Řemeslné nápady

DIY stojan na víno vyrobený z komody pro všechny milovníky vína

komoda předělat kutilství nápady na víno nábytek

Pokud jste milovníkem dobrého vína a chtěli byste se pochlubit svými vzácnými kousky, je to ono DIY stojan na víno ze staré komody a střešních tašek přesně pro vás! Pro projekt nemusíte mít žádné speciální dovednosti. Budete překvapeni, jak snadné je znovu vytvořit polici.

V případě, že nemáte starou komodu, kterou k tomu potřebujete DIY stojan na víno zastavte se v antikvariátu nebo starožitnictví, nebo si hned kupte nový. Vše závisí na vašem vkusu a rozpočtu, který jste si sami stanovili.

DIY stojan na víno vyrobený ze staré komody

DIY zásuvky na skříně na víno postaví milovníky

V komodě naskládejte cihly na sebe. Drobnou nevýhodou komody v příkladu byla skutečnost, že byla rozdělena pro jednotlivé zásuvky a že po vyjmutí zásuvek nepředstavovala prázdný rámeček. Z tohoto důvodu nelze cihly uspořádat na sebe, jak si přejete, protože jste omezeni výškou každé přihrádky. Takže byste na to měli jít DIY stojan na víno buď si pořiďte komodu, která nerozděluje jen desky, nebo ji můžete jednoduše vyjmout, aby zůstal jen vnější rám. Nebo můžete nechat celkem jen dvě přihrádky a naplnit je cihlami. To by možná byla ještě lepší volba, protože tímto způsobem lze lépe udržet hmotnost cihel. Nyní můžete střešní tašky uspořádat, jak chcete.

DIY stojan na víno – uspořádejte střešní tašky

Uspořádejte si střešní tašky a udělejte si sami zásuvku na police na lahve vína

Uspořádání komody tomu bránilo cihly DIY stojan na víno skládat na sebe průběžně, což je opět případ na dalším obrázku.

police na víno udělejte si sami střešní tašky

Uspořádejte lahve vína, jak se vám líbí

Opětovným použitím staré komody a starých střešních tašek můžete nejen ušetřit peníze, ale také nějakým způsobem chránit životní prostředí. Nejlepší ze všeho je, že pro tento projekt nepotřebujete ani hřebíky, šrouby nebo nástroje DIY stojan na víno napodobit, je to tak jednoduché. A motto tohoto projektu zní: „Věřte v levné na stojanu na víno, ale ne na víno samotné.“

Bavte se při jeho stavbě! Přejeme vám příjemné večery v dobré společnosti s lahodným vínem!

Stojan na víno cihla rustikální kovový rám DIY imitace

Můžete také vyrobit kovový stojan na víno

kolekce vína cihly diy replika kus nábytku

Stojan na víno pro speciální kolekci vín