Řemesla

9 nejlepších návrhů a vzorů plstěných řemesel pro dospělé a děti

Plstěná řemesla jsou řemeslné výrobky, které jsou vyráběny za pomoci textilního materiálu. Řemeslný předmět je vyroben matováním, lisováním a kondenzací vláken dohromady, jako je vlna, syntetická vlákna, bavlna, hedvábí ze dřeva a mnoho dalších. Plstěná tkanina se vyrábí, když jsou vlákna rouna nebo akryl propletena nebo spletena, takže vytvářejí silnou strukturu. Populární mezi všemi jsou směsná vlákna, která lze snadno tvarovat do požadovaného tvaru.

Různé nápady a vzory plstěných řemesel pro dospělé a děti:

Zde je několik rychlých nápadů na řemesla, které se používají k výrobě vašeho oblíbeného řemesla,

1. Kužel zmrzliny:

Zmrzlinový kornout

Vlněné řemeslo se cítí, když vzhledem k designu zmrzliny poskytuje nejlepší dekoraci pro narozeninové oslavy nebo pokoje. Kužel je vyroben z duálních barev a barevných korálků nahoře pro ozdobu.

2. Lebky Mayo:

Lebky Mayo

Tento druh plstěných řemesel pro dospělé je velmi oblíbený pro dekoraci měsíce Halloween. Lebky jsou vyrobeny z materiálu s prošitými ozdobami, aby byly jedinečné v různých barvách.

3. Polštářky sovy:

Soví polštáře

Sovy jsou snadná řemesla, která se vyrábějí v různých roztomilých provedeních. Plněné měkkou houbou v nich se obvykle používají k dekoračním účelům pro pohovky nebo na stěny.

4. Ozdoby na vánoční stromeček:

Vánoční ozdoby

Vánoční řemesla se široce používají k ozdobení vánočních stromků s velkým počtem vzorů a tvarů. Dostávají také různé okouzlující dekorace pomocí hvězd, korálků, stuh atd.

5. Stuha na plstěné vlasy:

Plstěná stužka do vlasů

Stužky do vlasů byly pro děti tím nejlepším výrobkem na výrobu ozdobných pásků do vlasů. Lze jej vyrobit pomocí různých tvarů, jako je srdce, vodní meloun, kruhy, koule atd.

6. Tašky Angry Bird Party:

Párty naštvaných ptáků

Chcete na oslavě svého dítěte věnovat dárky v ozdobné tašce! Zde jsou papírová řemesla z plsti, která jsou vyráběna ve formě tašek pro ukládání dárkových předmětů. Inspirováni rozzlobenými ptáky jsou velmi ceněni. Tento typ řemesel můžete darovat jako zpáteční dárek svým dětským přátelům.

7. Tvary vyrobené z plsti:

Tvary vyrobené z plsti

Ochotni dát svému batole nový způsob učení tvarů! Pomáhají vám při tom plstěné tvary pro řemesla vyráběné v různých barvách. Tvary mají také různé barvy pro rozpoznávací hru.

8. Srdcové sáčky na dárek:

Pouzdra na srdce jako dárek

Chcete této valentýnce darovat své dívce něco jiného? Zde jsou vzory plstěných řemesel, které se používají k výrobě sáčků s otvory ve tvaru srdce a dalších vzorů. Mohou být také použity k dekoraci krásných stěn. Získejte toto řemeslo a obdarujte svou přítelkyni v jakýkoli příležitostný den nebo speciální valentýnský den.

9. Felt Kitty:

Cítil Kitty

Kitty hračky vyrobené z plstěného materiálu byly oblíbené jako dárky, přívěsky na klíče, stolní medvěd a podobné účely. Je vyroben z vlny a zdoben jinými kouzly, aby měl dekorativní vzhled. Tato krásná řemesla můžete darovat svému drahému, bude to dobrá kreativita pro trávení volného času v práci.

Tento typ řemesla se většinou vyráběl pro tradiční den, jen málo lidí rádo navrhovalo toto plstěné řemeslo pro svůj turistický marketing. Ponožky z plsti jsou speciálně vyrobeny na Štědrý den, toto je speciální dárek pro někoho na nadcházející vánoční oslavu. Plstěné nápady řemesel byly nejlepšími dárkovými návrhy pro děti, a zejména batolata. Jsou omyvatelné, a proto je nejlepší je uložit jako dekorativní předměty doma. Většinou jsou potaženy bavlněným nebo vlněným materiálem, aby poskytovaly dokonalý dotek.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.