Řemeslné nápady

Jak ozdobit velkou ptačí lázeň DVD

dvd-mozaika-ptak-lektvar-vyzdoba-idea

Pokud milujete projekty, kde máte možnost napravit staré věci, určitě se vám bude líbit tento. Také vám umožňuje recyklovat, protože vám umožňuje změnit účel vašich starých DVD, které již nepotřebujete.

Ozdobte ptačí koupele DVD

collage-idea-tinker-yourself-old-dvds

Následující průvodce vám ukáže, jak používat a Ptačí koupel s DVD může zdobit mozaikovými vzory, i když stará CD jsou samozřejmě také vhodná. Možná už máte na dvoře ptačí koupel. Ale pokud ne, můžete si ho pořídit v zahradnictví. Pokud je v něm několik přestávek, nebojte se. Můžete použít speciální materiál zvaný epoxidová souprava, který opraví praskliny v ptačí lázni. Pokud jde o disky DVD, měli byste používat pouze stříbrnou stranu, protože to vytváří pěkný, třpytivý efekt.

Zdobení ptačí lázně DVD – Návod:

pijáci DVD-idea-drotář-udělej-si-sám-pták

Do Ptačí koupel s DVD Chcete-li ozdobit, začněte rozřezáním disku DVD na 6 nebo 7 kusů stejné velikosti, aniž byste je museli odpojit od středového dílu. Nyní každý kousek ručně vylomte a opakujte, dokud nebudete mít dost malých kousků na pokrytí celé ptačí lázně. Chcete -li zachovat lesk na třpytivé straně, použijte na každý kus lesklý sprej. Když jsou kousky suché, začněte je lepit na povrch ptačí lázně. Jakmile lepidlo zaschne, naneste trochu maltové směsi, abyste vyplnili praskliny mezi kusy DVD. Tímto způsobem ochráníte ptáky před uvíznutím nohou v prasklinách při koupeli. the Ptačí koupel s DVD je nyní připraven a můžete vyrazit ven na zahradu hledat vhodné místo pro tuto jedinečnou dekoraci.

Pokyny k procesu zdobení

birdbath-ozdobit-sebe-dvd-starý-nápad

Ptačí koupele lze zdobit různými technikami 

hezký nápad-kutilství-zalévání ptáků-léto

Pokud máte stále více starých DVD – další nápad

VinylCD-mozaika-nápad-recyklovat-koláž-instrukce

hotový nápad s ptáčkem