děláte? Pokud chcete vyzkoušet něco nového, můžete si koupit pár sladkostí podle svého výběru a pomocí couverture je položit na dort. Získáte tedy nový dezert, aniž byste změnili recept.