Řemeslné nápady

Pěkné prostírání ze svíček a pergamenu

svíčka-dekorace-stůl-kutilství-nápad-pergamen

Dnes pro jednoho máme návod Ozdoby na stůl ze svíček a pergamen pro vás, tak jednoduché, že je i pro ty méně šikovné mezi námi. Skvěle se hodí jako dekorace na svatbu, zvláště pokud se raději obejdete bez květin nebo chcete ušetřit peníze s menším počtem květinových úprav. Potřebujete mimo jiné průhledné skleněné vázy nebo hezké sklenice jakéhokoli tvaru.

Krásná dekorace na stůl ze svíček a pergamenu – kombinace

stůl na svíčku-dekorace-udělej si sám

Pokud chcete, můžete navzájem kombinovat brýle různých velikostí. Stačí brouzdat po internetu nebo různých obchodech, protože pokud máte štěstí, můžete najít i vázy nebo skleničky, které jsou ve výprodeji, a tudíž levnější. Skvělé je, že vázy můžete později znovu prodat, pokud je nepotřebujete. U jednoho si však můžete být jisti, že tomu tak je Ozdoby na stůl ze svíček vytvoří nádherně útulné a teplé prostředí, protože to je přesně síla svíček.

Na dekoraci stolu ze svíček a pergamenu potřebujete:

pergamen-svíčky-dekorace-stůl-nápad-udělej si sám

  • Pergamen, nejlépe s hezkým vzorem
  • válcové vázy
  • Čajové svíčky nebo LED svíčky
  • lepící páska

Některé tipy

svíčka-dekorace-návod-nápad-jak-si-vyrobit

Trik na tomto projektu pro Ozdoby na stůl ze svíček je najít hezký pergamen, který není příliš nudný a který se hodí k této příležitosti. V ideálním případě by měl mít skvělý vzor. Můžete dokonce najít nějaké s brožurami, které by odpovídaly svatbě. Opět hledejte na internetu nebo se zeptejte v papírnictví na různé designy a styly. Jakmile najdete správný pergamen, zbytek bude tak snadný, dokonce i dítě Ozdoby na stůl ze svíček mohl pohrávat. Stačí jej omotat kolem vázy, odstřihnout přebytečnou část a oba konce k sobě přilepit lepicí páskou.

Hotová kompozice

svíčky-dekorace-pergamen-růže-čaj-světlo

Když přijde čas zapálit svíčky, bylo by lepší použít tyčový zapalovač, zejména pro vyšší vázy. Pokud je ve svatební síni zakázáno zapalovat svíčky, budete mít konečně šanci tyto moderní LED svíčky vyzkoušet. Chcete -li okořenit věci a přidat další vzory, vyberte si nějaké pěkné ubrousky. Záleží zcela na vašem vkusu, zda zvolíte papírové ubrousky nebo látkové ubrousky. Na rozdíl od většiny ostatních dekorací na stůl je můžete po svatbě i nadále používat, ozdobit jimi svůj domov a navodit útulnou atmosféru. To je dostatečný důvod, proč vám to dát Ozdoby na stůl ze svíček a pohrávat si s pergamenem, nenajdeš to?

Nápad s pergamenovým papírem je ideální pro svatební svíčky 

pergamen-dekorace-svíčky-nápad-svatba

 Nápad s malými stínidly

svíčky-sklenice na víno-svatební-dekorace-nápad

 Sklenice na víno zabalte do papíru 

svíčky-lampa-stolní dekorace-sklenice na víno-pergamen

 Nápad na svatbu 

svatební svíčky-nápad-láska-psaní-pergamen-dekorace

 Vytištěno tematicky 

svatební večerní stůl-dekorace-nápad-pergamenové svíčky