Řemeslné nápady

Tvorba na téma ledová královna – 12 skvělých nápadů na dekoraci a zábavu na večírku

ledová královna drotář triky nápady-kutilské instrukce-elsa-zmrazené

Sotva existuje dítě, které by nebylo velkým fanouškem Disneyho filmu „Frozen“. O to větší zábava je pro děti ruční práce na téma ledová královna. Bez ohledu na to, zda se jedná o obyčejné odpoledne ručních prací, nebo zda chcete uspořádat dětskou oslavu na toto téma a hledáte nápady na dekorace a hraní – vaše děti se budou rádi zabývat tímto tématem nebo vám pomohou s přípravou večírku. Rádi bychom vám proto představili některé nápady, které můžete použít k řešení tématu Tinkerova ledová královna umět.

Vytvořte sněhovou kouli na téma ledové královny

Ledová královna dráteník sněhová koule-kutilství-olaf-sněhulák-jedle

Nyní, když se blíží zima, je načase vytvořit několik sněhových koulí, pomocí kterých můžete napodobit ticho zasněžené krajiny. Takové sněhové koule si také snadno vyrobíte sami. A pokud k tomu použijete postavičky z filmu „Frozen“, máte také skvělou dekoraci do dětského pokoje. K výrobě ledové královny potřebujete zedník a třpytky.

Tinkerova ledová královna – Olaf ve sněhové kouli

ledová královna dráteník sněhová koule-třpyt-stříbrná-olaf-sněhulák-dekorace

Zednickou nádobu naplňte téměř až na vrchol vodou a třpytkami, kolik chcete. Třpyt může být stříbrný, bílý nebo modrý, aby odpovídal tématu. Další věc, kterou musíte s ledovou královnou udělat, je víko, do kterého nalepíte figurku z filmu (v tomto případě sněhuláka Olafa) a vánoční stromeček. Nechte lepidlo zaschnout.

Řemeslné práce se zednickými nádobami

ledová královna-dráteník-snadná ruční práce-nápad-zimní-téma-zedník jar-víko

Jakmile lepidlo zaschne, jednoduše přišroubujte víčko na zednickou nádobu, jak je znázorněno na obrázku. Zašroubujte, aby nemohla vytékat žádná voda. Při vytváření tohoto nápadu s tematikou ledové královny lze použít libovolnou velikost nádoby, kterou chcete. Neměl by však být ani příliš velký, protože voda bude velmi obtížná a děti ji budou jen obtížně držet.

Vytvořte sněhovou kouli z plastové lahve

ledová královna dráteník plastová láhev-sněhová koule-třpyt-sníh-udělej si sám

Můžete také dělat ruční práce s dětmi, abyste si vytvořili náladu ledové královny. Další variantou sněhové koule je vyrobit válec z plastové láhve, která se vejde do zednické nádoby. Na tento plastový válec pak nalepte samolepky s motivy z filmu a umístěte jej do sklenice. Do sklenice vložte třpytky, vložte do ní válec a sklenici naplňte dětským olejem.

Vyrobte si korunu ledové královny sami

ledová královna dráteník koruna-nápad-plstěná čelenka-pokyny

Korunu pro ledovou královnu můžete vyrobit pomocí modré plsti, bílé pěny a bílé čelenky. Můžete také použít lepidlo, abyste látku nemuseli šít. Prvky, které musíte vystřihnout, jsou zobrazeny na obrázku výše. Pro správný oblouk použijte čelenku jako šablonu. Pěna později udrží korunu ve svislé poloze.

Pokyny k tvorbě

ledová královna-dráteník-modro-bílá-plsť-tkanina-ledové barvy-párty-inspirace

Nasaďte čelenku pro výrobu ledové královny na korunní prvek vpředu a klopu jednou složte kolem čelenky. Poté položte pěnu na vnitřní stranu a přilepte ji na místo tak, aby již nemohla klouzat. Nakonec se přidá zadní část, která je také nalepená. Chvíli počkejte, až lepidlo zaschne.

Ozdobte korunku

ledová královna-dráteník-lepidlo-třpytky-tmavě-modrá-deko-dětský kostým

Jak teď vypadá koruna, vypadá docela nudně, že? To je důvod, proč se třpytky další dostanou do hry. Na plst naneste lepidlo podél okraje korunky a poté ji posypte třpytkami. Ujistěte se, že je vše dobře zakryté a nechte lepidlo znovu zaschnout. Poté můžete přebytečné lepidlo odstranit protřepáním korunky. Ozdobte ledovou královnu drahokamem.

Vyrobte si masku ledové královny

ledová královna-drátená maska-elsa-anna-olaf-kristoff-plstěné tyčinky

Koruna je skvělým doplňkem ke kostýmům, které si můžete vyrobit na Mardi Gras, Halloween nebo dětskou oslavu narozenin. Ke kostýmu Frozen můžete také vytvořit odpovídající masku. Můžete také vidět některé nápady výše pro ostatní postavy z filmu. Různé prvky z plsti nebo barevného papíru jsou jednoduše slepeny dohromady a opatřeny hůlkou, na které se drží.

Vytvořte mýdlové bubliny

ledová královna-dráteník-hůlka-mýdlo-bublina-tvar-plyšový drátěný čistič korálků

Děti milují mýdlové bubliny, takže tyto tyčinky jsou skvělým nápadem, jak přidat zábavnější dětskou párty. Pokud hledáte inspiraci na téma vrtání ledových královen, může být tento nápad dobrý. Z horní části bílého nebo modrého plyšového drátu vytvořte smyčku. Dlouhý prut je pak ozdoben perlami a spodní konec je také zahnut do poutka, aby perly nemohly vyklouznout. Tyčinky si mohou děti vyrobit samy na večírku.

Tinker s nanuky

Ice Queen-Tinker-olaf-make-ice-cream sticks-recycle-paint-face-instructions

Je velmi snadné pohrát si s nanuky. Tímto způsobem lze také pohrávat nápady na téma ledové královny. U tohoto sněhuláka slepte dohromady alespoň sedm tyčinek nanuku, jak je znázorněno. Poté, co je namalujete na bílo a barva zaschne, přilepte praštěné oči, oranžovou bambuliku na nos a tři kusy plyšového drátu na vlasy. Poté fixou a barvou namalujte ústa a obočí.

Vyrobte sněhové vločky královny ledu

ledová královna-dráteník-téma-sněhové vločky-zmrzlinové tyčinky-náramek-party-nápad-třpytky-tyrkysová

Dalším nápadem s nanuky jsou tyto sněhové vločky, které můžete vyrobit s tématem ledové královny. Také zde jsou stonky nejprve znovu natřeny na bílo. Nastříkejte je sprejovým lepidlem a naneste na ně modré třpytky. Slepte je dohromady a vytvořte dvě znaménka plus, která poté slepte na sebe. Sněhové vločky lze proměnit v náramky se stuhou.

Vyrobte si šperky z ledové královny

ledová královna-dráteník-korálky-barevné-elsa-anna-diy-děti

Dívky budou určitě potěšeny šperky, které můžete vyrobit pomocí odpovídajících barev na téma ledové královny. Perly pro Elsu mohou být bílé, modré a stříbrné, zatímco pro Annu jsou vhodné fialové, růžové a zlaté. V případě potřeby perly nalakujte a poté navlékněte na vhodné stužky. Řetízky jsou také skvělým doplňkem ke kostýmu.

Tinker Frozen Castle

ledová královna-dráteník-zámek-kutilství-rolka-kužel-modrý papír

Domácí hrad je skvělý nápad na večírek, ale dá se použít i jako domeček pro panenky na hraní. Zámek je vyroben z jednoduchých materiálů, jako jsou krabice (např. Z kapesníků), kuchyňské a toaletní papírky, horká lepicí pistole, papír a třpytivý sprej. Konec můžete ozdobit pár samolepkami.

Řemeslná práce s toaletními válečky

ledová královna-dráteník-lepidlo-zbraň-papír-téma-zmrazené-arendale

Chcete -li vyrobit ledovou královnu, nejprve změřte papír, kterým zakryjte záchod a kuchyňskou roli. Z modrého papíru pak vyrobte šišky na střechy věží. Krabice jsou také pokryty papírem a velká je poté nastříkána třpytivým sprejem. Nyní můžete horké lepidlo lepit věže na velkou krabici.

Ozdoby na stromeček

ledová královna-dráteník-strom-dekorace-koule-elsa-anna-instrukce-transparentní-vánoce

Co takhle vyrobit ozdoby na stromeček na téma ledová královna? Je to skvělý nápad, pokud má vaše dítě ve svém pokoji malý vánoční stromeček. Použijte tetování s tematikou ledové královny, které přenesete na míč. Poté naplňte míč umělým sněhem. Tak si tetování přijde na své. Ozdobte některými nálepkami, jak chcete.

Nápad na téma ledová královna

ledová královna-dráteník-bowling-udělej si sám-boxy-olaf-papír

Rádi bychom vás také seznámili s touto myšlenkou na téma tinkering ledové královny, kterou můžete své dítě zaměstnat kdykoli. Sněhulák Olaf je vyroben z několika krabiček s kapesníčky, které jsou pak naskládány na sebe. Obdržíte náhradu za bowling a vaše dítě může grilovat na vlastní zahradě nebo dokonce uvnitř.

Vytvořte věnec s postavami z ledové královny

ledová královna-dráteník-věnec-sněhulák-olaf-papír-polystyren-prsten

S jednoduchým polystyrenovým prstenem můžete vyrobit takové dekorace na stěny a dveře na téma ledová královna. Prsten je navržen se stuhou a třpytkami. Uprostřed pak nalepte vlastnoručně vyrobený motiv z papíru. Nemusí to být Olaf. Elsa, Anna, Kristoff nebo Sven jsou také skvělí a díky nim vypadá dětský pokoj mnohem kouzelněji.

Stopa na plátně

ledová královna-dráteník-stopa-olaf-bílá-barva-plátno

Pro tuto nástěnnou malbu můžete buď nejprve navrhnout sněhuláka, nebo pozadí. Olaf se skládá z bílé stopy, která se pak pomocí fixů a větviček promění ve sněhuláka. I zde můžete ze stopy vytvářet další figurky ledové královny. Pohrávat si s ledovou královnou vyžaduje jen malou představivost.