Řemeslné nápady

Řemeslné práce s pivními podložkami – pokyny a skvělé nápady pro album sešitů

Pohrávání si s pivními lahvemi pěkné-mini-album-scrapbooking

Přemýšleli jste někdy o tom, co se vlastně dá pohrávat s pivními tácky? Malé kulaté a hranaté tácky na pivo jsou většinou vyrobeny z lepenky a děti je mohou použít k výrobě různých figurek pro Mardi Gras a samotné Vánoce. Z toho jsou často vykouzleny jednoduché držáky na pera a kreativní dekorace na zeď. Pokud však máte rádi scrapbooking, můžete si vytvořit nádherné album se zápisníkem s pivními podložkami. Jedná se spíše o mini album, ve kterém jsou fotografie a vzpomínky představeny zvláštním způsobem. V tomto článku najdete jednoduché návody a také mnoho úžasných nápadů na upomínkové album z pivních tácků.

Co je album sešitů?

tinker-with-beer-mats-photo-album-diy-scrapbooking

Zápisové album je podobné fotoalbu v tom, že obsahuje mnohem více než jen fotografie. V těchto albech sbíráte vzpomínky a vyprávíte celé příběhy pomocí memorabilií a samolepek. Každé album sešitů má své vlastní téma, například první rok života dítěte, vzpomínky z dovolené u moře nebo oblíbené chvíle s domácím mazlíčkem.

Na výrobu těchto speciálních fotoalb se používá speciální scrapbookingový papír, který může být buď obyčejný, nebo vzorovaný. Děrovačem motivů z toho lze vytvářet různé tvary a lepit je do alba spolu s dalšími dekoracemi a aplikacemi. Výsledkem je vždy velmi individuální design, který je ideální jako dárek pro oblíbenou osobu.

tinker-with-beer-mats-nápady-scrapbook-album

Alba se zápisníky mohou být navržena v různých velikostech a tvarech. Hotové album můžete ozdobit scrapbookingovými papíry, nebo si to celé od začátku můžete udělat sami. Mini alba, která na svých malých stránkách vypráví velké příběhy, vypadají obzvláště elegantně a roztomilě. Místo kupování hotových šablon si můžete udělat pěkné album na scrapbook s pivními podložkami. Pivní plsti mohou být natřeny a vloženy podle potřeby, a tak přeměněny na krásné stránky alba.

Scrapbookové album šťourání v pivních táckách – návod

tinkering-with-beer-mats-tinkering-idea-scrapbook-album

Při pohrávání s pivními podložkami můžete recyklovat staré tácky a používat prázdné plsti. V obou případech jsou zcela pokryty barevným papírem, takže původní tisk již není vidět. Nakonec nelze ani předpokládat, že album bylo vyrobeno z pivních tácků.

tinkering-with-beer-mats-scrapbooking-paper-leping

Pokud byste chtěli vytvořit vlastní mini album se zápisky s podložkami pod pivo, pak ke každé stránce alba potřebujete pivní podložku. Nejlepší je pořídit si tácky stejného tvaru, aby stránky bylo možné skládat perfektně na sebe. Obal alba lze také pohrávat s podtácky na pivo, ale můžete použít trochu silnější podložky, jako jsou ty z korku. Tak lze navrhnout silný kryt.

vrtání-s-pivními podložkami-scrapbook-album-otvory

K zakrytí tácků potřebujete papíry různých barev a vzorů. Samozřejmě můžete také pokrýt všechny strany stejným papírem, ale celkový design vypadá kreativněji, pokud má každá strana jiný vzor. Vyberte si barvy, které k sobě dobře ladí a mají podobné vzory.

Chcete -li dělat ruční práce s pivními podložkami ze scrapbookových mini alb, měli byste nejprve nalepit vybraný papír na obě strany tácků. K tomu můžete použít komerčně dostupné lepidlo a ubrouskovou techniku. Je důležité, aby byl tisk zcela zakrytý a aby se papír nemohl odlepit.

tinkering-with-beer-caps-photo-album-spiral binding

Pokud jste pokryli všechny tácky scrapbookingovým papírem a uspořádali je do alba, měly by být spojeny dohromady. Pro vazbu Wire-O potřebujete speciální vázací systém, který prorazí otvory a vytvoří spirálovou vazbu. Pokud však doma takový nástroj nemáte, existuje alternativní metoda, kterou lze použít.

vrtání-s-pivními víčky-děrami na pivní táceky

Při ručních pracích s pivními podložkami vyrobenými z lepenky mohou být otvory děrovány jednoduchým děrovačem. Počet otvorů závisí na designu mini alba scrapbooku. Pokud to vypadá jako malá kniha, budou na levém okraji všech tácků vyžadovány dva nebo více otvorů. S jedinou dírou v horním rohu lze fotoalbum s kolébavými stránkami pohrávat s pivními tácky. V tomto případě můžete k vytvoření alba použít kroužky knihy.

Kulaté mini album Tinker s pivními tácky

tinker-with-beer-mats-mini-scrapbook-album-decoration

Kulaté pivní tácky jsou o něco menší než hranaté, ale jsou stejně vhodné pro výrobu mini alb. Můžete jej použít k vytváření krásných vzorů s květinami a barevnému zdobení. Pokud zahrnete album s kroužky na knihy, můžete přidat nové stránky později, pokud si budete přát. Pokud jste naopak omylem roztrhli stránku alba alba, můžete jej rychle odebrat a nahradit novým.

Dobrou alternativou ke knižním prstenům jsou silné látkové stuhy s krásnými vzory. Jsou protaženy děrovanými otvory a svázány v pevném uzlu. Tímto způsobem zaokrouhlují celý design a mohou okořenit jednoduchý kryt.

šťourat-s-pivo-rohože-kolo-mini-album-scrapbooking

Kulatá mini alba vyrobená z pivních tácků jsou vhodná pouze pro velmi malé fotografie, ale stále jsou velmi populární. Jakmile jste se rozhodli pro návrh obálky, bylo by hezké, kdyby se tento design našel všude ve fotoalbu. Pokud jste například ozdobili titulní stránku květinami, můžete použít květinové motivy kdekoli ve scrapbooku. Použijte různé motivové razníky a dekorace, abyste vykouzlili různorodý design.

Tinker kreativní rodinné album s pivními tácky

cinkání-s-pivními rohožemi-rodinné-fotoalbum

Máte v mobilu nebo na pevném disku počítače spoustu skvělých rodinných fotografií, na které se za nějakou dobu zapomene? To můžete změnit vytvořením skvělého mini rodinného alba s podtácky na pivo. Rodinné fotoalbum je dokonalým dárkem pro každého člena rodiny a zůstane navždy skvělou vzpomínkou. Se scrapbookingem můžete vykouzlit jedinečné designy, které jsou speciálně navrženy pro vaši vlastní rodinu. Nejprve uvolněte svou kreativitu a přemýšlejte o dokonalém designu alba se suvenýry.

tinker-with-beer-caps-make-your-own-family-album

Nyní nasbírejte několik tácků a zakryjte je barevnými papíry podle svého výběru. Poté byste měli ozdobit každou stránku mini alba pomocí motivových razníků, látkových stuh, knoflíků, samolepek a dalších ozdob podle potřeby. Stále můžete sbírat nejrůznější upomínkové předměty z rodinných prázdnin a výletů a lepit je na stránky jako dekoraci. Nakonec byste měli vybrat fotografie, nechat je vytisknout a pěkně je uspořádat do alba.

tinker-with-beer-mats-photo-album-children-photos

Abyste mohli použít o něco větší fotografie, doporučujeme pro ruční práce použít čtvercové pivní tácky. Nejlepší je vybrat fotografie, které zobrazují důležitý okamžik vašeho života a jsou spojeny s mnoha vzpomínkami. Měly by být také dobré kvality, tj. Nesmí být rozmazané. Fotografie pak ozdobte předměty a prvky, které se k nim dobře hodí. Pokud umíte dobře kreslit, můžete si také sami namalovat některé dekorace na pivní tácky pokryté papírem. Aby bylo album sešitů ještě kreativnější, napište vhodná slova a proč ne hezká pořekadla pro rodinu.

Vytvořte album se zápisníkem jako dárek s pivními tácky

tinker-with-beer-mats-gift -born-boy

Scrapbooking je oblíbený koníček, který je skvělá zábava. S ním si můžete nejen vyrábět krásná fotoalba, ale také sami tvořit kreativní dárky. Ručně vyrobený dárek je vždy ceněn dobrými přáteli a členy rodiny a má mnohem větší cenu než cokoli hmatatelného. Pokud hledáte nápady na kutilský dárek, můžete si vyrobit originální mini album s pivními tácky. Design lze přizpůsobit každé příležitosti a je vždy jedinečný.

tinker-with-beer-mats-matky-den-dárek-foto-album

Ať už jde o narození dítěte, narozeniny vašeho nejlepšího přítele nebo speciální dovolenou, album sešitů je vždy dobrý nápad. Pokud byste chtěli pro Den matek udělat speciální dárek pro maminku, udělejte pěkné mini album s pivními tácky. V tento zvláštní den by se díky tomu určitě cítila výjimečná a milovaná.

šťourat-s-pivo-čepice-scrapbook-matky-den-kutilství

Pokud děláte fotoalbum ke Dni matek, měli byste přikládat velký význam nejen titulní stránce, ale také vnitřním stránkám. Nejlepší je pojmenovat každou stránku pomocí různých písem. Můžete také napsat pár přání pro mámu a také část důvodů, proč ji tak milujete.

tinker-with-beer-mats-scrapbook-album-interior-decoration

Motivy, jako jsou květiny, srdce a hvězdičky, se ke Dni matek velmi dobře hodí a jsou nezbytnou součástí mini alba. Čím více barev do návrhu zahrnete, tím bude vypadat krásnější. Zvolené barvy by však měly navzájem harmonizovat a vytvářet krásný celkový obraz. Ozdobte kroužkovou vazbu barevnými mašlemi a stužkami a vytvořte hravý design.

tinker-with-beer-mats-fathers-day-scrapbook-mini-album

Papa je také oceněn ve zvláštní den. Ke Dni otců můžete také vytvořit skvělé mini album se zápisky s podložkami pod pivo. Pro hravý efekt nemůžete podložky podlepit papírem, ale nechat je s originálním potiskem. Tato myšlenka je ideální pro milovníky piva a určitě vykouzlí úsměv na tváři tatínka. Titulní stranu můžete stále překrýt barevným papírem, aby bylo toto překvapení vidět až po otočení stránky.