Řemeslné nápady

Pohrávání si s vánočním čističem trubek – 8 snadných nápadů na dekoraci vlastními silami

dráteník s čističem trubek na vánoční nápady, udělejte si kutilské pokyny sami

Pokud hledáte nápady malých řemesel, které mohou dospělí i děti použít k vytváření rychlých a snadných dekorací, jsou čističe trubek úžasný materiál. S nekomplikovanými plyšovými dráty se velmi snadno pracuje a lze je použít pro celou řadu projektů. A protože oblíbené vánoční období konečně nadešlo, je na čase dát dohromady pár vhodných řemeslných nápadů. Pokud tedy chcete na Vánoce vyrábět hezké dekorace pomocí čističů trubek, použijte jeden z následujících nápadů a vytvořte pro sebe a celou rodinu zábavné odpoledne, během kterého budete také vyrábět užitečné vánoční ozdoby.

Vyrobte si na Vánoce mini věnce s čističi dýmek

dráteník s čističem trubek na vánoční věnec mini snadné mašle korálky korálky

Začněte s takovými mini věnci, pokud si pohrajete s vánočními čističi trubek, které mohou ozdobit nejen okno, ale i jakoukoli jinou část domu. Jsou také velmi vhodné jako přívěsky na vánoční kytici nebo jako dekorace na stromeček. Nejlepší je použít čističe trubek v odpovídajících vánočních barvách. Pomocí kousku drátu vytvořte prsten. Pak to zabalte dalším drátem. Pokud by to pro vás mělo být jednodušší, můžete použít hotový prsten z jiného materiálu. To nevadí. K zabalení lze použít také dva čističe trubek. Jen experimentujte! Můžete také libovolně ozdobit perlami, zvonky nebo jinými věcmi.

Tinker dveřní věnec s čističem potrubí na Vánoce

dráteník s čističem potrubí na vánoční věnec na dveře myšlenka polystyrenový prsten bobble

Pokud byste chtěli propracovanější věnec, kterým můžete ozdobit okno, zeď nebo dveře, je nejlepší použít velký prsten z polystyrenu, který nejprve potáhnete jakoukoli látkou a poté navrhnete vlastními vzory z čističů trubek. Vzhledem k tomu, že se tenké dráty tak snadno ohýbají, můžete snadno vytvářet cikcakové vzory nebo jiné sami. S tímto nápadem na Vánoce můžete popustit uzdu své fantazii a vymýšlet různé věci. Vánoční věnec na dveře můžete také ozdobit bambulkami, kamínky, perlami nebo jinými ozdobnými prvky.

Vytvořte sněhovou vločku

dráteník s čističem trubek na vánoční barvy barevné vločky

Sněhové vločky si můžete dokonce vyrobit sami pomocí praktických čističů trubek. Zvláště krásné jsou na pohled, když plyš čističe trubek má také třpytivé prvky. Jinak lze použít jakékoli barvy a dokonce je i kombinovat. Pověste jich spoustu na okno nebo ozdobte vánoční stromeček. V každém případě s tímto projektem vybíráte opravdu snadný a rychlý.

plyšový drátěný čistič trubek vánoční sněhová vločka čistič trubek

Pokud chcete na Vánoce vyrábět sněhové vločky s čističi trubek, připravte si čtyři delší a čtyři kusy drátu zhruba o polovinu delší. Poté postupujte podle výše uvedených pokynů: Začněte křížkem ze dvou dlouhých kousků drátu, kolem kterého omotáte i další dva. Poté připevněte menší kousky drátu ke koncům prvního kříže. A nic víc není třeba dělat!

Tinker malý vánoční stromeček na Vánoce

dráteník čistič trubek vánoční stromeček vánoční stromeček udělej si sám bobeln

Výroba takového vánočního stromku je stejně snadná. Je zvláště vhodný jako dekorace stolu a mohou ho vyrobit děti i dospělí. Chcete -li si pohrát na Vánoce s čističem dýmek, potřebujete nanukovou tyčinku, dřevěnou tyčinku, čistič trubek ve dvou různých odstínech zelené, žlutý čistič dýmek a malé, barevné pompony. První věc, kterou můžete udělat, je postavit stojan. Chcete -li to provést, rozdělte nanukovou tyčinku uprostřed a pomocí lepidla vytvořte kříž z obou částí. Zatímco ho necháte zaschnout, můžete pokračovat v stromku.

dráteník čistič trubek vánoční vánoční strom jedle pokyny zmrzlinové tyčinky

Čističe trubek jsou za tímto účelem přivázány kolem dřevěné tyče. Střídejte zelené tóny. Dolní konce drátu jsou také mírně ohnuty směrem ven. Ze žlutého čističe pak udělejte hvězdu a na stromeček nalepte toto a různé bambulky. Nakonec je dřevěná tyčinka nalepena na stojan a rychlá a snadná dekorace je připravena. Tímto způsobem můžete s vánočními čističi potrubí vyrobit tolik vánočních stromků, kolik chcete.

Santa Clauses si pohrává s čističi trubek

tinker čistič potrubí vánoční santa claus klasický moderní béžová červená

Vezměte si rovný kus čističe trubek na ruce. Umístěte další nahoře a vytvořte kříž a na obou stranách klepněte na konce dolů. Už máš nohy. Aby se tyto zužovaly do bodu, musíte snížit část plyše. Hlavu si můžete vyrobit sami z dřevěné nebo polystyrenové koule. Poté na něj nalepte šišku z vaty nebo papíru a vše vytvarujte bílým čističem dýmek na vousy a vlasy. Na druhé straně použijte pera k návrhu obličeje. Volitelně lze k zavěšení přidat bobl a poutko.

Lyžaři s čističi trubek dělají na Vánoce ruční práce

dráteník čistič trubek vánoční lyžařské šišky plstěné tyčinky zmrzliny párátka

Pokud zkombinujete plsť s čističi trubek, můžete také dělat zajímavé ruční práce. Pro takového lyžaře například potřebujete také šišku, dřevěnou kouli na hlavu, párátka a perly a malý zvonek nebo bambuli. Ruce, nohy a mísu lze na Vánoce pošťouchat čističi dýmek. Lyžařské hole jsou vyrobeny z párátků a perel a lyže jsou vyrobeny z nanuků. Slepte všechny jednotlivé prvky dohromady, jak je znázorněno na obrázku. Nakonec do klobouku přidejte zvonek nebo bambuli. Jednoduchý projekt, který je zábavný a roztomilý na pohled!

Vyrobte si vánoční hvězdičky pomocí čističů trubek na Vánoce

dráteník čistič trubek vánoční šťourat vánoční ozdoby zdobit

Může být také pěkně ozdoben hvězdami. Vyrobit je s vánočními čističi potrubí ještě snadněji než sněhové vločky. Jak přesně je vidět na jednoduchých ručních pokynech. Použijte barvy, které ladí se zbytkem vašich vánočních ozdob. V tomto případě bylo vybráno stříbro a zlato. Nakonec na hotovou hvězdu přivažte provázek, abyste ji mohli zavěsit. Pro okno je nejlepší průhledné vlákno.

Tinker potrubí čistič vánočních hvězd, aby se zlatá stříbrná dekorace oken

Možná budete chtít na Vánoce vyrobit padající hvězdu s čističem dýmek. Pak už jen přidejte ocas k hvězdě. Pokud zkombinujete hvězdy s padající hvězdou na okně, vánoční dekorace vypadá obzvláště krásně a rozmanitě. Můžete také vytvořit kombinace dvou nebo tří barev, které se objeví také ve zbytku vánočních ozdob.

drátěnka čistič potrubí vánoční hvězda sněhové vločky korálky zdobí vánoční ozdoby

Další variantou pro hvězdu, která může být také použita jako sněhová vločka, je tato. Zde, stejně jako pro výše uvedenou sněhovou vločku, jsou navzájem spojeny dva kříže. Hvězdné „paže“ pak ozdobíte perlami, které jednoduše navléknete na drát. Různé nuance zimní nebo vánoční barvy lze skvěle kombinovat.