Řemeslné nápady

Tinker vánoční ozdoby sami – pár kouzelných nápadů

dráteník vánoční dekorace sami tkanina šít vánoční ples krajka

Pomalu se blíží nejlepší období roku a to nám dává skvělé inspirace, jak to udělat Můžete si vyrobit vánoční ozdoby sami. V dnešním článku vám dáme pár návrhů na ruční práce a krátké návody, které vás provedou krok za krokem. Bude to zábava pro vás a vaše děti.

Tinkerové vánoční ozdoby sami – stromové koule ze polystyrenu

Polystyren-pěna-strom-ozdobit

Vánoční koule nás okouzlují každé Vánoce. Existuje mnoho skvělých designů a na vánočním trhu najdete opravdu kouzelné stromové koule. Unikátní kousky jako Tinker vánoční ozdoby sami můžete to také udělat. Kupte si polystyrenovou kouli v železářství nebo si ji objednejte online, protože z ní můžete vyrábět opravdu krásné stromové koule. Odstřihněte obdélníkové textilie nebo tkaniny asi 2–3 cm velké. Potřebujete také razicí nástroj na piercing, nit, nůžky, dekorační látku a vyšívací jehlu.

2. krok-míč-ozdobit

Polystyrenovou kouli propíchněte textiliemi

Kroky 

Propíchněte míč vyšívací jehlou a veďte nit jeho zavázáním na spodní straně a vyříznutím volných konců. Pomocí embosovacího nástroje zapíchnete střed vystřižené látky do polystyrenové koule. Tento postup opakujte, dokud celou kouli nezdobíte látkovými částmi.

zdobené koule na vánoční stromeček

Tinker vánoční ozdoby sami

a-věnec-s-stuhou-pomeranče-z-borovicových šišek-skořicová tyčinka

Sami si vyrobte slavnostní dveřní nebo nástěnný věnec z šišek. Tinker vánoční ozdoby sami je zábava, zejména když můžete s někým sdílet čas. Při procházce parkem jste nedávno nasbírali krásné šišky a chcete pro ně najít využití. Vezměte si dobrou lepicí pistoli a třpytivou třpytivou stuhu. Na konec šišek naneste dostatečné množství lepidla a tlačte je k sobě, dokud nejsou pevně slepené. Dárková stuha je uvázána kolem hotového věnce, aby se skryly zbytky lepidla. A nakonec na 4 nebo 5 míst na věnec dejte připravené plátky pomeranče, které jste přes noc sušili v troubě na nejnižší teplotu. Slavnostní věnec je připraven!

 Drátujte vánoční stromeček z textilu

Pin-Triangle-Tree-for-Christmas

 Ve dvou tónech a ze 17 trojúhelníků vyrobených z textilu budete mít o Vánocích skvělou dekoraci na zeď. Řezané trojúhelníky budete opracovávat ručně nebo řezacím strojem a spodní stranu necháte otevřenou. Ujistěte se, že tvar do sebe opravdu zapadá a je ušitý rovně, aby vaše vánoční dekorace byla hezká a rovná. V rohu koruny mezi oběma částmi je jako sendvič našita krátká stuha a část zůstane viset. Udělejte to prosím pouze s jedním trojúhelníkem. Pomocí tužky vyplňte trojúhelníky vatou. Vyplněné trojúhelníky upleteme a rohy k sobě připevníme propíchnutím jehlami. Vytvořte z něj vánoční stromeček se stejnými částicemi z trojúhelníků.

Trojúhelníkové vánoční stromky z textilu

Tree-made-of-parts-in-one

Sněhové vločky se šablonami

Malovaný, potom vystřižený plstěný materiál

Většina lidí bude milovat tento krásný nápad. Na pěkně barevné sněhové vločky použijete hotové šablony nebo si sami namalujete. Kupte si 3-4 druhy barevné plstěné látky a vystřihněte si na šablonu ozdoby a tvary květů a listů, pro které jste se rozhodli. Děrovačkou děrných karet vyrazíte malou díru uprostřed disku. Uspořádejte malé částice, jako jsou listy a vrstvy ze sněhové vločky, a přilepte je na kulatou část. Pevně ​​je přitlačte, dokud se řádně nepřilepí. Chcete -li to provést, můžete na tisk přes noc umístit těžké knihy. Na konci můžete propíchnout nit nebo přívěsek na šperky a připevnit ho na vánoční stromeček. Voilá!

Díly vyrobené z plsti

s kapalným lepidlem

hotová sněhová vločka

Vytvořte si vlastní sněhovou vločku

Boot Star Wreath vánoční výzdoba

Tinker véčko pro anděly

ručně vyráběné-vánoční-dekorace

Vytvořte si další nápady

Tinker-angel-out-of-mušle-shell

Děti-dělají-rukodělné-dílky-skládačky

Vánoční stromky z papíru

ručně vyráběné vánoční stromky s poznávacími značkami

Vyrobte si vlastní dekorace na vánoční stromeček

Řemeslo na Vánoce

Pro tvorbu použijte fleece

dráteník vánoční dekorace sami dekorace z fleece stromek sobí ponožka pták dárek

 Tinker vánoční ozdoby – perník

dráteník vánoční výzdoba sami plstěné přívěsky perník hnědý

 Tinker s louskáčky

dráteník vánoční dekorace sami zedník jar louskáček sněhová koule nápad

 Vyrobte si vánoční věnec ze stříbrných zvonků

dráteník vánoční dekorace sami věnec stříbrné zvony vánoční stuha