Řemeslné nápady

Jak můžete z lahví udělat hezkou dekoraci

dekorace z lahví skleněné vázy barevné nápady lamp

Možná jste si toho dříve nevšimli, ale v našem spěchajícím každodenním životě vyhazujeme věci, které bychom mohli skutečně znovu použít. Dnes vám ukážeme několik skvělých nápadů, jak udělat hezkou Dekorace z lahví navrhněte a ozdobte svůj domov originálním způsobem.

1. Dekorace z lahví – Pěkné vázy vyrobené z lahví vína

dekorace z lahví příze pastelových barev barevné vázy

To je možná nej pozemský nápad na opětovné použití skleněných lahví. Je to na jedné straně zajímavé a na druhé straně snadno implementovatelné. Pro tohle Dekorace z lahví vše, co musíte udělat, je přeříznout hrdlo láhve tam, kde to považujete za nejlepší, a samozřejmě láhev dobře vypláchnout. Existuje mnoho technik pro řezání skleněných lahví. Na internetu na to můžete najít různé tipy. Nejlepší je použít speciální nůž a speciální diamantovou šňůru.

Nápad na zlaté lahve

dekorace z lahví DIY nápad zlaté spreje pruhy vázy

Pro nápad s vázou můžete samozřejmě použít i láhve v plné velikosti. V tomto případě je můžete ozdobit nití, barvou nebo jinými věcmi.

Lahve s tabulovou barvou

dekorace z lahví tabule barva nápad černý originální dárek

Na malování lahví můžete také použít tabuli. Pak je můžete také označit jednotlivě a kdykoli budete chtít. Jasně zbarvený květ bude také obzvláště dobře vynikat díky své černé barvě.

2. Lustry vyrobené z lahví

dekorace z lahví lustr svíčky design romantika

Nevyhazujte starý lustr! Místo toho pomocí stojanu postavíte takový model, který můžete použít k osvětlení svíčkami. Romantická atmosféra je zaručena!

Váza jako dekorace na zeď

váza-zeď-udělej si sám-nápad-květ

3. Dekorace z lahví – stylové skleničky

šťourat-barevné-brýle-nápady-z-lahví

Také tento nápad pro Dekorace z lahví je snadno implementovatelný. Zajímavé a různě velké sklenice získáte tak, že láhev rozstříháte na požadovanou velikost a ozdobíte spodní část. Matující sklo je také skvělý nápad. Existuje několik technik, jak to udělat, ale nejjednodušší by bylo použít fólii. V obchodech můžete také hledat matovací pastu nebo sprej. Je také důležité, abyste ostré řezné hrany obrousili hladce. K tomu použijte brousek k naostření nože a smirkového papíru.

4. Talíř pro podávání předkrmů

ploché víno-láhve-sýr-servírování-nápad

Tato myšlenka pro a Dekorace z lahví musela okamžitě upoutat vaši pozornost, protože je opravdu originální. Jediným problémem je, že je obtížné tuto myšlenku realizovat, pokud nemáte vhodnou troubu. Další otázkou je, zda jim to za tu námahu stojí, když uvážíme, že na trhu jsou podobné desky za běžné ceny.

5. Světelné lahve

zářící-lahve-udělej si sám-dráteník-nápad-barevný

Skleněné lahve jsou zvláště vhodné jako dekorace do domu v době Vánoc. Je zcela na vás, jak k tomu světla použijete Dekorace z lahví zařídit a jaké barvy si vyberete. Pokud máte v úmyslu propíchnout láhev, měli byste vědět, že to můžete udělat pomocí vrtačky a speciálního vrtáku vyrobeného z diamantů s pomalými otáčkami.

6. Originální pochodeň

nástěnné zahradní pochodně-udělejte si modrou

Tato pochodeň jako Dekorace z lahví je originální a praktický. Tato myšlenka je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory domu. Také není tak těžké je napodobit.

7. Lustr vyrobený z lahví

DIY-lustry-z-lahví vína-dráteník

Věnovali jste někdy pozornost tomu, kolik v poslední době stojí lustr? I ten nejobyčejnější lustr může v mnoha případech stát docela dost peněz. S ohledem na to je to pro jednoho praktický a levný nápad Dekorace z lahví, abyste si jeden vyrobili ze skleněných lahví.

A ještě více nápadů na dekoraci z lahví:

hezký nápad na šťourání s použitými lahvemi

Vaječné poháry

držáky vajec-udělejte si sami řezané láhve

Pěkné svícny

Svíčky-z-lahví-dráteník-nápad-stůl-dekorace

Svícny s ozdobou

svíčka-z-lahví-nápad na víno

olejová lampa-lahve na víno-vyrobte si svůj vlastní nápad

řezané lahve-víno-pivo-šťourat

tinker-idea-láhve na víno-použití-zářící

drátěné lahve-víno-pláž-nápad-vtipné