Řemeslné nápady

Pohrávání si s kolíčky na prádlo – praktické a vtipné nápady

tinker-clothespins-creative-nápady-věnec-zrcadlo-rám-lucerna

Kolíčky na prádlo nejsou jen velmi užitečné pro upevnění prádla na šňůře na prádlo. Mohou být použity k různým účelům, včetně dekorací, užitečného příslušenství, ale také hraček pro děti. A nejlepší na tom je, že si všechny tyto věci můžete dokonce vyrobit sami. Do Pohrávat si s kolíčky na prádlo vše, co potřebujete, je nějaká inspirace, kterou bychom vám chtěli nabídnout v tomto článku.

Řemesla s kolíčky na prádlo – dekorace

tinker-clothespins-květináč-dekorace-velikonoční hnízdo-knoflíky-design

Pohrávat si s kolíčky na prádlo je v mnoha případech opravdu velmi snadné. Proto je také vhodný pro spontánní a rychlý DIY projekt. Vezměte si například kbelík s tenkým okrajem, který můžete použít jako květináč nebo jako velikonoční košík. Upněte kolíčky na prádlo jeden po druhém na okraji. Můžete je také předem ozdobit.

Fontána jako květináč

dráteník-špendlíky-fontána-dekorace-mech-květináč-rostlina

Další zajímavý nápad na pohrávání si s kolíčky na prádlo pro květináč můžete vidět zde. K tomuto účelu můžete také použít poloviční kolíčky na prádlo. Přilepíte to na starý květináč a rostlina vypadá mnohem zajímavěji. Můžete také lepit zednické nádoby a další nádoby.

Drotářské hvězdy

dráteník s kolíčky na prádlo hvězdy-nápad-plážový styl-dekorace-barevné-barvy

Takové hvězdy mohou být vyrobeny pro různé příležitosti. V závislosti na barvě, kterou si vyberete pro pohrávání s kolíčky na prádlo, můžete vytvořit dekoraci ve stylu pláže nebo zajímavé dekorace na vánoční stromeček.

Kříž na zeď

dráteník s kolíčky na prádlo cross-diy-wall-decoration-idea-easter

Chcete -li si pohrát s kolíčky na prádlo, potřebujete jen nejlepší způsob, jak uspořádat kolíčky dohromady. Obrázek výše použijte například jako šablonu k vytvoření hezkého kříže k zavěšení na zeď. Jak vidíte, nápad není těžké napodobit.

Rodinné fotografie a zrcadla

tinker-clothespins-images-wall-ozdobit-zrcadlo-inspirace

Pokud děláte ruční práce s kolíčky na prádlo, můžete konečný produkt samozřejmě použít také jako dárek. Toto zrcadlo je tedy skvělý způsob, jak konfrontovat jednoho ze svých blízkých se starými vzpomínkami.

Drátěná lampa

dráteník-kolíčky na prádlo-vítr-jednoduchá-svíčka-romantické-světlo

Taková lucerna je vyrobena podle stejného principu jako zdobení květináče. Použijte starou lampu nebo jinou ohnivzdornou nádobu, do které se vejde čajová svíčka nebo jiná svíčka. Další zajímavé nápady na dekoraci ručních prací s kolíčky na prádlo najdete níže.

Špendlíky na prádlo místo kroužků na ubrousky

dráteník-kolíčky na prádlo-dekorace na stůl-kroužky na ubrousky-bobble-washi

Jak již bylo zmíněno, kolíčky na prádlo lze ozdobit jakýmkoli způsobem. Z tohoto důvodu jste také tak skvělí pro zdobení banketového stolu při různých příležitostech. Motiv můžete snadno určit pomocí dekorace. S touto myšlenkou dělat ruční práce s kolíčky na prádlo vytvoříte na stole zajímavý přízvuk, protože klipy originálním způsobem nahrazují kroužky na ubrousky.

Řemesla na Velikonoce

tinker-clothespins-easter-bunny-decoration-do-it-yourself-paint

Vtipní velikonoční zajíčci byli vyrobeni z velmi starých kolíčků na prádlo, které ještě nemají peří. Ale novější verze jsou také vhodné pro výrobu takových roztomilých velikonočních zajíčků. Můžete s dětmi dělat ruční práce pomocí kolíčků na prádlo a nechat je podílet se na výzdobě na Velikonoce.

Barevný věnec na dveře

tinker-clothespins-door-wreath-colored-colors-wire-festival-decoration

Drátěnou obruč lze ozdobit špendlíky na prádlo a rychle se proměnit v věnec, kterým můžete ozdobit dveře nebo zeď. U ručních prací s kolíčky na prádlo je nejlepší je předem namalovat v jasných barvách. Které barvy si vyberete, je čistě na vás.

Ruční práce s kolíčky na prádlo – užitečné doplňky

dráteník-kolíčky na prádlo-tácek-barevné-barvy-červená-růžová-modro-žlutá

Skvělé barevné akcenty můžete na stůl dát různými způsoby. Jednou z možností jsou tyto drobnosti v jasných barvách. Můžete si s nimi snadno pohrávat pomocí kolíčků na prádlo. A když už jste u toho, proč nevytvořit několik najednou. Koneckonců, často máte více než jen jeden hrnec, který stojí na stole.

Nastavte barevné akcenty pomocí trivetů

dráteník-kolíčky na prádlo-tácek-dekorativní-kreativní-dřevo-žáruvzdorné

A tato myšlenka je také úžasně vhodná jako dárek pro pohrávání si s kolíčky na prádlo. Rozdělte každý klip na polovinu. Nepotřebuješ pero. Kolíčky na prádlo namalujte libovolnou barvou a slepte je k sobě podle obrázku.

Vynalézavá lampa

dráteník s kolíčky na prádlo lampa-nápad-stínítko-osvětlení-interiér

S takovou lampou získáte skutečný poutač. Pro ruční práce s kolíčky na prádlo potřebujete rám z drátu. Nejlepší způsob, jak to udělat, je použít staré stínítko, na kterém je již nainstalována zásuvka. Poté připevněte kolíčky na prádlo k drátu.

Zrcadlový rám

dráteník s kolíčky na prádlo zrcadlový rám-dřevo-kulatý tvar

Pomocí kolíků na prádlo vytvořte několik řad nebo vrstev. Uprostřed nechte kulatý otvor. Velikost závisí na velikosti zrcadla. S tímto zrcadlem získáte atraktivní dekoraci na zeď, která se hodí do každé místnosti.

Uspořádejte šperky

šťourat-kolíčky na prádlo-praktické-šperky-závěsné-řetězové doplňky

Jakkoli jsou šperkovnice krásné, často jsou matoucí a řetězy se v nich rychle zauzlují. Pokud spěcháte, zbavit se nitě je docela o nervy. Tento nápad na pohrávání si s kolíčky na prádlo se ukáže jako velmi užitečný. Klipy nalepte na desku libovolné délky ve stejných intervalech. Poté použijte k zavěšení řetězů.

Vážka z kolíčku na prádlo

dráteník-špendlíky-vážka-jednoduché-připomenutí-kroutit očima

Malé vzpomínky jsou vždy užitečné. A pokud jste do tradičního poznámkového bloku, možná vás potěší nápad, který vám bude vtipně připomínat. Můžete si například vyrobit takovou vážku pomocí kolíků na prádlo. Na zadní stranu připevněte magnet a poznámky můžete připevnit na ledničku nebo magnetickou tabuli.

Nápad pro uložení kabelů

tinker-clothespins-sluchátka-wrap-barevné-klipy-páska-dekorace

Mnoho kabelů v domácnosti vám může pěkně lézt na nervy. Našli jsme ale skvělé řešení pro sluchátka. Tento nápad na pohrávání si s kolíčky na prádlo můžete hned vyzkoušet. Slepte dva klipy k sobě a ozdobte je barevnou páskou washi. Pak lze kabel nádherně omotat kolem držáků.

Řemesla s kolíčky na prádlo pro děti

dráteník-špendlíky-hračky-děti-kola-dřeva-barevné

Při ručních pracích s kolíčky na prádlo můžete dětem vyrobit zábavné hračky. Děti se samozřejmě mohou připojit bez problémů. Kolíčky na prádlo a knoflíky (nejlépe ze dřeva) mohou dělat taková roztomilá auta a zpříjemnit dětem volný čas.

Výroba s nanuky a kolíčky na prádlo

tinkering-clothespins-playing-airplane-kids-fun-making-yourself-washi-tape

Pokud vaše dítě více létá, jednoduše si vyberte tento nápad pro pohrávání si s kolíčky na prádlo. Abyste mohli vyrábět křídla, budete kromě dřevěných kolíků potřebovat také nanukové tyčinky. Letadla mohou být ozdobena řadou věcí, včetně barev, washi pásek nebo kamínků.

Vyrobte barevné housenky

drátěné kolíčky na prádlo-děti-nápady na housenky-housenky-plyšové dráty-barevné bambulky

Takové housenky jako nápad na pohrávání si s kolíčky na prádlo lze vyrobit rychle a vaše děti zde mohou také pomoci. Získejte malé pompony, plyšový drát a googly oči. Pokud máte chuť, můžete si pompony vyrobit také sami. Nyní vše přilepte na kolíčky na prádlo a vtipné housenky jsou připraveny.