Řemeslné nápady

Výroba zvířat pomocí krabiček od vajec – 25 roztomilých nápadů pro kutily pro děti

dráteník s krabičkami od vajec tučňáci-nápad-jednoduše-malovat

Hledáte inspiraci pro ruční práce se svými dětmi? Pak stačí použít prázdné krabice od vajec! Tyto praktické kontejnery jsou skvělé pro vytváření nejrůznějších projektů. Ale co si můžete pohrávat s vaječnými kartony? Na toto téma jsme již sestavili několik skvělých nápadů. Ale dnes svůj článek věnujeme zvířecímu světu. Protože jsme našli různá zvířata, pro která jsou skvělá Řemeslná práce s vaječnými boxy a jsou všechno, jen ne obtížné. Hned si s dětmi sedněte a začněte se věnovat ručním pracím!

Řemeslo s krabičkami na vajíčka – Pokyny pro tučňáky

dráteník s vajíčkovými krabičkami nápad-černobílý-tučňák-řezané-lepidlo

Okamžitě začneme náš článek s pokyny, jak tvořit s vaječnými boxy. Ve skutečnosti to jsou tučňáci z titulního obrázku. Potřebujete špičaté části krabic od vajec, které jednoduše namalujete černobíle, jak je pro tučňáky typické. Drotíte zobák a nohy zvlášť a také z krabice. Přidejte malý řez na obličej tučňáka, aby se zobák zapíchl a přilepte nohy na místo.

Ruční práce s krabicemi od vajec – různé nápady z krabic od vajec

dráteník s krabičkami od vajec velryba-světle-modrá-jednoduchý-hrnek-papír

Můžete si také vyrobit roztomilé velryby s vaječnými kartony a společně s tučňáky vytvořit malou arktickou krajinu. Tentokrát použijte jeden z mnoha šálků, které obvykle obsahují vejce, na výrobu krabic na vejce. K obnově malé velryby potřebujete také řemeslný papír, googly oči a čistič potrubí.

S čím si můžete pohrávat s krabicemi od vajec?

dráteník s vajíčkovými krabičkami instrukce-tyčinka-papír-vyrobte si-zvířata

Chcete -li dělat ruční práce s vaječnou lepenkou, nejprve do šálku propíchněte díru. Tam dáte čtyři kusy čističe trubek, které pěkně ohnete, aby napodobovaly vodní trysky. Z papíru vytvořte ocas a ploutve. Žebra jsou nalepena na stranu pro ruční práce s krabicemi od vajec, zatímco lepicí strana ocasu je na vnitřní straně.

Drobný hmyz

dráteník s vajíčkovými krabičkami beruška-nápad-červené-černé-tečky-plstěná koule

Na jaro a léto je hmyz tematicky vhodný i pro ruční odpoledne. Koneckonců, lze je nalézt v hojnosti. Berušky jsou jen jednou variantou. Níže máme také příklad včely medonosné. Připravte si pro berušku další hrnek, plstěnou kouli, čistič trubek, slepé oči a akrylové barvy na malování a můžete začít vyrábět brouky s krabičkami na vajíčka.

Roztomilé berušky

dráteník s krabičkami od vajec materiály-čistič trubek-čistič nohou-hmyz-pružina

Chcete -li slunéčko sedmitečné vyrobit s krabičkami od vajec, nejprve namalujte kelímky červenou barvou a poté pomocí značkovacího bodu namalujte tečky. Poté nalepte plstěný míč na hrnek jako hlavu. Tykadla přicházejí mezi míč a pohár a nakonec přilepíte oči. Pokud chcete, můžete také použít plyšový drát na výrobu nohou pro berušku.

Želvy s knoflíky

tinker-egg boxy-tinker-nápady-želva-plsť-knoflíky-zvířata-bobble

Malé želvy si můžete vyrobit i s kartony od vajec. Místo použití papíru jako u velryby zde byla použita plsť. Skořápka želvy může mít jakoukoli barvu a je zdobena knoflíky. Na pohrávání si s vajíčkovými krabičkami můžete buď znovu použít plstěnou kouli, nebo bambuli na hlavu. Vy se rozhodujete sami.

Tvořte zvířata s dětmi

škatulky na vajíčka-liška-do-it-yourself-želva-varianta-děti-kutilství

Další variantu pro větší želvu můžete vidět zde. Místo jednoho hrnku stačí použít čtyři z nich, které si pak můžete namalovat, jak chcete. Tělo je vyrobeno z papíru. Ale liška je stejně roztomilá. Chcete -li to provést s vaječnými boxy, potřebujete znovu dlouhé prvky krabice. Jeden je pro tělo a druhý tvarujete jako liščí hlava.

Výroba s kartónem na vejce pro děti

škatulky na vajíčka-žabí-princ-žabí-koruna-papír-jazyk-moucha

Vtipný nápad je bezpochyby tato žába, kterou můžete pomocí koruny proměnit v žabího prince z pohádky. Žába se skládá ze dvou šálků, které jsou umístěny na sebe lepicími proužky na zadní straně, takže je vytvořena dutina, která představuje ústa. Poté z řemeslného papíru nebo lepenky vytvořte jazyk, oči a korunu. Nápad pohrát si s krabičkami od vajec můžete využít i jako malou krabičku.

Medúza z perel

krabičky na vajíčka-jednoduché-medúzy-korálky-design-barevné-barvy

Pro šťourání s krabičkami od vajec stačí kádinka. Propíchněte otvor, kterým provlečete chapadla, která vyrobíte z barevných korálků. Tímto způsobem můžete zavěsit medúzy a vidět celou jejich slávu. Tyto postavy vypadají obzvláště krásně, když jsou zobrazeny ve skupinách.

Ruční práce s batolaty a kartonem od vajec

škatulky na vajíčka-mořská zvířata-želva-velryba-chobotnice-papír-děti

Zde můžete vidět jinou variantu pro želvu a velrybu pro výrobu s krabicemi od vajec. Velmi originální je také chobotnice, jejíž chapadla můžete vyrobit nejen z papíru, ale také z čističe trubek. Obecně můžete pro zvířata z vaječných kartonů kombinovat jakýkoli materiál. Vytvořte s těmito zvířaty nádherný podmořský svět!

Skvělé nápady řemesel pro zvířata

škatulky na vajíčka-nápady-krávy-sloni-želvy-brouci

Pokud jste vyrobili několik zvířat, můžete dát dohromady celou farmu nebo zoo, se kterou si vaše dítě může později hrát. Vaše dítě by se samozřejmě mělo aktivně účastnit ručních prací s krabicemi od vajec nebo dokonce dělat zvířata úplně sama. Zajímaví jsou sloni nahoře, které se skládají z kelímků a špičatých částí boxů.

Vyrobte barevné housenky

tinker-vejce boxy-housenka-tečky-žlutá-fialová-vejce karton-nápad

U housenek jednoduše použijte několik šálků. Dáte je vzhůru nohama a pak je namalujete na jakoukoli barvu. Namalujte tečky, jako tady, nebo navrhněte každý hrnek v jiné barvě pro pestrou housenku. Pro pohrávání si s vajíčkovými boxy lze s trochou fantazie navrhnout hodně!

Vyrobte kuřata

škatulky na vejce

Tato myšlenka se hodí i na Velikonoce, se kterými můžete kraslice krasně vystavit. Pro výrobu s krabicemi od vajec použijte celou krabici a proměňte ji v zábavný kurník, jak ukazuje obrázek. Můžete také navrhnout jednotlivé vaječné šálky vyříznutím šálků společně s dlouhým prvkem a jejich zdobením plstí.

Spider tinker s vajíčkem

tinker-egg-boxy-spider-do-it-yourself-nápad-děti-halloween

Tento pavouk je velmi snadný. U ručních prací s krabicemi od vajec jednoduše hrnek nabarvěte na černo a poté vyrobte pavoučí nohy z čističů černých dýmek. Tyto roztomilé pavouky můžete také použít k ozdobení domu na Halloween. Lze je nastavit, ale také zavěsit.

Zábava s dětmi

škatulky na vajíčka-děti-hra-drak-velbloud-dinosaurus-čistič dýmek

Z malé krabičky na vajíčka můžete vyrobit draka s krabičkami od vajec. Krabice pak představuje ústa, která jsou opatřena jazykem. Oči můžete také vyrobit z krabic od vajec a přesněji ze dvou šálků a zbytku papíru nebo plsti. Dinosauři a velbloud jsou také rychlí a snadní.

Ruční práce s vaječným kartonem – krokodýl z celých krabic

truhlíky na vajíčka-krokodýl-šnek-snadný-kobylka-kriket

Vtipné krokodýly s vaječnými krabičkami si můžete vyrobit i z celých krabic od vajec. Jak přesně to vidíte na obrázku výše. Rozkošné šneky z hrnečku a kobylky, které vyrobíte jako housenku a poté přidáte skákající nohy, také stojí za odpoledne ručních prací. Nechte své děti vybrat si zvířata, která chtějí vyrobit.

Ježci pro dospělé a starší děti

tinker-egg boxy-idea-ježek-tinker-projekt-návod-stříbro

Tento ježek s vaječnými boxy je trochu složitější, ale o to krásnější. Nejprve zhruba vytvarujte tělo. K tomu můžete použít papír nebo cokoli jiného, ​​co máte po ruce. Vytvořte trojúhelník. Špička slouží jako nos a je pokryta kouskem z krabice na vejce. Pro jehelní šaty potřebujete další prvky ve formě listu z krabice. Poté, co vše nalepíte na místo, můžete ježka nastříkat jakýmikoli barvami chcete.

Vtipné nápady pro všechny věkové kategorie

škatulky na vajíčka-včelí jaro-ryby-krab-krab-tučňák

Zde můžete vidět včelku, kterou jsme zmínili dříve. Podobně jako u pavouka si můžete vyrobit i kraba. K tomu jsou potřeba jen dvě nůžky. Rybu vyrobíte ze dvou šálků, stejně jako žábu. Na ploutve byla použita pěnová guma. Máte zde i další variantu výroby tučňáků s krabičkami od vajec.

Tvorba s vaječnými boxy na Vánoce

škatulky na vajíčka-vánoční-sobí-bobble-nos-rudolf-papírový paroh

Pokud chcete na Vánoce vyrobit něco s vaječnými kartony, je tento sob skvělý nápad. Nejjednodušší způsob, jak získat červený nos, je samozřejmě pomocí bambule nebo plstěného míče. Sami se rozhodnete, zda na uši a parohy použijete papír, plsť nebo pěnovou gumu. Zvířata z kartonu na vejce jsou skvělým způsobem, jak znovu použít menší zbytky. Pokud vám tedy ještě zbyly materiály z jiných projektů, můžete je bezpečně použít při výrobě zvířat s krabicemi od vajec.