Řemesla

9 nejnovějších ramadánských řemesel pro děti a předškoláky

Lidé si často pletou řemeslo, protože pouze papír, ale řemeslo ve skutečnosti znamená cokoli, co je vyráběno ručně. Ramadán je svatý měsíc muslimské kultury, v tomto měsíci se lidé postí a kulturu náboženství následují mnohem důležitěji než obvykle. V tomto měsíci lidé vyzdobili svůj domov, udržovali ho čistý a čistý.

Nejlepší ramadánská řemesla pro děti a předškoláky:

Existuje mnoho řemeslných nápadů, kterými se lidé mohou řídit, mezi nimi i některá top 9 ramadánských řemesel pro děti,

1. Řemeslo z modlitebních korálků:

Modlitební korálky Craft

Nejlepší ramadánské řemeslné činnosti jsou modlitební korálky, jedná se o malé korálky, na kterých se lidé modlí počítáním, stačí sbírat malé korálky a prošít je silnou nití a vytvořit z nich krásné korálkové řemeslo, lépe známé jako „tasbi“ v Urdu.

2. Ramadánský kalendář:

Ramadánský kalendář

Existuje načasování půstu, tj. Kdy se najíst a kdy ne, existuje určité načasování, kdy už potom nemůžete jíst a kdy musíte půst přerušit, k tomu si můžete vytvořit ramadánský kalendář, toto jsou dobrá ramadánská řemesla pro předškoláky, protože dostávají také školní aktivity.

3. Ramadánská svíčka:

Ramadánské svíčkové řemeslo

Ve svatém měsíci ramadánu člověk udržuje svůj dům čistý a dobře provoněný, tady je jedno dobré ramadánské lampionové řemeslo, můžete si vzít své pravidelné skleněné nádoby a držet se jich měsíc a hvězda nebo tvar mešity se třpytkami nebo dokonce světlými barvami papír, můžete z něj také vyrobit papírovou lampu.

4. Ramadánská záložka:

Ramadánská záložka

V měsíci ramadánu se každý jednotlivec snaží dokončit svatý Korán, aby světští lidé dokončili lektvar, takže budete potřebovat značku knihy, abyste si pamatovali, kde jste si naposledy četli, jedna dobrá ramadánská práce pro děti je záložka, děti si mohou označit malou knihu papíru se stuhou, která je k němu připevněna.

5. Ramadánový dort:

Ramadánový dort

Jak již bylo řečeno, řemeslo není jen o papíru, ale také o jídle, lidé mohou udělat ramadánský dort hned první den ramadánu, popřát ostatním, aby to bylo dobré, ramadánská řemeslná činnost, protože můžete krásně napsat ramadán Mubarak na dort s ještě nějaké dekorace.

6. Populární data ramadánu:

Populární data ramadánu

Jakmile člověk poruší půst, musí ho nejprve rozbít s rande, takže tyto ramadánské umělecké a řemeslné činnosti jsou velmi dobrým nápadem, místo normálního rande si můžete udělat rande s něčím, co se vám více líbí, čokoláda nebo dokonce dort.

7. Ramadánský papír Matt:

Ramadánský papír matný

Dobře, můžete svému malému pomoci vyrobit matný papír. Stačí si vzít tlustý list papíru a napsat dobrý citát na ramadán, jako bismillah a cokoli jiného, ​​co cítíte, to jsou dobrá ramadánská řemesla pro batolata. kde může být papírový talíř umístěn před jeho sedadlo Při večeři.

8. Ramadánský koberec:

Ramadánský koberec

Nejlepší Ramadánský umělecký a řemeslný nápad je koberec, kde člověk vykonává svou modlitbu, stačí vzít kus látky a vyrobit z něj modlitební koberec, můžete na něj ušít něco jako tvar mešity..

9. Ramadánský box:

Ramadánský box

Dobré nápady na ramadánská umění a řemesla jsou ramadánská krabice, každý člověk dělá v měsíci ramadánu nějakou charitu, takže si můžete vyrobit papírovou krabici pouhým přeložením boků, slepením všech dohromady a pak den za dnem přidávat nějaké mince a dávat charitu všichni společně.

Existuje tedy mnoho ramadánských řemeslných nápadů, které ve svém životě používáte k výrobě řemesel, existují potraviny, které jsou v ramadánu nejoblíbenější, v ramadánu jsou k dispozici nové potraviny, některé jsou uvedeny výše jsou sladkosti a samosa a nápoje, mnohem více věcí.