Řemeslné nápady

Tinker a design Polaroid fotografie dekorace: 17 nápadů dobré nálady

polaroid fotografie dekorace střapce-visící-dráteník-nápad-snadní-přátelé

I když staré dobré fotografie Polaroidu díky své praktičnosti digitálních fotoaparátů díky své oblíbenosti zmizely do pozadí, líbivé obrázky jsou stále opět na vzestupu. Poměrně rychle bylo zjištěno, že „skutečná“ fotografie je lepší než fotografie v počítači nebo telefonu. Polaroid je navíc vyvíjen rychleji než obvyklé fotografie. A to zase umožňuje okamžitě použít polaroidy k dekorativním účelům. Objevili jste polaroidy sami, pak bychom vám rádi poskytli inspiraci Polaroidová dekorace fotografií se kterou můžete vnést život do každé místnosti.

Polaroidová fotografická dekorace pro zpestření

polaroid fotky deco dětský pokoj-maedchenzimmer-růžovo-žlutá-fotostěna

Fotografická dekorace Polaroid je nejen originální. Výhodou je, že můžete vždy pořizovat nové fotografie a nahrazovat ty starší z dekorace. Máte tak přehled o svých nejnovějších aktivitách, výletech nebo jiných příležitostech, aniž byste museli dlouho čekat na vývoj.

Sestavte motivy dekorace pro fotografie Polaroid

polaroid fotky deco vintage idea-prádelní šňůra-krajka-dekorace-zeď

Podle toho, jaký typ fotografické dekorace Polaroid si vyberete, můžete také vybrat konkrétní téma pro kompilaci. Vytvořte například uspořádání obrázků, které byly pořízeny na vaše narozeniny nebo narozeniny vašich přátel. Vyberte si poslední procházku, výlet nebo improvizované focení.

Navrhněte fotografickou zeď – tipy a kreativní nápady

Vytvořte si fotografickou koláž sami – 55 nápadů na tvorbu

Vytvořte si fotografickou koláž sami – 20 skvělých nápadů a pokynů

Spontánní fotografie

polaroidové fotografie dekorace jednoduchá myšlenka-kolíčky na prádlo-umělé květiny

Jak je známo, nejlepší fotografie jsou ty, které byly pořízeny spontánně, protože nepůsobí posedle. Můžete je získat při důležité příležitosti, jako jsou narozeniny, svatba nebo jiný typ večírku, tím, že budete mít fotoaparát Polaroid připravený pro každého. To spustí efekt překvapení a nabídne nejlepší obrázky pro vaši dekoraci fotografií Polaroid.

Klasika designu

polaroid-fotografie-dekorace-srdce-vzpomínky-láska-ložnice-design

Klasikou mezi nápady na výzdobu fotografií Polaroid je připevnit obrázky blízko sebe na zeď a vytvořit tak fotostěnu. Lze zde vytvářet různé tvary. Pokud chcete spojit vzpomínky se svým blízkým, velmi vhodný je například tvar srdce.

Geometrický design

polaroid-photos-decoration-geometric-pattern-net-yarn-diy

Už není tajemstvím, že geometrické tvary jsou nějakou dobu velmi trendy. Pomocí tohoto trendu si můžete sami vytvořit vlastní osobní fotografickou dekoraci Polaroid. Nalepte špendlíky do zdi a poté je spojte provázkem a vytvořte síť geometrických tvarů. Nyní tam můžete připojit obrázky Polaroidu, kdykoli je rozšířit nebo vyměnit.

Originální stojan na fotografii

polaroid-fotografie-dekorace-originál-inspirace-kniha-stojan-obrázky-prezentace

Pokud máte rádi originalitu, vytvořte si obzvláště zajímavý stojan na fotografie, na kterém můžete vystavovat své obrázky Polaroid. K této dekoraci fotografií Polaroid potřebujete pouze jakoukoli knihu, jejíž stránky sbalíte. Opakujte to několikrát. Nyní můžete vkládat obrázky mezi takto vytvořené role.

Ozdobte lednici

polaroid-photos-deco-magnet-do-it-yourself-tip-návod

Magnety jsou oblíbenou ozdobou chladničky nebo jiných kovových povrchů v domě. S vaší pomocí si můžete sami vyrobit skvělou falešnou fotografickou dekoraci Polaroid a navrhnout si byt nebo dekoraci rozdat. To se hodí, když nemáte polaroidy po ruce, ale opravdu chcete vzhled. Ukážeme vám návod, jak vyrobit skvělé polaroidové magnety.

Dekorace fotografií Polaroid – málo materiálů

polaroid-fotky-dekorace-jíl-samosychání-kutilství-začátečníci

Do trouby potřebujete buď sušící řemeslnou hlínu nebo hlínu, washi pásku, lepicí pásku nebo izolační pásku, ostrý a špičatý nůž (např. Nůž na koberce), pravítko a malé magnety. Pokud je vaše hlína upečená, měli byste mít připravený také papír na pečení, když budete chtít udělat dekoraci fotografií Polaroid.

Ořízněte hlínu

polaroid-fotky-dekorace-řemeslo-hlína-řezání-obdélník-pravítko

Hlína se nejprve válí jako těsto. Velikost byste měli odhadnout na základě fotografií, které plánujete později použít. Protože zde nemůžete získat dokonalý obdélníkový tvar, můžete přebytek jednoduše odříznout nožem a pravítkem. Předem zkontrolujte, zda je kus dostatečně velký na fotografii.

Vytvořte rámec

polaroid-fotky-dekorace-rámečky-dráteník-vyrobit-lednice-design

Poté vyřízněte vnitřní část hliněného kusu. Pokud jste s výsledkem spokojeni, nechte tuto foto dekoraci Polaroid dobře zaschnout, nebo upečte hlínu v troubě, jak je popsáno v návodu na obalu, a poté ji nechte dobře vychladnout.

Přilepte magnet na místo

polaroid-photos-dekorace-magnet-stick-foto-lepicí páska-washi

Poté na zadní a horní stranu přilepte malý magnet. Také byste měli nechat lepidlo dobře zaschnout, než budete pokračovat. Magnety můžete také nalepit přímo na obrázek Polaroidu a poté je zavěsit na lednici bez rámečku vyrobené vlastními silami. Mějte však na paměti, že později nebude snadné jej odstranit. Nyní přidejte fotografii pomocí lepicí pásky a máte hotovo.

Vzor na bílé zdi

polaroid-fotky-dekorace-moderní-inspirace-washi-páska-černá-kancelář

Tuto myšlenku je obzvláště snadné implementovat pro fotografickou dekoraci Polaroid. Obrázky jsou nalepeny přímo na zeď. Aby nedošlo ke zničení zdi, je nejlepší použít elektrickou pásku nebo vzorovanou washi pásku, protože tyto nelepí příliš pevně. Díky barevnému pásku vypadá dekorace na zdi veseleji. Tato myšlenka funguje dobře, pokud nechcete vrtat otvory.

Prsten vyrobený z fotografií Polaroid

polaroid-photos-decoration-ring-wall-decoration-tinker-button

Navrhněte takový prsten jako fotografickou dekoraci Polaroid a ozdobte jím zeď. Použijte jakýkoli materiál, který chcete: papír, lepenku, drát nebo cokoli jiného, ​​co máte po ruce. Zavěšení se meze nekladou. Obyčejná šňůra, řetízek nebo háčkovaná stuha, výběr je zcela na vás.

Ozdobte větvemi

polaroid-fotky-dekorace-větve-nástěnné dekorace-obrázky-závěsné závaží

Je velmi moderní zdobit interiér větvemi. To dává nádech přírody. S pobočkou si můžete také sami vyrobit fotodekoraci Polaroid. Zavěste na větev v dostatečné vzdálenosti nějaký provázek a rozdělte na něj fotografie. Můžete také použít ozdobné perly pro pěkný povrch a váhu.

Hlasujte pro prázdniny

polaroid-fotky-dekorace-vánoce-jedle-větve-borovice-šišky-dřevěný rám

Nápad s větvemi můžete také přizpůsobit různým svátkům. Použijte pro vánoční dekoraci Polaroid, například jedlové větve a barvy zelené, červené a bílé. Forsythii si můžete vybrat i o Velikonocích. Fotografie Polaroidu lze také vložit do malých rámečků nebo je jednoduše napodobit rámečkem.

Dekorace na poslední chvíli s fotografiemi

polaroid-fotky-dekorace-udělej si sám-květiny-jarní nádech

Pro tuto fotografickou dekoraci Polaroid zavěste na zeď provázek, aby vypadal jako šňůra na prádlo, a poté k němu připněte polaroidy malým oblečením nebo jinými sponami. Celé to také připomíná temnou komoru, ve které jsou fotografie zavěšeny na provázku, který se má vyvinout. Ozdobte šňůru jakýmikoli prvky. Velmi vhodné jsou umělé květiny.

Víla světla jako alternativa

polaroid-fotky-dekorace-osvětlení-víla-světla-závěsné-tvorba obrázků

Místo provázku lze báječně využít i řetěz světel. Okamžitě to dodá místnosti romantickou atmosféru. Získáte působivou foto dekoraci Polaroid, která slouží zároveň jako izolované osvětlení. Víla světla navíc nabízejí dostatek prostoru pro mnoho fotografií. K zavěšení použijte klipy, samolepky nebo pásku.

Rámy obrázků s rozdílem

polaroidové-fotografie-dekorace-rámečky-nápadů-kabelové svorky

Koláže jsou bezesporu velmi populární. Pokud ale nechcete své obrázky Polaroidu nalepit jednou nebo jen vyzkoušet něco jiného, ​​použijte větší rámeček obrázku bez skla. Znovu zavěste provázek z jednoho konce na druhý a rozdělte na něj své oblíbené obrázky. Rám obrazu jako fotografickou dekoraci Polaroid lze nyní zavěsit na zeď nebo umístit kamkoli.

Dekorace z okna

polaroid-fotky-dekorace-okenní rám-inspirace-dárek-nápad-lavička-zeměkoule

Tato myšlenka, ve které je použito staré okno, je také velmi originální. Fotografie jsou nalepeny přímo na sklo a jsou tak lépe chráněny. Starý okenní rám se skvěle hodí do rustikálního nebo ošumělého elegantního stylu a může ozdobit každou místnost. Hledáte originální dárek pro přítele nebo příbuzného? Pak vyberte tento nebo jeden z dalších nápadů na výzdobu fotografií Polaroid!