Řemesla

9 roztomilých řemesel pro hmyz a brouky pro děti a batolata

Počasí se otepluje a leze tam spousta brouků a hmyzu. Dejte svým dětem šanci vyrábět tato buggy řemesla, která by byla zábavná a zároveň málo poučná. K jejich výrobě potřebujete málo surovin. Děti by rády dělaly ten bzučivý hmyz.

Nejlepší řemesla pro hmyz a hmyz pro děti a batolata:

Zde je několik řemesel pro hmyz a brouky, vyberte si z níže uvedených 9 nejlepších chyb a hmyzích řemesel,

1. Lady Bug Paper Plate Craft:

Lady Bug Paper Plate Craft

Vytvořte roztomilé plavidlo s papírovými deskami a několika barvami. Vypadá to moc hezky. Dejte jim pěkné červené a černé barvy. Děti by je rády vyráběly. Je to velmi jednoduché řemeslo. Děti by vydávaly ty buginy zvuky a toulaly se po domě s těmito roztomilými broučky.

2. Dragon Fly Craft:

Dragon Fly Craft

Pěkné hmyzí řemeslo pro děti všech věkových kategorií, v létě by děti rády věděly o těchto stvořeních. Můžete také vysvětlit anatomii tohoto hmyzu. Zábavný způsob vzdělávání dětí. K jejich výrobě potřebujete jen několik barevných papírů a korálků. Děti by s těmito mouchami běhaly.

3. Cork Craft Rainbow Butterfly:

Duhové motýlí korkové řemeslo

Je to pěkné štěnice. Je to skvělé letní řemeslo pro děti. Můžete si vyrobit nějaké pestrobarevné motýly s dodanými zátkami. Toto korkové plavidlo je super snadné. Potřebujete googly oči a křídla, pak jsou vaši motýli připraveni. Děti by s nimi rády běhaly na zahradě.

4. Snail Paper Craft:

Šnek papírové řemeslo

Tyto malé spirálové šneky vás rozesmějí. Děti budou milovat tyto pomalu se pohybující šneky. To dělá milující předškolní brouka řemesla. Děti by rády věděly více o měkkýších. Vše, co potřebujete, jsou řemeslné papíry a barvy a čističe potrubí. Srolujte papíry a ohněte je, aby vznikly spirály. Opravte ty malé oči a vaši šneci jsou připraveni k pohybu na zahradě.

5. Bumblebee Bookmark Craft:

Čmelák Záložka Craft

Je to dobrý nápad na vytváření záložek. Jedná se o zábavné chyby pro děti. Záložka s hlavou čmeláka by pro děti byla taková zábava. Vše, co potřebujete, je nějaký čistič trubek, lepidlo na barvy atd. Můžete vytvářet takové krásné záložky. Tyto záložky donutí děti číst knihy a používat je. Dostat své dítě do zvyku číst by s těmito záložkami bylo tak zábavné.

6. Loutkové řemeslo Spider Finger:

Loutkové řemeslo Spider Finger

Tato hmyzí řemesla jsou tak zábavná. Strašidelné, lezoucí pavouci by byl pěkný nápad pro řemesla. Loutky pavouků způsobí, že si děti užijí řemeslnou výrobu. S Halloweenem za rohem by to mohl být pěkný nápad i pro dospělé. Toto jsou dobrá hmyzí řemesla pro předškoláky. Díky jednoduchým materiálům mohou pavouci vypadat děsivě a strašidelně.

7. Chybová čelenka:

Bug čelenka Craft

Můžete si vyrobit tyto krásné a rozkošné čelenky. Jedná se o pěkná štěnice pro batolata. Vše, co potřebujete, jsou čističe potrubí a papírové sáčky. Omotejte proužek kolem hlavy vašeho dítěte a označte ho. K výrobě antén použijte čističe potrubí. Otočte je tak, aby vypadaly hezky. Čelenky jsou pro děti tak zábavné. Hráli si po domě s těmito rozkošnými kapelami.

8. Včelí řemeslo z tkáňového papíru:

Včelí řemeslo z tkáňového papíru

Ideální řemeslo pro děti. K výrobě těchto nádherných včel lze použít tkáňové papíry. Bzučení včel přiměje děti k šílenství. Velmi jednoduché řemeslo, kde k jejich vytvoření můžete použít hedvábný papír a nějaké lepidlo. Pro tyto včely použijte velké googly oči. Vyrobte pro jejich antény spirály. Vypadají nádherně.

9. Vaječný karton Caterpillar Craft:

Vejcový karton Caterpillar Craft

Tato housenková řemesla ze sladkých vajíček jsou ideálním hmyzem pro děti a batolata. Kartony s vejci můžete znovu použít k výrobě těla těchto housenek. Vybarvěte je a opravte anténami. Vpředu udělejte nějaké googly oči. Tyto housenky dělají roztomilé řemeslo pro děti. Ty by se určitě někdy změnily v krásné motýly.

Děti se mohou dozvědět více o hmyzu a broucích. Mohou se podívat na jejich anatomii. Je dobré se učit věci a přitom se bavit. Děti opravdu milují výrobu těchto strašidelných pavouků, housenek atd. Hrály by si na zahradě, jako by si hrály se skutečným hmyzem.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9.