Řemeslné nápady

Čelní čelo postele si snadno ulehčíte díky útulnému čalounění!

Tento projekt pro a Čelní postel postele je snazší napodobit, než by se mohlo zdát. Většinou je práce související s čalouněným nábytkem pokročilejším projektem, ale tyto pokyny pro kutily jsou hračkou.

Čelo postele – použijte sololit

čalouněná postel čelo postele růžová látka čalounění barevné vícebarevné

Nemusíte trávit hodiny plánováním a vrtáním děr v listu překližky. Pro taková domácí čelo je ideální sololit s otvory. Jsou levné, velmi lehké a přitom dostatečně stabilní. Pro jednoho je tedy perfektní Čelní postel postele.

Pokud chcete, můžete na to mít talíř Čelní postel postele Nechte je v obchodě nastříhat na požadovanou velikost. Stávající otvory budou následně použity pro tlačítka. Trvá to trochu matematiky, než určíte, do kterých otvorů dáte tlačítka. Jakmile vzorec zjistíte, stačí jej spočítat a označit otvory křídou.

Čelo postele – pokyny

díry do sololitu udělejte si to sami

V příkladu pro a Čelní postel postele byly tam tři řady po 9 tlačítkách a dvě řady po 8 tlačítkách. To dělá celkem 45 tlačítek. Chtěli jsme hodně tlačítek, takže jich můžete udělat méně, pokud se vám to více líbí. Inspiraci můžete hledat na internetu nebo v katalozích. Jakmile najdete příklad, který se vám líbí, jednoduše spočítejte tlačítka na tomto čele a zjistěte mezery, které potřebujete, abyste získali požadovaný vzhled..

Dále potřebujete pěnu o tloušťce 7 cm. Tuto tloušťku dodržujte co nejvíce, protože Čelní postel postele jinak to bude vypadat tenké a levné. Důležitým tipem je, že potřebujete pouze dostatek pěny na pokrytí horních dvou třetin listu překližky. V příkladu byl na 100 cm talíř použit 60 cm kus pěny. Spodní část bez pěny bude později umístěna za postelí a nebude vidět.

Označte otvory pro tlačítka

Změřte otvory v sololitu. Vytvořte si čelo sami

Chcete -li na pěně označit, kde musí být otvory pro tlačítka, jednoduše umístěte zajišťovací desku pro Čelní postel postele na pěnu tak, aby označená strana směřovala k vám. Eddingovým nebo jiným perem označte příslušné otvory pro tlačítka tečkou. Dále si vezměte řezačku na krabice.

Označte oblasti pro otvory v pěně

vystřihnout otvory pěnové čelo postele postel kutilství

Takže tlačítka pro Čelní postel postele můžete sedět hezky a hluboko později, musíte v těchto místech vystřihnout pěnu. A to je velmi snadné. Jednoduše vyřízněte kruh kolem označených oblastí pomocí nože.

Vyřízněte otvory v pěně

Podívejte se, jak je pěna do budoucna jen asi ze dvou třetin desky Čelní postel postele krytý.

Přilepte pěnu na povrch desky lepicím sprejem. Ujistěte se, že se otvory pro tlačítka překrývají.

Přilepte pěnu na místo lepicím sprejem

lepicí sprejová pěnová tyčinka na čelo postele

Na pěnu položte list vaty. Věci k tomu Čelní postel postele, kdo přijde, přijde na vatu.

Přidejte polstrování pro ochranu

Tip na látku: Pro tento projekt je nejlepší zvolit obyčejnou látku. Ale pokud byste raději vzali vzorek, co a Čelní postel postele používání knoflíků se nedoporučuje, pokud není velikost malá, budete muset spojit dva nebo tři kusy této látky dohromady, aby byla látka dostatečně široká, aby vzor do sebe zapadal a šel správným směrem. Takže, jak již bylo zmíněno, je lepší vybrat si obyčejnou látku. Látku můžete upevnit vodorovně, což znamená, že budete potřebovat i méně látky (cca 1,8 metru).

tlačítka stiskněte tlačítka, udělejte si čelo postele

Chystáte se na velký Čelní postel postele rozhodně potřebujete jen asi 1,8 metru látky, i když to vypadá, že více látky používají tlačítka, která v látce přitlačí. Tak tomu ale vůbec není. Na celé čelo postele bylo potřeba jen o pár centimetrů více látky.

Nyní se dostáváme k části, kde k tomu máte spoustu a spoustu tlačítek Čelní postel postele bude potřeba. K tomu potřebujete stisknutí tlačítka, které v dnešní době nemůžete získat za příliš mnoho peněz. Vyhotovení všech tlačítek zabere trochu více času. Nebylo by tedy špatné požádat přítele o pomoc, aby to šlo rychleji.

Připravte tlačítka stisknutím tlačítka

Pomocí dlouhé jehly na čalounění a dvojité nitě na čalounění knoflík třikrát uvázejte a najděte první otvor pro knoflík. Nepoužívejte k tomu univerzální vlákno, protože s největší pravděpodobností není dostatečně trvanlivé.

Knoflíky našijte čalounickou jehlou

čalounění jehly nitě knoflíkové šití záhlaví postele

Začněte na přední straně Čelní postel postele. Vpíchněte jehlu látkou, polstrováním, otvorem v pěně a otvorem v listu překližky.

Zatáhněte co nejsilněji a přízi připevněte k zadní části Čelní postel postele dobré se sešívačkou. Stále ale tahejte za nit, aby nedošlo ke ztrátě napětí. Nakloňte se na několika místech k motouzu tak, aby běžel v různých směrech. Tímto způsobem si můžete být jisti, že tlačítko je co nejhlubší a že se nemůže uvolnit.

Vlákno vzadu dobře zajistěte

ušít knoflíky utáhnout překližkový panel sponkový závit

K tomu je již vaše první tlačítko Čelní postel postele Hotovo. Nejlepší je vždy začít uprostřed a propracovat se ven.

Dbejte na to, aby rohy nebyly daleko od Čelní postel postele udělat poslední. Pokud nespěcháte, doporučujeme šít knoflíky rozložit zhruba na dva dny, protože zjistíte, že tato práce může být časem docela namáhavá.

šití knoflíků na čelní desce sami

Jako u každého čalounického projektu si vyberte a pečlivě složte látku, kterou budete používat. To platí zejména pro nalezení správných míst pro tlačítka z Čelní postel postele stejně jako přimět látku, aby se složila podle potřeby. Vytvořte diamantový vzor.

deco čelo postele polštář ložnice atmosféra útulná

Až budete hotovi, přidejte tlačítka pro Čelní postel postele stačí rohy a hrany omotat látkou. Látku jen neobalujte a nesešívejte dozadu. Klíčem k dobře vyrobenému čalounění jsou linie. Snižte nerovnosti a vrásky na minimum! Tkanina, a to platí zejména pro oblasti na okrajích a rozích Čelní postel postele, by měl být plochý a hladký. Aby byly okraje čela hladké, přeložte čáru, která začíná od tlačítka a pokračuje rovně. Záhyb se postará o veškerou přebytečnou tkaninu, takže okraje jsou hladké a natažené a připravené k tomu, abyste je vzadu připevnili sponkovou pistolí.

ložnice kutilství postel čelo dekorace útulné

Chcete -li dokončit spodní část čela postele, kde pěna končí, jednoduše sešijte pár svorek pod a podélně. Poté přetáhněte látku dolů přes spodní okraj volné uzamykací desky, přeložte ji a sešijte na zadní straně stejně jako u ostatních tří okrajů. A tak to je Čelní postel postele dokončeno!

Chcete-li připevnit čelo ke stěně, našroubujte pár D-kroužků do zadní části čela a pár šroubů do zdi. Pověsit to Čelní postel postele teď jen na zdi.

Na tomto obrázku vidíte, že pěna začíná pouze nad matrací. Tak to vypadá Čelní postel postele sedět na matraci.