Řemeslné nápady

Efektní kutilský náramek z perel, který můžete obalit

arm-band-idea-ženy-šperky-kutilství

Tento DIY náramek vyrobený z perel je skvělý způsob, jak znovu použít perly ze starých náhrdelníků, stejně jako zbývající perly, které ležíte kolem. Na náramek jsou potřeba alespoň tři staré řetězy.

Kutilský náramek vyrobený z perel, který lze obalit

výroba-paže-kapela-nápad-šperky-vyrobit-sami

DIY náramek je obzvláště zajímavý, protože je omotán kolem paže a působí jako manžeta. Drát můžete utáhnout tak, aby spočíval přímo na paži, nebo aby náramek seděl volně a visel dolů. Vše závisí na vašem vkusu.

Nástroje a produkty, které potřebujete pro náramek DIY:

self-made-idea-perla-paže-kroužek

 • Drát (rozhodnete se, jakou má mít tloušťku. Pokud je trochu silnější, bude náramek tužší, což je ta lepší varianta, ale hodí se i trochu tenčí. Stačí vyzkoušet.)
 • spousta perel
 • pár kleští (kleště na jehelní nos)
 • pokud chcete, řezačky drátu

Pokyny pro náramek DIY:

výroba-náramek-nápad-šperky-módní-perly

 1. Ponechte drát v původním spirálovém tvaru a počítejte 10 až 12 otáček. Odřízněte tento kus. Pokud nemáte řezačky drátu, vezměte si dva kleště a ohýbejte drát dopředu a dozadu, dokud se nepřetrhne.
 2. Pomocí jednoho z kleští ohněte jeden z konců do malé smyčky. Tím se zabrání tomu, aby perly následně spadly z drátu.
 3. Začněte navlékat korálky na drát. V tomto příkladu nebyl pro náramek vybrán žádný speciální vzor, ​​aby vypadal trochu náhodněji. Ale to také závisí zcela na vašem vkusu. Vyrobte si to, jak chcete.

  Při navlékání korálků se může drát trochu rovněji ohnout. S tím si ale nedělejte starosti, protože to budete moci vrátit zpět, jakmile budete hotovi. Nebo můžete použít předem ohnutý drát.

 4. Poté, co jste navlékli všechny korálky, ohněte druhý konec do malé smyčky pomocí kleští. Drát pak můžete v případě potřeby ohnout zpět do spirály.

  Jakmile získáte DIY náramek kolem paže ho můžete přitáhnout pevněji nebo libovolně povolit, dokud nebudete tak těsní, jak chcete.

Skvělým doplňkem jsou náramky a náramky. Možnosti jsou nekonečné. Můžete z nich udělat bláznivé, barevné nebo jednoduché a elegantní. Pro větší texturu můžete použít DIY náramek, například vzájemné kombinování větších a menších perel.

Bavte se a vyzkoušejte si to!

safety-pin-idea-šperky-řetízek-náramek

 Nápad na zip 

Rice-Closing-Idea-Arm-Band-do-it-yourself

 Džínový styl

arm-band-idea-rýže-uzavření-udělej si sám

Letní improvizace 

DIY-arm-band-metal-chain-make-yourself

 Stylové návrhy na léto 

self-made-arm -band-idea-collage

Fantasy šperky

self-made-arm-band-nápady-ženy