Řemeslné nápady

Skvělé projekty pro kutily s roztavenými pastelkami, které zvládnete sami

voskové pastelky taví pastelky různé barvy řemeslné nápady

Barevné pastelky zná každý z dětství. Pokud máte děti, najdete zbytky pastelek na každém rohu ve školce. Možná jste v jednom nebo jiném bodě našli nějaké v kapse nebo pračce. Nevyhazujte použité a rozbité pastelky. Mohou být znovu použity pro nespočet skvělých řemeslných projektů. Protože voskové pastelky se dají báječně roztavit. Tato technika vytváří krásné a kreativní obrázky, umělecká díla, dekorace a mnoho dalšího. Pokračujte ve čtení, jak roztavit pastelky a co z nich vykouzlit.

Jak voskové pastelky tají?

roztavené pastelky z vosku pastelky vytvářejí abstraktní umění sami

Tavit pastelky můžete několika způsoby. Nejprve musíte z voskovek odstranit papírové kryty. Pokud je papír z pastelek obtížně odstranitelný, můžete jej namočit do horké vody. Dále roztřiďte pera podle barev a nakrájejte je na malé kousky, aby se rychle a úplně rozpustily. K roztavení pastelek můžete použít mikrovlnnou troubu. Postačí 2 minuty za občasného míchání.

kutilské nápady voskové pastelky roztavit zbytky recyklovat

Trouba a vhodné formy na pečení nebo silikon poskytují další způsob tavení pastelek. Kousky pastelky zahřívejte na 90 stupňů po dobu 10-15 minut, aby se rozpustily. Můžete také rozpustit voskové pastelky Crayola ve vodní lázni. Mezi všemi způsoby, jak získat roztavené pastelky, jsou voskové pastelky s vyfoukáním určitě vzrušující způsob, jak vykouzlit barevné umění.

Vytvořte obrázek pastelkami – pokyny

obrázek voskové pastelky taví vysoušeč vlasů řemeslné potřeby

S fénem můžete například vytvořit nádherný obrázek pomocí voskových pastelek. Umělecká díla z barevné tužky můžete vytvořit v několika krocích, které vyžadují jen málo materiálů a málo času. Následující obrázky ilustrují kroky k vytvoření skvělého obrázku. Na obrázek s pastelkami a vysoušečem vlasů budete potřebovat tyto materiály:

Barevné tužky v několika barvách (počet v závislosti na velikosti plátna)

plátno

Horká lepicí pistole nebo lepidlo

fén

staré noviny nebo papír

vysoušeč vlasů obrázky abstraktní duhové voskové pastelky se taví

Vyberte barvy, které chcete pro obrázek použít, a zarovnejte je na plátně tak, aby na dlouhé straně nebylo prázdné místo. Nyní naneste trochu lepidla podél pera a umístěte pera těsně k sobě špičkou dolů. Než voskové pastelky vyfénujete, měli byste podlahu nebo zeď v bezprostřední blízkosti vyložit starými novinami, protože někdy mohou šplouchat. Poté se opřete o plátno a začněte tavit vosk proudem horkého vzduchu.

pastelky voskové pastelky roztaví nápady nápady pro horké lepidlo

Trochu experimentujte s teplotou a nasměrujte proud vzduchu přímo na špičky, aby vosk mohl proudit přímo dolů. Zaměřte se na malé oblasti a pomalu se propracujte nahoru. Abyste získali krásný přechod a syté barvy, je zde zapotřebí trocha trpělivosti. 40 cm plátno trvá asi 50–60 minut.

duhové barvy aranžují lepící pastelky na pastelce

Jakmile roztavíte všechny barvy, můžete soustředit teplo na střed plátna nebo na konkrétní barvu, aby kapičky vosku dosáhly dna a vytvořily skvělé umění voskových pastel. Místo duhy můžete vymyslet různé barevné vzorky. Popusťte uzdu své fantazii a vymyslete různé motivy, s nimiž můžete obrázky svého fénu ještě více vzrušovat.

návody voskové pastelky roztaví obrázky fénů

Vytvářejte kreativní obrázky fénů – páry pod deštníkem s pastelkami sami

obrázek s voskovými pastelkami fén tající pár deštník

Jak například najdete obrázek s párem s deštníkem za deště? Za tímto účelem se můžete držet siluety páru nebo připojit skvělou fotografii vás a vašeho partnera. Takové nápady na obrázky pastelky, jak jsou uvedeny výše, se snadno napodobují a jsou dokonalým individuálním dárkem na Valentýna nebo jakoukoli jinou slavnostní příležitost.

Vyrobte si srdce z pastelek sami

voskové pastelky tát srdce obrázek kutilské nápady fÃ? ¶hn

Srdce z pastelek je dalším motivem velkého počinu. Chcete -li to provést, přilepte voskové pastelky ve tvaru srdce a nechte vosk roztát směrem ven, aby uprostřed plátna zůstalo bílé srdce. Pokud chcete tento obrázek přizpůsobit pastelkami, můžete použít srdce jako rámeček obrázku a vytvořit pěknou koláž s fotografiemi.

srdce z voskových pastelek taví nápady drobounký fén

srdce vyrobené z voskových pastelek fén osobní dárkové fotografie

voskové pastelky roztaví obrázky vysoušeče srdce

Foukejte voskové pastelky a vytvářejte skvělé obrázky

obrázek voskové pastelky vysoušeč vlasů tát nástěnné dekorace papírové obrázky

Nechte své kreativitě volný průběh a myslete na různé motivy nebo kombinace, pomocí kterých můžete vytvořit fascinující a jedinečné Crayon Art. Můžete například použít roztavené voskové pastelky jako pozadí pro krásné a kreativní nástěnné umění nebo zpracovat tající vosk jako jedinečný motiv. Pod horkým vzduchem jsou z voskových pastelek v různých odstínech zelené vytvořeny nádherné květní stonky a krásné květiny lze rychle vyrobit z papíru.

voskové pastelky roztavit květiny papír

Tající voskové pastelky Crayola – obrázky z fénu se šablonou

voskové pastelky roztaví fén obrázky šablony mořského koníka

Můžete také použít šablony pro vlastní malování voskem. Vystřihněte požadovaný motiv z lepenky a připevněte jej na plátno malířskou páskou. Ponechte malý kousek volný tam, kde s voskem začnete pracovat. Postupně odstraňte malířskou pásku a na okraj figury rozetřete kousky pastelky. Rozpusťte vosk pomocí fénu a pokračujte v cestě. Nakonec odstraňte šablonu a žasněte nad krásnými stopami, které na plátně zanechaly voskové kapky.

obrázek s voskovými pastelkami rozpustí lepidlo na fén

voskové pastelky roztaví fén obrázky nápady mořské koně

Roztavte zbytky voskové pastelky a vytvořte nový tvar

Zbytky voskovek se taví v peci ve tvaru srdce

Skvělým a jednoduchým řemeslným nápadem se zbytky voskovek by bylo naplnit je do různých silikonových a pečicích forem a nechat rozpustit v troubě. Poté nechte vosk ve formách zcela vychladnout. Nové voskové pastelky jsou nyní připraveny v podobě srdcí, hvězd, půlměsíců, motýlů atd. Pokud smícháte různé barvy, formy vypadají ještě krásněji. Vaše dítě z toho bude nadšené a bude si s ním rádo malovat.

Pastelky ze vosku na srdce rozpustí zbytky v troubě

ruční práce s dětskými srdíčkovými pastelkami roztaví barvu

voskové pastelky tají zbytky srdce dětská barva

voskovky pastelky ve tvaru srdce vyfouknout tát dárek dárek

Ozdobte věnec srdce pastelkami

voskové pastelky se srdíčkovým voskem nápady na sušení taveniny

Takhle hezkou girlandu můžete snadno napodobit doma. Položte před sebe list voskového papíru a položte na něj ostré voskovky různých barev. Vše překryjte druhým listem voskovaného papíru a na nejvrchnější vrstvu papíru položte tenký ručník. Alternativou k voskovým pastelkám fénujícím je žehlička. Žehlit na celém povrchu na středním ohni. Jakmile vosk vychladne, vystřihněte srdce, děrujte do něj otvory a navlékněte do něj stužku nebo provázek. Nepochybně originální způsob, jak si z pastelek udělat srdce sami.

voskové pastelky obrázky nápady srdce crayola

voskové pastelky tát crayola umění žehlení kutilství

voskové pastelky taví srdce zdobí železo

Roztavte voskové pastelky a vyrobte si skvělé dekorace sami

dýňové dekorace voskové pastelky taví fén

voskové pastelky roztavit nápady na dýňové dekorace nápady na sušení vlasů

Ozdobte horké kameny roztavenými pastelkami

děti vyrábějí horké kameny voskovkami

Voskovými pastelkami můžete zkrášlit malé kamínky a použít je jako dekoraci uvnitř i venku. U barevných uměleckých děl malého formátu se kameny zahřívají v troubě 15 minut na 200 stupňů. Nyní můžete jít s pastelkou do oceánu a teplo rozpustí barvu na kameni. Podle potřeby naneste několik vrstev barvy jednu po druhé a nechte kámen dobře vychladnout. S horkým kamenem zacházejte opatrně a nedotýkejte se ho prsty.

horké kameny voskové pastelky taví kutilské nápady

voskovky roztaví horké kameny malovat děti

kutilské projekty taví voskové pastelky