Řemesla

9 unikátních ručních otisků a nápadů na design pro děti i dospělé

Řemesla, která zahrnují používání rukou, jsou nepořádná, ale zábavná. Tato řemesla vyžadují, abyste si namočili ruce do barvy a poté ji razítkovali na papír. Potom to můžete použít k vytvoření různých různých obrázků a scenérií. Tyto druhy řemesel dělají zábavu a od mladých po staré lidi si také užívají ruční výrobu. Naši kreativitu navrhujeme vlastním způsobem a rádi na ní vyjadřujeme také papír.

Nejlepší nápady na ruční tisk a nápady pro děti a otce:

Zde je několik vybraných nejlepších 9 nápadů a sbírek ručních otisků pro děti i dospělé.

1. Ptáci na stromě:

Ptáci na stromě

Tato krásná myšlenka malování dětí je ruční tiskové řemeslo, které lze snadno dosáhnout. Ptáci jsou vyrobeni tak, že si namalujete ruce a poté je dáte na papír. Větve stromu pak mohou být také vybarveny a ozdobeny. Tenhle bude dobře vypadat na stěně vaší ložnice, děti mohou tento obraz darovat svým přátelům nebo jejich rodičům.

2. Hladová housenka:

Hladová housenka

Tady je krásná housenka, vše hotové pomocí ručních tisků. Ruční otisky pro batolata jsou působivé, protože dokážou vytvořit několik ručních tisků na papír. Vybarvěte oči a nohy malými tečkami nebo otisky prstů. Trvá to málo času, ale tento bude vždy dobrou volbou jiným způsobem.

3. Ohromující páv:

Ohromující páv

Vytvořte ohromujícího páva s modrým ručním potiskem. Ruční tisk tohoto dětského řemesla je snadné. Vše, co musíte udělat, je ozdobit prsty tahy pro peří. Páv vypadá skvěle se všemi nádhernými barvami fialové, modré a zelené. Dětské ruce jsou měkké, takže tento jeden obrázek dává výjimečný vzhled a páv se tak stává ručním potiskem.

4. Karta rodokmenu:

Rodokmen karta

Můžete si vytvořit pěkný plakát rodokmenu s ručními otisky svých rodinných příslušníků. Strom je namalován větvemi, které se táhnou ven. Každý člen položí svou inkoustovou ruku na jednu z větví. Tato myšlenka ručního tisku je skvělá i jako dárek. Děti to mohou darovat svým rodičům při výročí svatby, ruční práce jsou krásnou volbou vždy jako dárek.

5. Kytice:

Kytice

Nechte děti vyrobit tuto kytici květin jako ruční otcovský den. Kytice je vyrobena ručními potisky dětí v různých barvách. Potom můžete malovat mašličku ve spodní části stránky, aby vypadala jako kytice.

6. Motýl na památku:

Motýl na památku

Tento úžasný motýl na památku je ideálním dárkem. Řemesla dětského otisku jsou velmi oblíbená u dospělých a to je také pěkná karta. Tento nádherný obrázek můžete zarámovat a dát jej jako dárek rodičům nebo prarodičům.

7. Flamingo s ručním tiskem:

Ruční tisk plameňáka

Ručním tiskem můžete vyrábět všechny druhy zvířat. Tito plameňáci jsou pěkná řemesla pro otisky rukou dětí, která můžete vyzkoušet. Návrhy mohou zahrnovat libovolné ptáky a můžete také malovat pozadí pomocí štětců.

8. Strom ručního tisku:

Strom pro ruční tisk

Tento nádherný vánoční strom je vyroben ze zelených barevných ručních tisků. Na vrcholek stromu je namalována také malá žlutá hvězda. Může to být také vánoční ruční tisk a dá se jako dárek.

9. Ruční tisk slona:

Ruční tisk slona

Pomozte dětem vyrábět tato otisky rukou pro otce tím, že namalujete bílé ruční otisky dítěte a otce. Otcovská a dětská řemesla otisků prstů se poté proměnily ve slony. Díky tomu je také pěkná karta ke dni otců.

Ruční tisk je dokonalým dárkem a ukazuje kreativní stránku dětí. Halloweenské ruční otisky mohou být velmi působivé i u příšer a duchů.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.