Řemeslné nápady

Andělé vyrábějí s dětmi ruční práce z papíru a jiných materiálů – 13 nápadů

Andělé jsou oblíbení u dětí i dospělých a nabízejí skvělý nápad na řemeslo pro každé roční období. V adventním a vánočním období se skvěle hodí jako krásná dekorace do bytu. Vánoční andělé jsou součástí ozdob vánočních stromků, ale stále mohou ozdobit okno a stůl. Jsou také oblíbené v podobě strážných andělů a často se nosí jako talisman pro štěstí. Tvoření andělů s dětmi je skvělá aktivita v každém ročním období a pro malé je určitě velkou zábavou. V článku jsme shromáždili několik skvělých řemeslných nápadů pro anděly, které můžete vyrobit společně s dětmi.

andělé dráteník s dětmi šišky dřevěné korálky čistič dýmek

Andělé vyrábějí ruční práce ze šišek

zlatý anděl dráteník děti přírodní materiál vánoce

Nezáleží na tom, zda chcete udělat anděla na Vánoce nebo bez důvodu, šišky se k tomu velmi hodí. Andělské tělo z toho může být vyrobeno a také namalováno v jakékoli barvě. Například se zlatem můžete s dětmi vytvářet poutavé ozdoby na vánoční stromeček. Pro hlavu jsou vhodné koule z různých materiálů, jako je polystyren nebo dřevo. Děti dokážou nejlépe vyrobit křídla ze zlatého papíru nebo stuhy a vánoční anděl je připraven.

Vytvořte anděly z šišek s dětmi

Udělejte z těstovin s dětmi andílky

těstoviny nudle anděl kreativní nápad nápad vánoční anděl

Mnoho dětí miluje těstoviny v různých tvarech. Pokud doma hodně vyrábíte těstoviny, mohou vám zbynout nějaké těstoviny. Toho lze využít k vytvoření opravdu kreativních andělů s dětmi, které vypadají opravdu skvěle.

Vyrobte si anděly strážné – 4 návody z různých materiálů

Vánoční andělé dělají s dětmi ruční práce na vánoční výzdobu

Výroba dětské postýlky k Vánocům – 7 nápadů s pokyny

nudle anděl dráteník vánoční děti

U tohoto rukodělného projektu se však nudle nevaří, ale používají se suché. Pro původní anděly potřebujete celkem šest různých tvarů těstovin: kolečka, rigatoni, croissanty, hvězdičky, ditalini (malé duté nudle) a farfalle. Protože neexistují žádné těstoviny ve tvaru koule, budete na hlavu potřebovat malý dřevěný korálek. Horké lepidlo slepíte jednotlivé prvky anděla. Poté mohou děti anděla namalovat, jak se jim zlíbí, a pomocí věšáku jej přeměnit na hezkou ozdobu vánočního stromku.

barevné anděly drotárské těstoviny nudle farfalle řemeslné korálky

Motýlkové nudle, které jsou známé pod názvem Farfalle, jsou velmi vhodné pro výrobu malých andílků s dětmi. Horizontálně vypadají jako krásná andělská křídla a vertikálně vypadají jako elegantní šaty. Andělíčci jsou zakončeni malými dřevěnými korálky pro hlavičky. K jejich zkrášlení mohou malí použít akrylové barvy, třpytky a mašličky.

Vytvořte jednoduché anděly s poháry a hliněnými hrnci

anděl dráteník hliněný hrnec luk dřevo korálek čistič potrubí

Pokud byste chtěli dělat anděly s dětmi, pak jsou následující nápady stejně dokonalé. Lze je snadno napodobit, a proto také dobře fungují s menšími dětmi. Mini hliněné hrnce a papírové kelímky mají skvělý tvar, který dokáže znovu vytvořit andělské šaty. Jednoduše položte hliněný hrnec otvorem dolů a namalujte jej na bílo. Potom vyrobte hlavu a křídla z dřevěného korálku nebo bílé mašle a přilepte je k nim.

materiály bílý papír kelímek ubrousek anděl dráteník

Krajkové ubrousky z papíru jsou ideální pro výrobu andělských křídel. Jsou dekorativní, filigránové a dají se skládat do různých tvarů. Pokud vyrábíte anděla z papírových kelímků, pak křídla z krajkových ubrousků k němu perfektně ladí.

návod anděl drotár s dětmi hrnek doilies bílý čistič dýmek

Pokud dostanete kelímek z bílého papíru, děti jej nemusí nutně malovat. Bílí andělé jsou velmi krásní a vždy milým nápadem na dekoraci. K výrobě tohoto anděla potřebujete čistič trubek a kousek béžového papíru. Děti vystřihnou z papíru kruh a nakreslí na něj obličej. Poté ohnou rozrývač trubek tak, aby opět vytvořili kruh a konec uvedli svisle dolů. Takto je svatozář připevněna ke dnu hrnku. Nyní složte ubrousek, jak je znázorněno na obrázku výše, a přilepte jej na zadní stranu. Nakonec nalepte obličej tak, aby vertikální tygr potrubí zůstal skrytý. kompletní!

anděl drotář s dětskou fólií na kávové kapsle

S velmi malými šálky nebo prázdnými kávovými kapslemi, stejně jako si roztomilé anděly mohou hrát s dětmi. Jednoduchý nápad najdete na obrázku výše. Zde jsou tři prázdné kávové kapsle naskládány na sebe a tvoří tělo anděla. Polystyrenová koule slouží jako hlava a svatozář je vyrobena ze žlutého čističe trubek. Andělská křídla lze poskládat zlatou fólií a připevnit k horní kapsli.

Vyrobte si s dětmi z vařeček anděly

Nápady na řemesla děti anděl dřevěné lžíce ozdobné kryty vánoční strom dekorace

Dřevěné lžíce se používají pro následující nápady řemesel pro roztomilé anděly. Ty jsou u dětí určitě velmi oblíbené, protože ti nejmenší si rádi pohrávají s domácími potřebami. Vše, co k těmto andělům potřebujete, jsou vařečky, bílé papírové ubrousky a bílá vlna. Celým krajkovým ubrouskem vytvoříte šaty tak, že jimi protáhnete lžíci. Nyní rozřízněte druhé ubrousek na polovinu a vytvarujte poloviny jako křídla. Z vlny vyrobte mašličku a věšák. Pokud se tito andělé používají k ozdobám vánočních stromků, můžete také horké lepidlo zavěsit, aby se stalo stabilnějším.

dřevěná lžíce anděl dráteník halo křídla třpytky

Vzhledem k tomu, že předchozí myšlenka řemesla je vhodnější pro starší děti, našli jsme také řemeslný projekt, který je vhodný pro ty úplně nejmenší. K tomu budete opět potřebovat krajkové ubrousky a vařečku, k tomu nějaké třpytky a čistič trubek na ozdobu. Vaše dítě může lžíci ozdobit a ozdobit svatozáří z čističe trubek. Pak už jen nalepte vařečku na ubrousek a máte hotovo.

Vytvořte s dětmi roztomilé anděly z papíru

papír anděl dráteník děti skládací barevný papír

Jedním z nejoblíbenějších materiálů pro tvorbu s dětmi je určitě papír. Ti nejmenší jej mohou použít k výrobě různých andělů k Vánocům nebo jako ochránci a proč je také nedarovat. Pro tohoto anděla potřebujete dva čtvercové listy papíru s jakýmkoli vzorem a malým kruhem. Čtvercové oblouky nejprve složte do harmoniky a dejte je dohromady, jak je uvedeno výše. Poté nakreslete obličej na kruh papíru a přilepte hlavu přes křídla.

jednoduchá myšlenka andělského řemesla děti papír kutilství

Místo řemeslného papíru můžete také použít lepenku na výrobu andělů s dětmi. Anděl se tak stává stabilnějším a může také stát vzpřímeně. Chcete -li to provést, musíte nejprve z lepenky vytvořit tvar kužele a vystřihnout špičku. Vyřízněte křídla z jiného kusu lepenky a přilepte je na kužel. S polystyrenovou koulí jako hlavou a svatozářem ze žlutého papíru je papírový anděl připraven.

andělé dráteník papírové muffiny pouzdra na ubrousky

Dalším způsobem, jak vyrobit anděla z papíru, je použít vložky do košíčků. Ty lze nalézt v mnoha skvělých barvách a vzorech a skvěle vypadají jako šaty. Jak vyrobit tak jednoduché anděly s dětmi z papírových pouzder, krajkových ubrousků a lepenky najdete v níže uvedeném návodu.

papírové formy ubrousky andělé si pohrávají s dětmi

Anděl z toaletního papíru

drotářský toaletní papír anděl kutilský nápad děti

Další jednoduchý nápad pro papírové anděly je loo roll. Nevzhlednou lepenkovou trubku lze potáhnout vzorovaným papírem a opatřit křídly z mašle, látky, papíru nebo pružného plyše. S trochou fantazie můžete s dítětem udělat roztomilého anděla.

A v neposlední řadě pár šablon pro ruční práce

Vytvořte anděly z papírových šablon k tisku

anděl crafting šablony k tisku