Řemeslné nápady

Tinker se železnými korálky – skleněná podložka Emoji nebo skleněný kryt

Drotář s nažehlovacími korálky - tácky - letní nápoje - zahrada

V létě rádi posedíme na zahradě s osvěžujícím nápojem v ruce! Ale pak včely, vosy, mouchy a další hmyz přicházejí jako nezvaní hosté k lahodně prostřenému stolu a chtějí ochutnat letní drink. Vodní prsteny ze sklenice na stole nám také mohou totálně zkazit náladu. Řešením jsou barevné skleněné kryty z nažehlovacích korálků, které jsou na internetu k vidění již řadu let. Ty lze perfektně tvarovat v podobě barevného ovoce, jako jsou citrony a melouny konec Vyrobte nažehlovací korálky, ale dnes vám dáme ještě jeden nápad – emoji tváře! Ruční práce nebaví jen děti, sem tam se chtějí přidat i maminky. Vyzkoušejte to a použijte šablony jako vodítko!

Vytvořte emodži a ovoce ze železných korálků

Vytvořte šablonu ovocné růže emoji ze železných korálků

Emodži se staly nepostradatelnou součástí zpráv SMS, e-mailů a chatu. Obrazové postavy z Japonska mají nejen reprodukovat výraz emocí, ale také reprezentovat obecné podmínky a činnosti. Nové symboly, jako jsou signály rukou, tváře s různými barvami pleti a předměty všeho druhu, neustále přidáváme a používáme všichni. Nejoblíbenější emodži jsou nyní šťastný smajlík, usmívající se smajlík s očima ve tvaru srdce a emodži posílající polibek.

Vytvořte si smajlíky z nažehlovacích korálků pro slunečnou náladu

Vyrobte si letní koktejl ze skleněných emodži ze železných korálků

Smajlík mrkající jedním okem, který drze trčí vlaky, slouží k vtipu nebo k flirtování. Usmívající se tváře v kombinaci se sluncem žlutou barvou vám mohou okamžitě navodit dobrou náladu! Proto jsou tyto motivy pro tento řemeslný projekt ideální.

Tinker emojis z nažehlovacích korálků – materiály, které potřebujete

Tinker emoji-template-print-square-pegboard z nažehlovacích korálků

Potřebujete žehlicí perly v jasných barvách, jako je žlutá, fialová, tyrkysová a černá, čtvercovou vložku na žehlicí perly, pinzetu, papír na pečení a žehličku. Mimochodem, nažehlovací korálky jsou k dostání od různých výrobců a dají se koupit v jednotlivých barvách nebo ve smíšeném balení. Musíte si ale vybrat správné barvy z mnoha nažehlovacích korálků a není zaručeno, že tyto budou stačit. Nejlepší je získat tyto čtyři barvy v samostatných balíčcích!

Na nástěnku položte železné korálky

pinzeta-železo-korálek-dráteník-černá-korálek-vložka

Abyste s motivem emoji uspěli, potřebujete také vhodnou šablonu! Máme tyto skvělé 8 šablon nažehlovacích korálků na BRIT + CO objeveny a lze je také zdarma vytisknout. Vytištěnou šablonu umístěte pod pegboard a pomocí pinzety začněte žehličku na korálky na pegboardu pokládat. Nejlepší je pracovat od středu pegboardu směrem ven.

Vybraný motiv je téměř připraven

Vytvořte pegboard-square-emoji-language-unplugged z nažehlovacích korálků

Umístěte pergamenový papír na vložku žehlící perly

Z nažehlovacích korálků vyrobte podložky pod žehlící papír-aplikujte-emoji-sklo

Když je motiv hotový, nastavte žehličku na střední stupeň a žehlejte 30 sekund nebo dokud se perly nahoře nerozpustí a neslepí. Poté pomalu sloupněte pečící papír a nechte vše vychladnout. Konečně můžete tácek odpojit od pegboardu a vyžehlit také z druhé strany.

Sloupněte papír na pečení a nechte vychladnout

Výsledek zapečetění korálků emoji tvář žlutá

Odpojte skleněnou podložku Emoji od nástěnky

Fuse-bead-tinker-square-pegboard-emoji-motiv

Přemýšlejte o tvarech, které chcete dát svým skleněným podložkám. Většina emodži a ovoce je kulatá jako brýle, ale můžete si také vyrobit tento roztomilý kaktus a romantickou růži.

Přitahující pozornost a užitečná skleněná podložka pro nápoje současně

léto-železo-korálek-dráteník-podložky-udělej si sám

Tyto nudné sklenice jsou během chvilky vylepšeny těmito barevnými skleněnými podložkami! Pokud jste pozváni na zahradní nebo grilovací párty, tyto nažehlovací motivy jsou perfektní jako suvenýr pro hostitele.

vytvořte ovocný skleněný kryt

Z nažehlovacích korálků vytvořte otvor na ovoce, citron, sklo, kryt slámy

Pokud chcete vyrobit skleněný kryt ze železných korálků, nechte střed vzoru volný, aby se do něj vešla sláma. Průměr cca 3 perel je dostačující, protože ani otvor by neměl být příliš velký.

Upravte kryt podle chuti nápoje

iron-bead-tinker-glass-cover-glass-protection-orange-fruit

Bylo by také skvělé, kdybyste sladili ovocné motivy s chutí nápoje, například pomeranč pro limonádu nebo meloun pro melounový koktejl.

Zdroj: Brit + Co / Lee Schellenberger