Řemeslné nápady

Vyrobte si anděly strážné sami – 6 DIY nápadů na rozdávání s pokyny

Anděl strážný drotár nápady-návod-dřevěná figurka-nápad na dárek

Pokud hledáte krásný dárek s významem, ať už pro někoho jiného nebo proč ne pro sebe, s andělem strážným uděláte správnou volbu. Co je hezčího, než někomu takto říct, že vám na něm záleží a chcete ho chránit. V dnešní době lze určitě zakoupit nejrůznější modely ve formě postav, přívěsků, šperků nebo obrázků. Ale domácí věci jsou vždy něco velmi zvláštního a lepší volba, nemyslíte? Pokud jste také stejného názoru a máte chuť udělat dárek sami, vyzkoušejte následující nápady, pomocí kterých si můžete anděla strážného vyrobit sami. K tomu použijte různé materiály a techniky a udělejte někomu radost na jeho narozeniny, křtiny nebo narození dítěte!

Obrázky anděla strážného s námořním nádechem

Anděl strážný si pohrává zeď art-design-námořní-deco-shell

S tímto nápadem získáte velmi jednoduchý projekt. A nejlepší na tom je, že si to spojíte s dovolenou. Jsou potřeba různé věci, které lze na pláži najít. Patří sem mušle, rozbité sklo leštěné mořem nebo ploché kameny. Mušle ani nemusí být celé. Pokud se tedy některé mušle, které jste pracně nasbírali, rozbijí na cestě domů, nemusíte mít obavy, protože je stále můžete použít.

Anděl strážný si vytvořte vlastní obrázky-námořní dřevo, sklo, mořské mušle

Na desce jakékoli velikosti, kterou předem vybavíte otvory a barvou, jak si přejete, nejprve zkušebně rozdělte materiály, které jste vybrali, dokud nedáte dohromady anděla. Poté můžete prvky připevnit k dřevěné desce horkým lepidlem. Pokud si vyrobíte tohoto anděla strážného sami, jeden malý, ale důležitý detail stále chybí a tím je svatozář. Nejrychleji to získáte z kusu drátu, který vytvarujete do prstenu.

Ušití obalu brožury do U – jednoduché návody a skvělé nápady pro kutily

Ušijte si tašku ze starých džín – jednoduché návody a nápady

Recyklujte staré džíny – něco nového lze pošťouchnout?

Vyrobte si jednoduchého dřevěného anděla s kolíčky na prádlo

Anděl strážný s čističem kolíků na prádlo-dřevěné koule-pružiny

Někdy lze jen žasnout nad každodenními předměty, které lze použít k výrobě těch nejkrásnějších dekorací nebo dárků. Pokud si například chcete vyrobit anděla strážného sami ze dřeva, stačí špendlíky na prádlo ze dřeva a dřevěnou kouli, které seženete v řemeslné dílně, které pak můžete kombinovat s peřím, látkou nebo papírem na oblečení a čističe křídel a potrubí pro paže a svatozář. Pomocí barvy míč nejprve získá vlasy a obličej, na což můžete také použít fixu. Barvy nechte zaschnout.

Přilepte míč na kolíček na prádlo. Poté obalte čistič trubek kolem držáku, abyste získali zbraně. Poté vytvořte prsten čističe trubek a přilepte ho na záda anděla. Nakonec přilepte peří nebo látku kolem těla anděla, abyste napodobili šaty. Na křídla můžete také použít jakýkoli materiál. I sušené listy jsou vhodné.

Vyrobte si kouzla pro štěstí sami – andělé strážní z dřevěných nanuků

Strážný anděl-udělej si sám-dráteník-děti-zmrzlinové tyčinky-kutilské hvězdy-plyšový drát

Můžete si dokonce vyrobit dřevěného anděla strážného s nanuky od nanuku. Pokud si chcete tohoto anděla strážného udělat sami, nepotřebujete mnoho věcí. Jakou barvou to namalujete, se rozhodnete sami. To lze také určit v závislosti na příležitosti. Například bílá, modrá nebo stříbrná jsou na Vánoce velmi vhodné, zatímco v jiných obdobích roku lze jednoduše zvolit jasnou barvu. Pro tělo potřebujete tři stonky, jejichž zaoblení jste na jedné straně odřízli. Paže a nohy se skládají ze dvou tenčích rukojetí a hlavy dřevěné koule. Vlasy a obličej se jednoduše znovu namalují, zatímco věnec pro svatozář se vytvoří čističem trubek a nalepí se na hlavu.

Anděl-strážný-anděl-do-it-sám-dráteník-zmrzlinové tyčinky-anděl-vánoční-nápad-snadné

Jste také vítáni, abyste vytvořili takového anděla s dětmi, protože tento nápad je také velmi snadné. Objekt, který anděl drží (v tomto případě vánoční hvězda) je na vás. Může to být domácí dárkový balíček, květina nebo něco jiného. Sympatického anděla strážného už máte jako dárek! Můžete si také vyrobit vlasy z vlny.

Udělejte si legrační anděly strážné sami

Guardian Angel-do-it-yourself-tinker-pendant-dárek-badminton-panenky-make

Pokud se kuželka při hraní rozbije, hned ji nevyhazujte, protože z ní lze vytvořit roztomilé anděly. Chcete -li to provést, jednoduše vyměňte gumovou kouli za dřevěnou kouli s obličejem a malovanými nebo cinkanými vlasy. Nevzhledný přechod mezi plesem a šaty, dá se říci, krkem, skryjete nejlépe v každé koupelně. Například krajka se velmi dobře hodí k čistému vzhledu míčku.

Anděl strážný, udělejte si to sami, snadné ruční práce, nápad, dárek, křest, narozeniny, narození dítěte

Pokud si vyrobíte anděla strážného sami, budete potřebovat další kuželku. Potom z toho vystřihněte křídla. Pokud byste chtěli jako přívěsek anděla strážného, ​​můžete také získat kroužek na klíče. Toto však nepoužíváte pro klíčenku, ale jako svatozář. Před lepením navlečte na kroužek na klíče spojovací kroužek, ze kterého pak můžete zavěsit poutko ze šňůrky nebo řetízku. To je také dobrá volba, pokud chcete pro auto strážného anděla.

Postava anděla strážného ze dřeva

Guardian angel-do-it-yourself-tinker-figures-wood-wire-wing-lak

Pokud máte dovednosti a nástroje tesaře, můžete si troufnout pohrát si s touto myšlenkou anděla strážného sami a vyrobit si dřevěného anděla strážného sami, pro kterého je tvar anděla vyřezán z dřevěné desky. Alternativně si můžete samozřejmě nechat tento formulář vyrobit a poté pokračovat ve zbytku svého vlastního. Postavu anděla pak lze namalovat. Křídla se skládají z jednoduchých drátěných smyček, z nichž několik je na zádech připevněno odsazeným způsobem. Můžete to nechat s tímto minimalistickým vzhledem nebo můžete malovat na obličej a další detaily.

Malujte kameny

Guardian angel-do-it-yourself-tinker-stone-paint-river-stone-idea-natural materials

Určitě jste viděli mnoho způsobů malování kamenů. Můžete také použít myšlenku uměleckého řemesla, pokud si chcete sami vyrobit anděla strážného a rozdat ho. Je jen na vás, jak přesně anděla ztvárníte. Nemusí to být nic složitého a profesionálního. Vhodný je i vtipný obrázek, který vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Stačí vyhledat vhodné komiksové nebo kreslené obrázky, které můžete použít jako předlohu.

Pak už jen potřebujete vhodný kámen, abyste si anděla strážného mohli vyrobit sami. Řekové kameny jsou obzvláště vhodné, protože mají obvykle hladký povrch, který je ideální pro malování, a jsou k dispozici také ve větších variantách. V blízkosti můžete mít také řeku, kterou můžete prozkoumat, zda nemá vhodné kameny. Pokud ne, můžete si to vyhledat v železářství nebo zahradnictví.