Řemeslné nápady

Otevřete při psaní dopisů sami – 22 kreativních témat a nápadů

Otevřeno, když dopisy-překvapení-dárek-nápad-obsah

Pokud hledáte kreativní nápady na dárky nebo chcete někomu věnovat zvláštní pozornost Otevřeno při psaní písmen skvělý způsob, jak někoho překvapit. Zvláště pokud žijete daleko od sebe nebo na sebe prostě nemáte moc času, bude dárek oceněn správně. Protože každé písmeno je malou připomínkou, že existuje někdo, kdo vás má rád.

Co jsou otevřená, když písmena?

Otevřete, když dopisy -tinker-do-it-yourself-dárek dárek

Otevřete, když se Briefe chystá napsat libovolný počet malých písmen pro vašeho blízkého. Ty lze otevřít pouze v případě, že se situace na obálce dostane k příjemci. Tento osobně navržený dárek přináší spoustu radosti, zejména v těžkých chvílích, ale také tam, kde u toho prostě nemůžete být.

Otevřeno, když dopisy: kreativní dárek pro přítele / přítelkyni

Otevřete, když dopisy vytvoříte kreativní nápady

Dopisy „Otevři mi, jestli“ můžeš dát svému nejlepšímu příteli, k narozeninám tvé mámy, sestry nebo táty, ale také k výročí s partnerem nebo jako romantické překvapení na Valentýna. Jde o to věnovat pozornost svým blízkým, ale nestojí to mnoho.

Kreativní dárek pro nejlepšího přítele – 23 originálních nápadů, jak si vyrobit

Dárkový box pro přítelkyni – 40 skvělých a kreativních nápadů a inspirací!

40 citátů o přátelství a přátelských výrokech pro nejlepší přátele

Otevřete, když jsou písmena snadná

Otevřete, když dopisy-nápady-obsah-přítel-ozdobí

Do obálek lze přidat drobné dárky, vzkazy, obrázky a dárky. Přesný počet písmen lze vybrat jednotlivě, ale bylo by hezké, kdyby příjemce dostal alespoň 10. Na konci je to celé pěkně zabalené nebo rozdané v dárkové krabičce. Brzy odhalíme, jak to všechno udělat sami, stejně jako kreativní nápady pro design a tipy pro tvorbu.

Otevřete se při psaní dopisů sami – takto to funguje!

Otevřete, když si uděláte nápady na dopisy, udělejte si to sami

V závislosti na tom, pro kterou osobu je otvor určen, když jsou určena písmena, existují různé možnosti pro vytvoření milého překvapení. Pro partnera to můžete samozřejmě formulovat jako milostný dopis: „10 (0) důvodů, proč tě miluji“ nebo „Nejlepší okamžiky ve vztahu“. Pro přátele a rodinu můžete pracovat na zábavných věcech a také na krásných obrázcích, které vám připomínají společný čas nebo budoucí projekty a společné výlety.

Otevřeno při dopisech – nápad na dárek pro kutily

Otevřete, když jsou dopisy kreativní a vytvořte si vlastní nápady

Obzvláště důležitý je design obálek. Můžete je všechny navrhnout velmi odlišně nebo je jednoduše originálně označit. Co je na obálce, lze napsat anglicky nebo německy: „Otevřít, když …“ nebo „Otevřít, když …“. Přidejte stručný popis situace. V hobby obchodech i online je spousta krásných obálek nebo si je můžete sami vyrobit, také vám ukážeme, jak na to. Na to neexistuje jediný návod ani přesný postup, ale máte velkou svobodu designu a můžete navrhnout dárek jednotlivě. Můžete však sbírat pěkné příklady a inspiraci z našich nápadů.

Otevřít, když písmena – Kolik?

Otevřete, když písmena-udělejte-obsah-text

Ale co můžete napsat tolika písmeny? Zde byste měli nechat svou kreativitu volně běžet a krátce se zamyslet nad situací, ve které potřebujete slyšet něco pozitivního. Pak už jen potřebujete hezké papírnictví, aby to celé vypadalo krásně a opravdu osobně. Přesný počet písmen si samozřejmě volíte sami. Zkuste je však vymyslet co nejvíce. Obdarovaný se tedy může těšit déle.

Otevřít, když šablona dopisu číslo 1.

Otevřete-když-písmena-udělejte si nejprve sami

První a poslední písmeno by měly být odděleny od zbytku, například: „Otevřít, když … dostal jsi můj dárek“ nebo jednoduše „Přečíst první“. Do prvního napíšete vysvětlení, jak by měl dotyčný postupovat a proč jste se rozhodli pro Open when Briefe. Můžete také zaregistrovat několik pravidel:

 1. Otevřeno, pouze pokud platí název.
 2. Je povoleno otevírat maximálně dvě písmena týdně.
 3. Žádné koukání do písmen.

Poslední Otevřít, když Brief

open-when-letters-do-yourself-last-idea

V posledním dopise je vždy příjemné napsat skutečný dopis. Jedna stránka obvykle stačí, ale může být delší. V něm si můžete zapsat malé gratulace ke čtení všech písmen a znovu člověku připomenout, jak moc ho milujete. Zde je několik nápadů, co napsat a vyplnit zbývající písmena:

Otevřený dopis, když..

 • jsi osamělý nebo smutný – text s milými slovy nebo rčeními, které tě rozveselí, čokoládová pralinka
 • jste šťastní – konfety a poznámka, aby příjemce mohl stručně popsat, co jim udělalo radost
 • je vám špatně – čajové sáčky z vašeho oblíbeného čaje, tic tac jako náhrada za léky
 •  chybíš mi – malý obrázek dohromady a pěkný dopis na zadní straně

Otevřete, když jsou písmena ve velkých obálkách

otevřít-když-dopisy-obálka-kreativně-design-kutilství

 • nudíte se – papírové skládačky, sudoku,
 • zmeškáš léto – poukaz na solárium
 • potřebujete peníze – účet
 • bolí tě – náplast
 • cítíte se staří – balíček masky proti falátu
 • cítíte se sami – nafukovací polštář
 • chcete být proti dítěti – malý kousek bublinkové fólie
 • jsou to vaše narozeniny – přání k narozeninám
 • zapomněli jste, kdy je naše výročí – společná fotografie s přesným datem na zadní straně
 • jste unavení – sáčky instantní kávy nebo prášek z guarany

Otevřít při psaní – přizpůsobte obálku

otevřít-když-dopisy-ozdobit-obálky-kreativní nápady

Otevřený dopis, když …

 • je ti zima – ohřívače rukou
 • máte hlad – pytel polévky, pytel čipů nebo poukaz do vedlejšího supermarketu
 • máte své dny – tampon, čokoláda
 • máte rande – báseň lásky
 • prší – pokyny
 • máte lásku / smutek – zadejte své vlastní číslo mobilního telefonu
 • jste zapomnětliví – lepící poznámky
 • chcete cestovat – průvodce
 • jdete na večírek – miniaturní lahvičky
 • jste frustrovaní – mandala pro barvení
 • jsi na mě naštvaný – drahá slova, že i přes svou komplikovanou povahu toho druhého miluješ
 • Velikonoce / Vánoce atd. Jsou – velikonoční vajíčko / koulovačka / malý dárek
 • máte špatnou náladu – CD s vaší oblíbenou hudbou

Otevřete při psaní – obálky si vyrobte sami

otevřít-když-dopisy-obálka-udělat-sám-malý

Obálky si samozřejmě můžete koupit kdykoli, ale abyste ukázali pozornost detailům a pozornost svým blízkým, stojí za to investovat do projektu trochu času a úsilí a vyrobit si obálky sami. Je to velmi snadné, pokud máte šablonu. Velikost obálky by měla odpovídat velikosti karet nebo písmen. Měly by se tam vejít různé drobnosti jako čokolády nebo drobné dárky.

Otevřít při dopisech – šablona obálky

do-it-yourself-open-when-dopisy-obálka-šablona

Hotové šablony jsou oblíbenou věcí, která velmi usnadňuje skládání obálek. Ty plastové, které lze použít několikrát, seženete za pár eur na kancelářské potřeby. V závislosti na požadované velikosti můžete na internetu najít vhodnou šablonu, vytisknout ji a přenést do pevné lepenkové krabice. Šablonu jste si tedy vytvořili sami. Šablonu pak můžete použít k výrobě libovolných obálek a milující dopisy pěkně zabalit.

Otevřete si, když si dopisy ve vintage stylu vyrábíte sami – pokyny k obálce

udělejte si sami, když-dopisy-obálky-pokyny

Na obálky lze použít různé papíry. Balící a balicí papír, stejně jako lepenka a barevný papír fungují báječně. Ty můžete složit velmi nápaditě. Zde je náš návrh ve vintage stylu.

Otevřít při psaní – skládat obálky

open-when-letter-obálka-make-yourself-vintage

V příkladu byly místo balicího papíru použity staré, nažloutlé stránky knih. Aby byla obálka v požadované velikosti, slouží jako model karta. Pravítko pomáhá skládat papír co nejpřesněji.

Otevřete při psaní – vytvořte si vlastní vintage obálku

otevřít-když-dopisy-obálka-udělej si sám nápad

Nejlepší je vše si předem naplánovat a zapsat si, kolik písmen by mělo vzniknout. Poté musíte získat vše užitečné – papír na dopisy a na obálky. Samolepky, samolepicí dekorační prvky, kapsle a vše ostatní, co k dekoraci patří, byste si měli zakoupit před zahájením ručních prací.

Otevřete, když jsou písmena – kreativní obálky snadné

otevřete-když-dopisy-obálka-udělejte si sami

Místo obálek můžete vyrobit malé dárkové krabičky a plnit je, jak chcete. Všechna písmena by neměla vypadat stejně. V závislosti na situaci lze písmena a malé balíky libovolně kombinovat. Buďte kreativní a udělejte svůj osobní dárek co nejoriginálnějším a nejunikátnějším.

Otevřete při psaní dopisů sami – navrhování obálky

open-when-letter-obálka-kutilství-vintage-papír

Někdy je těžké najít vhodný dárek pro milovanou osobu. Otevřít, když jsou písmena vždy dobrý nápad, který lze implementovat nedbale. Vyjádřená přání a malé věci, které člověk omylem sdělil, přicházejí jako skutečné obohacení v těžkých chvílích. Můžete také ukázat, jak se vám líbí obdarovaný dárkem vyrobeným vlastními silami.

Otevřeno, když dopisy pro blízké

otevřít-když-dopisy-udělej si sám-dej-příteli

Jednotlivé otevřené situace, kdy nemusí dodržovat konkrétní sekvenci. Je důležité poznamenat si časovou osu, ve které by měl příjemce otevřít všechna písmena. Písmena je nejlepší navrhnout tak, aby si příjemce mohl vybrat, které písmeno v které situaci bude číst. I když plány selžou, do obsahu dopisů byla investována láska a pozornost, které obvykle mají větší hodnotu než jakýkoli drahocenný předmět.

Otevřeno při dopisech k výročí

do-it-yourself-open-when-dopisy-dárek-nápad-balíček

Jakýkoli počet písmen lze snadno svázat krásnou stuhou nebo provázkem a rozdat atmosférickým způsobem. Jednoduše naskládejte jednotlivé obálky na sebe a stoh pevně svažte provázkem. V opačném případě si pořiďte skutečnou dárkovou krabičku a pěknou mašli nebo saténovou stužku, aby byl dárek skutečným překvapením. Příjemce tedy nikdy nebude schopen uhodnout, co je uvnitř.

Otevřete mi krabici k narozeninám nebo jako dárek na rozloučenou

open-when-do-it-yourself-letter-gift-box

Myšlenku lze také použít jako dárek na rozloučenou nebo když jste ve vztahu na dálku a čas od času potřebujete znamení, že je tu někdo, kdo na vás myslí a miluje vás. Pokud se například váš nejlepší přítel chystá na delší dobu do zahraničí, můžete o takovém daru uvažovat. V takovém případě můžete počet písmen přizpůsobit příslušnému období. Písmena a drobné dárky lze přizpůsobit jakémukoli kontextu a samozřejmě osobě.

Otevřeno při dopisech na Valentýna 

otevřít-když-dopisy-balíčky-dárky-nápad

Myšlenka na Open When Letters je v první řadě příjemná vzpomínka, která zůstane v čase. Vtipné příběhy a krásná slova určitě nezapomenou, když jsou všichni v dárkové krabičce. I po mnoha letech budou otevřeny a budou se pamatovat dobré časy. Pro páry jsou tyto dopisy ideální jako dárek na Valentýna. Do prvního dopisu pak můžete napsat vyznání lásky a zbývající písmena navrhnout jako důkaz lásky. Naplňte dopisy osobními dárky a krásnými upomínkovými fotografiemi, které vašemu milému vykouzlí úsměv na tváři.

Otevřete, když písmena – témata a nápady

otevřete-když-dopisy-udělejte si sami-ozdobte-obálky

Zde odhalíme několik dalších tipů & Triky, jak kreativně navrhnout Open, když písmena. Celkově návrh dopisů a obálek závisí na předmětu. Barevné dekorace a prvky jsou velmi vhodné pro nejlepší přátele, i když dekorace se srdíčky a polibky se hodí k blízkým. V závislosti na tom, zda dáváte přednost úhledným a elegantním nebo neobvyklým, lze obálky také zdobit. Pokud jste vyrobili nebo koupili jednobarevné obálky, máte větší volnost při označování. Tady si etikety přijdou na své.

Otevřete při zdobení písmen – materiálů a nástrojů

do-it-yourself-open-when-letter-label-diy

Samolepicí štítky najdete v kancelářských potřebách nebo si můžete najít pěkný model online a vytisknout si ho. Černobílé štítky mají elegantní vintage efekt a skvěle se hodí k jednoduchým obálkám, zejména těm z kraftového papíru. Se štítky vypadá celý dárek mnohem elegantněji a upraveněji. Všechny obálky lze navíc tímto způsobem navrhovat stejným způsobem. Pokud si však přejete přizpůsobit písmena Open When, je vhodné obálky označit sami. Rukopis má vždy osobní efekt a hovoří po dobu, kterou jste mu věnovali. Chcete -li psát, můžete použít barevné tužky a pro každé písmeno zvolit jinou barvu. Možnosti navrhování obálek jsou rozmanité a máte opravdu velký rozsah.

Vytvořte štítky pro Otevřít, když písmena sami

otevřít-když-písmena-udělej-sám-punč-out-štítky

Pokud jste se rozhodli pro úhlednou variantu, můžete si pomocí miotiv puncheru vyrobit vlastní štítky. V závislosti na velikosti a designu začíná jeho cena kolem 10 eur. Všechny štítky tedy můžete napsat na PC, poté si je nechat vytisknout na lepenku a pak si sami vyrazit. Používejte krásná, čitelná písma, která odpovídají designu a motivu vašich písmen. Pokud je to žádoucí, mohou být písma navržena také v jakékoli barvě. Popusťte uzdu své kreativitě!

Otevřeno při dopisech – ruční práce s papírem a motivy

otevřít-když-písmena-vzor-punč-ozdobit

Pomocí razítek s motivy si můžete sami vytvořit nádherné vzory a motivy a použít je k ozdobení přání, narozenin a pozvánky. Jsou také ideální pro vytváření krásných písmen Open me if. V řemeslné dílně najdete motivové razníky s jakýmkoli vzorem a vytvoříte hezkou dekoraci pro svá písmena a obálky. Děrované motivy vypadají obzvláště krásně a dekorativně na barevném papíře a vytvářejí atmosférické dekorace.

Otevřete při zdobení písmen – razítko abecedy

otevřít-když-písmena-abeceda-dopis-razítko

Případně si můžete objednat štítky a pěkně je označit. Místo rukou je můžete označit razítky. Ty jsou k dispozici jednotlivě nebo jako abeceda. Pomocí něj můžete obálky pěkně navrhnout, aniž byste vytiskli nápis. Tato myšlenka funguje dobře pro ty, kteří nemají krásný rukopis a nechtějí psát na obálky ručně. Razítka s písmeny si můžete také vyrobit sami pomocí různých domácích materiálů. K tomu se velmi hodí například zátky na víno, gumy nebo pěnová guma.