Řemeslné nápady

Krásná stolní dekorace z růží, která si vyrobíte sami

Rose-dekorace-stůl-udělej si sám-připraven

Každý, kdo je fanouškem růží, si také zamiluje tuto krásnou dekoraci stolu. Je velmi snadné napodobit. Produkty k tomu s největší pravděpodobností najdete v jednoeurovém obchodě. Dekorace vytváří rustikální atmosféru a obzvláště nádherně vypadá v kombinaci s dalšími podobnými dekoracemi. Jeden Dekorace stolu z růží je skvělá pro zábavné příležitosti a barvy, pro které si můžete vybrat, jsou nekonečné.

Dekorace stolu vyrobená z růží, které si vyrobíte sami – jaké produkty k dekoraci potřebujete:

roses-diy-center-piece-idea-table-decoration

První věc, kterou k tomu potřebujete Prostírání z růží kytice umělých růží. Ten by se měl přednostně skládat ze 7 růží, podle toho, jak velká by měla být dekorace. Potřebujete také válec vyrobený z polystyrenu, který je asi 2 cm vysoký, a širokou stuhu, která má rustikální styl a je nejméně dvakrát tak široká jako polystyren, tj. Nejméně 4 cm. Jak již bylo zmíněno, všechny tyto věci pravděpodobně najdete v jednoeurovém obchodě bez problémů a za málo peněz.

A takto sestavíte výzdobu stolu z růží:

květina-růže-čtverec-stůl-dekorace-nápad

Vidíte, jak je to neuvěřitelně snadné? Jak vidíte, dekorace se skládá ze 7 růží. Můžete jich samozřejmě vytvořit několik a distribuovat je na různá místa v místnosti. V případě, že vás zajímá: Hlavy růží v umělé kytici růží lze snadno vyjmout, pokud je jemně zatáhnete. Tento kutilský projekt je tedy vhodný i pro méně zručné řemeslníky. Můžete si také vybrat jinou barvu růží. Vše závisí na vašem vkusu a stylu vašeho interiéru. the Dekorace stolu z růží je také ideální na svatbu, večírek nebo jen k jídelnímu stolu ve vašem obývacím pokoji.

Doufáme, že si vyzkoušení užijete!

rosen-idea-instrument-drilling-do-it-yourself

Svatební nápady s dekorací růžových růží ve čtvercových vázách

růže-kytice-stůl-dekorace-svatební-nápad

 DIY nápad s růžemi z hlíny

rose-art-mason-jar-make-your-own-idea

 Barevná dekorace 

romantika-nápad-stůl-dekorace-růže-svatební-design

 Elegantní na svatební stůl

pink-red-rose-table-decoration-idea

 Léto-podzimní kompozice

podzimní dekorace-nápad-design-svatba-dýně

 Návod na podzimní výzdobu

květinový-stůl-dekorace-udělej si sám-nápad