Řemeslné nápady

Tinker kamenné figurky pro zahradu k návrhu venkovního prostoru

Pokud máte pocit, že je vaše zahrada i přes barevné záhony na některých místech příliš bezbarvá, můžete tomu zabránit zajímavými dekoracemi. Koupit lze spoustu uměleckých předmětů, jako jsou sochy, fontány nebo figurky. Rádi bychom vám ale představili variantu, kterou si můžete vyrobit sami doma. Jde o to Kamenné figury do zahrady, které můžete vyrobit z oblázků nebo říčních kamenů tím, že je navrhnete pomocí barev a obrázků. Ozdobte různé oblasti v zahradě takovými kamennými zahradními figurkami pro přátelštější vzhled.

Vyrobte si kamenné figurky do zahrady sami

kamenné figury pro zahradní zvířata-beruška-květiny-malba

Kamenné figurky do zahrady snadno vyrobíte s trochou barvy, laku a fantazie. Pokud chcete namalovat figurky zahradního kamene, můžete k malování kontur použít kromě barvy a štětců také fixy. Ať už jde o obrázky nebo vlaky, kameny zaručeně skvěle poutají pozornost vaší zahrady a upoutají pozornost všech.

Kamenné figurky do zahrady s motivy razítek

kamenné figury do zahrady jednoduchá-květ-tisk-purpurová-romantická-dekorace

Tato myšlenka na design kamenných postav pro zahradu je také velmi originální. Byla použita jednoduchá razítka a fialová barva. Uvědomte si, že kameny venku budou vystaveny jak dešti, tak silnému slunci. Nejlepší je utěsnit každý typ motivu a vzoru průhledným lakem. Lesklý vzhled také činí postavy atraktivnějšími.

Vyrobte si koule na zahradu sami – Jak ozdobit venkovní prostor bowlingovými koulemi!

Zahradní dekorace si udělejte sami-13 nápadů s pokyny

Vyrobte si zahradní dekorace z hliněných nádob sami – 31 skvělých nápadů

Ozdobte květináč

kamenné figury pro zahradní květináč-design-štěrk-malba-vzory

Na kamenné figury do zahrady můžete použít jak malé oblázky, tak říční kameny. Vše závisí na tom, co chcete zdobit a jaký typ designu si vyberete. Malé kameny se dobře hodí pro vzory a menší motivy, jako tato dekorace pro květináče. Na velkých říčních kamenech můžete vytvářet celé obrázky.

kamenné figury pro motivy zahradní sekačky-ozdoba-oblázky-srdce

Malování domů

kamenné figury pro zahradnické dráteníky-návody-záhony-dekorace

Malé domy uprostřed trávníku nebo záhonu jsou velmi nápadné. Skvělé je, že takovéto kamenné figury není pro zahradu těžké vyrobit. Nahoře je průvodce kresbou, který můžete použít jako základ pro různé domy. Vytvořte malé vesnice nebo hřiště pro děti.

Kamenné figurky do zahrady – designová zvířata

kamenné figury-pro-zahradu-kočka-zvíře-skutečná-malba-deco-venkovní

Tato kočka vypadá neuvěřitelně reálně, opět je to jen obrázek na velkém kameni. Takové kamenné figury do zahrady si můžete sami vyzkoušet. Pokud si na tento projekt netroufáte, můžete si nechat takový kámen vyrobit umělcem. Možná máte také přítele nebo příbuzného, ​​který je dobrý v malování.

drotář s kameny na zahradu, vyrobte si zvířata sami

drotár s kameny na zahradu nápady pro vtipné žáby

Vtipné kamenné figurky do zahrady

kamenné figury-zahradní-trávník-design-brouk-tváře-barevné kameny

Podívejte se, jak veselý a barevný vypadá zelený trávník, když se do zahrady rozdají nějaké ozdobné kamenné figury. Klasikou mezi tímto typem kamenných figurek jsou berušky, protože jejich výroba je velmi snadná. Nejprve je kámen natřen celou červenou barvou. Jakmile barva zaschne, přijdou na řadu černé prvky. Nakonec se přidají oči a tykadla v bílé barvě.

Nápisy z bylinkového záhonu

kamenné figury-zahradní-koření-zahradní-design-štítek-rostliny-kámen

S kamennými postavami na zahradu můžete také nádherně označit zahradu, takže určité druhy zeleniny nebo koření lze rychle najít. Můžete tedy své dítě rychle poslat na zahradu a mít jistotu, že s sebou přináší toho pravého. Kámen můžete nejen namalovat, ale také ozdobit jinými věcmi.

Ozdobte bazalku

kamenné figury-pro-zahradu-bylinkovou zahradu-bazalkový štít-výrobu kamene

Zde můžete vidět kámen, který byl vyroben pro rostliny bazalky. Na kámen bylo pastelkou napsáno slovo „bazalka“. Poté byly přidány barevné tečky. Nyní, pokud chcete, můžete toto utěsnit lakem. Pak ozdobte kamenné figurky na zahradu kamínky nebo jinými věcmi.

Jednoduchá alternativa k malování

kamenné figury-zahrada-decoupage-nápad-originál-snadné-začátečníky

Pokud vůbec neumíte kreslit a malovat, můžete použít jinou techniku ​​a vyrobit do zahrady stejně pěkné kamenné figury. Co se myslí, je takzvaná decoupage, při které vystřihnete požadovaný motiv z ubrousku a přenesete ho na kámen. Pokud je kámen později v dešti, důrazně se doporučuje ochranný lak.

Kamenné figury pro dům a zahradu

kamenné figury-zahrada-vítej-vchod-dveře-dekorace-barevné květiny

Vchodové dveře můžete ozdobit takovou domácí kamennou postavou. Místo uvítací rohožky položte jeden z těchto kamenů poblíž dveří. Jak přesně navrhnete tyto kamenné figury pro zahradu, je zcela na vás. Mimochodem, tento nápad je také skvělou volbou pro dárek pro přátele, kteří se právě přestěhovali do svého domu.

Číslo domu na kameni

kamenné figury-zahradní dům-číslo-nápad-kamenná barva-lepidlo-štěrk-beruška

Podobné kamenné figury do zahrady jsou podobnou variantou. Na kámen je napsáno číslo domu, které lze následně ozdobit jinými motivy. Kámen by měl být dostatečně velký, aby bylo číslo okamžitě vidět. Děláte pošťákovi obrovskou laskavost. Ozdobte svůj domov a zahradu zajímavými kamennými projekty.

Figurky do zahrady

kamenné figury-zahradní zvířata-tygr-šnek-vtipný

Zde můžete vidět další ukázku berušky i další skutečné zvířecí motivy, tentokrát v podobě tygrů. Velmi vtipné jsou také kamenné figurky šneků do zahrady. Pro šneky můžete kombinovat říční kameny s řemeslnou hlínou, kterou namalujete, aby ladila s kameny. Bezpochyby dělají každou postel obzvláště atraktivní.

Světelné kameny

kamenné figury-zahradní světla-tmavá-barva-barva-zvýraznění-venkovní

Pokud byste chtěli mít na zahradě přátele se svými kamennými postavami, zejména v noci, pak místo obvyklých barev nebo laků zvolte fluorescenční. Takové světelné barvy se ve dne nabíjí přirozeným světlem a v noci pak září. Existují různé barevné varianty, mezi kterými si můžete vybrat nebo které můžete kombinovat.

Kaktusy na zahradu

kamenné figury-zahrada-kaktusy-zelená-červená-hliněná-nádoba-venkovní-deco

Zkombinujte hliněné květináče s kameny, které jste navrhli jako kaktusy. Tímto způsobem můžete ozdobit nejen zahradu, ale také terasu nebo balkon. Výroba kamenných figurek do zahrady je rychlá a snadná. Nejdříve obarvěte kameny na zeleno nebo na červeno a poté nakreslete ostny tenkým štětcem.

3D obrázky na kamenech

kamenné figury-zahrada-3d-obraz-malba-elf-kamenné umění

Nejen motivy zvířat mohou vypadat velmi reálně. Zdá se, že tento roztomilý elf je v kameni. S takovými kamennými postavami do zahrady ohromíte všechny návštěvníky. Tyto motivy jsou vhodné pro velké i malé kameny a mohou být opět vytvořeny umělcem. Snad také najdete vhodné ubrousky a vyzkoušíte si techniku ​​decoupage.

Originální kamenná postava na jaro

kamenné figury-zahradní-balvanové hnízdo-malba-ptáci-jarní stimulace

Ptačí hnízdo s kuřaty je perfektní nápad na jarní dekoraci. Kamenné figury do zahrady vám mohou nejen navodit dobrou náladu venku, ale lze je použít i uvnitř. Pro tuto myšlenku použijte kámen, který je co nejvíce kulatý. Koneckonců, jeho tvar by měl připomínat hnízdo. Opět nezapomeňte jako alternativu na ubrouskovou techniku.

Strom s květy

kamenné figury-zahrada-jarní-dekorace-inspirace-kvetoucí strom

Děti mohou malovat květiny samy, takže ani tento nápad na figurky pro zahradu pro vás nebude problém. Takové kameny můžete dokonce navrhovat společně se svými dětmi, aby se ti drobečci mohli pochlubit později při pohledu na svá díla na zahradě. Na barvách a tvarech kamenů zde nezáleží.

Ozdobte zahradní cestu

kamenné figury-zahrada-zahradní cesta-štěrková cesta-tvář-originální-inspirace

Pokud máte štěrkovou zahradní cestu, vezměte si nějaké oblázky a vyrobte do zahrady kamenné figury, které okoření štěrkovou cestu. Vytvářejte tváře, které umístíte doprostřed cesty, nebo rozdělte jasně vzorované kameny a dejte zajímavé akcenty. Vaší fantazii se meze nekladou.

Výroba mohyly: takto vytvoříte tuto roztomilou dekoraci pro váš dům a zahradu

Kamenní muži si pohrávají s nápady a pokyny, jak si je vyrobit

Můžete také vytvořit roztomilé mohyly s malými plochými říčními kameny. V následujícím textu vysvětlíme, jak si můžete roztomilou dekoraci vyrobit sami. První věc, kterou byste měli udělat, je pořídit si lepidlo na přírodní kámen na výrobu dekorací s kameny. Toto lepidlo je k dispozici ve většině řemeslných obchodů. Při nákupu se ujistěte, že používáte lepidlo na přírodní kámen s okamžitou přilnavostí. Kamenné figurky tedy můžete slepit a nechat přes noc ztuhnout. Druhý den ráno jsou připraveni. S takovým lepidlem můžete také lepit kamenné figury na dřevo nebo papír. Lepidlo je mimochodem vodotěsné, a proto je vhodné i pro venkovní použití.

Vyrobte si mohyly sami: dekorace do květináčů

Kamenní muži si pohrávají dekorativní nápady pro květináče, které si pohrají sami se sebou

Takto si můžete sami vyrobit roztomilé mohyly: Nejprve s dětmi nasbírejte ploché říční kameny správné velikosti. Po příjezdu domů kameny očistěte kartáčem a mýdlem, důkladně omyjte pod tekoucí vodou a položte na kuchyňský papír. Nechte kameny úplně zaschnout, povrch by měl být čistý a suchý. Poté můžete roztomilé mužíky dát dohromady a slepit kamenné figury. Nechte lepidlo zaschnout a vyvrtejte malé otvory uprostřed „těla“ mohyly. Do otvoru vložte špejli na kebab a přilepte ji na místo. Poté můžete své mohyly libovolně namalovat a vystavit v květináčích, na záhonu nebo v aranžování květin.

Lepení kamenných figurek: udělejte si vtipné obrázky sami

Kamenné figury se drží papíru Nápady na rodinný design

Nejen, že můžete vytvářet vtipné mohyly, ale můžete také vytvářet roztomilé obrázky s říčními kameny a barvami. Stále potřebujete následující materiály: ploché říční kameny, knoflíky, písek, zbytky ozdobné stuhy, zbytky saténové stuhy a vlněné nitě. Nejprve nakreslete obrysy kamenných postav a detailně naplánujte obrázek. Poté kameny přilepte na bílý karton (karton nastříhejte tak, aby se vešel do rámečku na obrázek). Namalujte obrázek a ozdobte jej materiály. Vaše představivost je limit! Pro inspiraci vám nabízíme několik návrhů na kompozice obrázků

Lepení kamenných figurek: ruční práce s dětmi na téma „rodina“

Přilepte a namalujte kamenné figury. Vytvořte rodinnou ruční práci

Překvapte rodinu láskyplně vytvořeným dárkem: rodinný obrázek s odlišností. Namalujte tváře všech členů rodiny na kameny a vytvořte tělo. Uspořádejte kamenné figury na bílý karton a přilepte je na místo. Umístěte 3D obrázek do hezkého rámečku a zavěste ho do dětského nebo obývacího pokoje, nebo proč ne na lednici. Pokud máte batolata, můžete je požádat, aby vám pomohli s malováním.

Lepení kamenných figurek: vytvořte vlasy z plsti nebo pomlázek

Kamenné figurky drží rodinný obrázek vtipné nápady na ruční práce s dětmi

Tinker kamenné figury:

Vyrobte si mohyly a udělejte si vtipné obrázky sami

Vyrobte si mohyly a nakreslete návod

Lepte a malujte kamenné figury Pokyny a nápady

Kamenní muži si pohrávají se dvěma kameny a barvou

Kamenné figury lepí vtipné obrázky nápady na malování