Řemeslné nápady

Řemeslné nápady pro zahradní slavnosti – tak bude letní párty úplný úspěch!

Léto je čas na zahradní párty, a pokud patříte mezi ty šťastnější s pěkným venkovním prostorem, po všech výlukách se nemůžete dočkat, až se setkáte s několika přáteli a užijete si venku společně. Nezáleží na tom, zda jde o grilování, svačinu nebo narozeniny – důležitá je správná příprava. Jídlo je třeba vybrat a připravit, dát dohromady hudbu a připravit posezení. Někteří lidé také přikládají velký význam správné dekoraci zahradní párty. A tady se nacházíme: Dali jsme dohromady skvělé nápady pro zahradní párty, které můžete použít k vlastní výrobě letních dekorací. Vaše zahradní párty bude mít zaručený úspěch!

Řemeslné nápady pro zahradní párty – vory jako laskavost s cukrovinkami

Řemeslné nápady pro zahradní slavnosti - korkové vory jako dárky pro hosty

Pokud byste chtěli své hosty přivítat maličkostí, dárky pro hosty jsou přesně tou správnou volbou. Jednoduše je rozložte kolem jídelního stolu položením na talíře. Okamžitě vykouzlíte úsměv na tvářích svých přátel a rodiny a zároveň získáte hezkou dekoraci stolu na zahradní párty. Co říkáte na takové rafty, na které můžete pokládat drobné sladkosti nebo jiné dárky? Rafty jako řemeslné nápady pro zahradní párty se vyrábějí rychle a snadno!

 • 3 zátky na vor
 • Gumičky nebo lepidlo
 • Pěnová guma (nebo papír nebo plsť)
 • Koktejlový deštník
 • volitelná washi páska
 • Nůžky, tužka / fix
 • Gumoví medvídci nebo jiné sladkosti / dárky

Vzhledem k tomu, že rafty jsou tak snadno vyrobitelné jako nápady pro ruční práce na zahradní párty, jsou také skvělé, pokud chcete udělat něco pro mnoho lidí za běhu: Dejte tři zátky dohromady a spojte je dohromady gumičkami. Případně můžete zátky slepit lepidlem (např. Horkým lepidlem). Odstraňte stínítka z koktejlových stínidel, aby zůstala pouze tyčka se zátkou. Můžete také použít jednoduchá párátka. Poté byste však měli odříznout špičku, abyste se vyhnuli zranění.

Na pěnovou gumu nakreslete tvar plachty a vystřihněte ji. Poté párátkem protáhněte pěnovou gumu kousek pod okraj plachty a ještě jednou na opačném konci. Vložte plachtu do zátky nebo mezi dvě zátky. Nyní můžete z washi pásky vyrobit vlajku a připevnit ji ke špičce plachty. Přidejte cukroví – hotovo!

A nejlepší? Rafty mohou skutečně plavat. Proto jsou také skvělými řemeslnými nápady pro zahradní slavnosti při oslavě narozenin dětí.

Vyrobte si boho letní dekorace – dekorace na zahradní párty, které už nikdy nebudete chtít sundat!

Řemeslné nápady pro zahradní párty - drotová víla s macrame

Je vyžadováno správné osvětlení zahradní párty, zvláště když večírek potrvá do večerních hodin. A se sérií světel také získáte přesně tu správnou letní party dekoraci, která také působí během dne. Proč by ale pohádková světla měla být řemeslnými nápady pro zahradní slavnosti, když je lze koupit již hotová? Velmi jednoduché – i ten nejjednodušší řetězec světel můžete okořenit v několika jednoduchých krocích a přizpůsobit ho svému motivu večírku. Ukážeme vám model s macrame, který si můžete vyrobit jako dekoraci na zahradní párty a poté jej po zbytek léta nechat viset na terase.

 • pohádková světla
 • Příze Macrame
 • elektrická páska
 • volitelná vyšívací nit a zvonky

Ruční pokyny pro párty a zahradní dekorace pro osvětlení

Izolační pásku budete potřebovat jako pomůcku k upevnění pohádkových světel. Konec nalepte konektorem na stůl. Poté přilepte konec příze na šňůru světel omotáním pásky kolem příze a kabelu. Poté položte nit na pravou stranu, podejte ji pod kabel na levé straně a poté shora skrz smyčku, kterou jste získali na pravé straně.

Vytvořte si macrame sami pro pohádková světla a kabely - jednoduchý návod

Poté opakujte tyto kroky znovu a znovu, dokud nezakryjete celý řetězec světel. Pokud se vám vlákno v určitém okamžiku vyčerpá, jednoduše přilepte nové vlákno ke kabelu stejně jako na začátku a pokračujte jako dříve. Nakonec přízi ustřihněte, ale ponechte delší kousek. Svažte dvojitý uzel a odstřihněte přebytek.

Řemeslné nápady pro zvonky na zahradní párty a nitě na ozdobu pohádkových světel venku

Samozřejmě to není jediný způsob, jak okořenit pohádková světla jako nápady pro zahradní párty. Tuto boho variantu můžete dokonce vyšperkovat spojením několika zvonků vyšívací nití – ideálně vždy vedle každé žárovky.

Koktejlové sklenice na konfety jako ozdoba stolu na letní párty

Řemeslné nápady pro zahradní párty - ozdobte koktejlové sklenice fólií

Nádobí je bezpochyby jedním z nejdůležitějších dekorativních prvků na stole. Samozřejmě se můžete rozhodnout pro jednoduché papírové talíře a šálky v jasných barvách, abyste si poté ušetřili mytí. Některé nápoje ale prostě patří do sklenice a koktejl je jedním z nich. Pokud jsou pro vás průhledné brýle příliš nudné, ale nechcete kupovat extra nové, barevné, můžete stávající dočasně snadno okořenit – lepicí fólií. Pokud tedy hledáte obzvláště jednoduché nápady ručního řemesla pro zahradní slavnosti, s touto dostanete přesně to pravé!

Návod na zdobení brýlí na letní párty v jasných barvách

Stačí z fólie vystřihnout malá kolečka nebo jiné tvary (také nepravidelné, pokud chcete), odlepit ochrannou fólii na zadní straně a poté tvary nalepit na brýle. Takto můžete vytvořit efekt konfety. Pomocí razníku můžete také nalepit na brýle konkrétní téma nebo správný motiv.

Šijte girlandy z papíru

Rychlá a snadná párty girlanda z trojúhelníků nebo jiných tvarů

Máte chuť na několik pestrobarevných věnců? Jsou to také perfektní nápady pro zahradní párty, protože můžete nechat svou kreativitu volně pracovat, vytvářet různé designy a používat širokou škálu materiálů. Hledáte obzvláště jednoduchý věnec jako nápad na party party na zahradu, vyzkoušejte tuto variantu! Můžete je ušít nebo přilepit jako v návodu.

Ušijte papírový věnec s trojúhelníky, který zavěsíte

Z barevného kartonu vystřihněte trojúhelníky (nebo jiné tvary, chcete -li) a sešijte je k sobě. Alternativně jednoduše položte tvary dohromady a přilepte řetězec k hornímu okraji. Vhodná je i varianta, ve které propíchnete otvory ve dvou částech tvarové a provlékací šňůry. Pokud tvary příliš uklouznou, můžete je pomocí uzlů udržet na svém místě. A takhle jednoduše si můžete vyrobit party dekorace sami.

Řemeslné nápady na večírky – obálky na pozvánky s třpytkami

Obálky jako řemeslné nápady pro zahradní slavnosti s třpytkami pro pozvánky

Plánujete dokonce rozdat pozvánky na večírek? Pak jsou hezké obálky také skvělými nápady pro řemesla pro zahradní slavnosti. Můžete je přiřadit k vašemu tématu pomocí správných motivů. V tomto příkladu byly vyrobeny třešně – perfektní nápady pro zahradní párty na začátku léta.

 • úzká, oboustranná lepicí páska
 • Lesk
 • nůžky
 • měkký kartáč

Navrhněte obálku lepicí páskou a barevnými třpytkami

Jednoduše přilepte pásku podél okraje obálky. Odstraňte ochrannou fólii i na druhé straně a lepidlo posypte třpytkami. Poté kartáčem setřete přebytečné třpytky. Jak jsem řekl, přední stranu nebo samotnou kartu můžete ozdobit motivem. Vystřihněte potřebné tvary z běžného stavebního papíru a třpytivého papíru a přilepte je na obálku.

Brčka jako nápady na zahradní párty

Řemeslné nápady pro zahradní slavnosti - ozdobte brčka papírovými vějíři

Slámy jsou užitečné zejména pro venkovní nápoje. Vosy mohou nepozorovaně plavat v nápoji a mohou být omylem spolknuty. Sláma, ideálně i v kombinaci s víkem, nabízí dokonalou ochranu. Okořeňte ji ozdobou! A protože víme, že se všemi ostatními přípravky už toho máte na srdci dost, máme pro vás opravdu jednoduchou variantu. Řemeslné nápady pro zahradní párty tedy nezaberou příliš mnoho času!

 • barevný papír
 • nůžky
 • Perforátor
 • Lepicí nebo oboustranná páska
 • Slámy

Ozdobte stůl na zahradu ručně vyrobenými brčky

Z papíru vystřihněte čtverečky požadované velikosti. Poté složte každý čtverec jako harmoniku a vzniklý proužek složte doprostřed, jako byste dělali vějíř. Přilepte obě strany, které se navzájem dotýkají. Poté můžete se zaoblenými hranami oříznout záhyby, abyste získali pěkné hroty. Znovu přitlačte ventilátor k sobě a děrujte otvory ve všech vrstvách najednou kdekoli. Každý ventilátor přilepte na brčko. Získáte užitečné dekorace, které také představují hezkou dekoraci stolu na zahradu během večírku.

Vytvořte malé větráky a děrujte otvory, kterými ozdobíte slaměné párty

Řemeslné nápady pro zahradní slavnosti – dráteník s lampióny

Řemeslné nápady pro zahradní párty - závěsná dekorace s lucernou a květinami

Jednoduché lampiony, které si můžete koupit, pak mohou být úžasně navrženy. Nezáleží na tom, zda s květinami jako na obrázku výše, se střapci, bambulkami, konfetami nebo jinými ozdobami, protože ti visí jako první na zahradě, upoutají pozornost všech a vytvoří dokonalou atmosféru. V dnešních nápadech na řemeslnou zahradní párty vám ukážeme, jak takové umělé květiny přichytit.

 • Papírové lampiony v jakékoli barvě
 • nůžky
 • horké lepidlo
 • umělé květiny

Romantická párty dekorace s lucernou a umělými květinami

Otevřete lucernu a odstraňte květiny ze stonků. Pak můžete také odříznout několik listů se stonky, abyste je také použili. Některé z nich přilepte horním lepidlem na horní část papírových luceren. Poté vezměte první květinu, na zadní stranu (kde byl dříve stonek) vložte horké lepidlo a držte ho na požadovaném místě na lucerně, dokud lepidlo nezaschne. Pokračujte v tom, dokud nebudete s uspořádáním spokojeni.

Skvělé nápady pro zahradu – taška na příbory s rozdílem

Alternativa k příborovému kapesnímu květináči vyrobenému z hlíny jako dekorace stolu

Bez jakéhokoli úsilí můžete vytvořit kreativní alternativu ke klasickému sáčku na příbory pouhým použitím malého hliněného květináče. Můžete také přidat malý dárek (co takhle sáčky na osivo jako nápady rukodělných prací na zahradní párty?) A pokud chcete, hezkou stuhou nebo jinou dekorací. Je také důležité, aby byly hrnce čisté.

Designový dřevěný příbor

Ozdobte dřevěné příbory washi páskou na ozdobu stolu

Máte nějaké dřevěné příbory? Uznáte, že tohle není moc hezké na pohled. Ale můžete to změnit tím, že to jednoduše navrhnete sami. Část, kterou budete později držet jen v ruce, můžete namalovat nebo ozdobit washi páskou. A ten druhý přichází v tolika různých barvách a vzorech, že určitě najdete přesně to, co hledáte. Tímto způsobem můžete velmi rychle a bez velkého úsilí získat hezkou dekoraci stolu, která zaručeně upoutá pozornost všech.

Řemeslné nápady pro zahradní párty v létě - jednoduchý návod

Nemáte dost a rádi byste si vyrobili další nápady na výzdobu zahradních párty? Pak se podívejte na tento článek o mexických party dekoracích!