Řemesla

9 nejlepších nápadů Wolfcraftu pro děti a předškoláky

Umělecké a řemeslné činnosti jsou vždy určeny jako skvělá věc pro nové studenty různých fází. Děti od batolat po předškoláky mají tyto činnosti jako oblíbené hobby. Široce jim pomáhá vytvářet a vyjadřovat své kreativity. Takový typ řemeslných činností velmi dobře vyhovuje také dětem a mládeži.

Nejlepší nápady Wolfcraft pro děti a předškoláky:

Zde představujeme Top 9 vlčích řemesel pro předškoláky a děti, které se vám určitě budou líbit,

1. Řemesla loutkového vlka:

Loutková vlčí řemesla

Podívejte se na tuto zábavnou loutku černého hnědého řemesla a vlka, kterou by si děti i dospělí mohli užít. Jeho tvář je plně tvořena černým chlupatým materiálem a má googly oči s houbovitým nosem. A hůl připojená, vypadá úplně jako loutka.

2. Maska vlčích řemesel:

Maska vlčích řemesel

Zaměřte se na toto fantastické plavidlo šedé barvy vlčí masky, které je tvořeno silným papírem. Tabulkový papír je podle toho nařezán, aby získal jemný tvar vlka. Chcete -li získat další pohled, detaily jsou nakresleny pomocí černých a šedých skic. Tuto masku mohou používat dospělí při večírcích založených na vlčích tématech.

3. Papírová vlčí řemesla:

Papírová vlčí řemesla

Pojďme vymyslet nějaké vlčí řemeslo pro děti, které je příliš jednoduché a pohodlně vyrobené. Využívá černé, hnědé, bílé barevné řemeslné papíry a má také googly woogly oči. To zcela závisí na řemeslníkovi, který je zodpovědný za střihy a křivky umění.

4. Papírová deska Vlčí řemesla:

Papírová deska Vlčí řemesla

Podívejte se na toto jedinečné umění nápadů na vlčí papírovou desku. Zde je papírový vlk vyroben pomocí papírového talíře spolu s několika barevnými papíry. Jeho oči, nos, uši a zuby jsou na něm přilepeny vlastní představivostí a designem.

5. Klobouky k narozeninám Vlčí řemesla:

Klobouky k narozeninám Vlčí řemesla

Podívejte se na toto rozkošné vlčí umění a řemesla, která se v zásadě skládají z narozeninových čepic. Vzhledem k tomu, že přichází s elastickou šňůrkou pro pohodlné nošení, jsou nejvhodnější. Jednobarevný klobouk se vezme jako první a na něm se vytvoří a nalepí všechny detaily. Aby to bylo vtipné, ta obrovská obočí s vyplazeným jazykem jsou připevněná.

6. Toaletní papír Roll Wolf Crafts:

Toaletní papír Roll Vlčí řemesla

Nenechte se unést nápady vlčích řemesel pro ty, kteří očekávají jedinečná bláznivá řemesla. Využívá prázdné role toaletního papíru, která je celá pokryta šedým barevným papírem. A pak jsou detaily, jako je hlava a nohy, vhodně naříznuty, aby získaly tvar a padly na roli papíru.

7. Prstové ponožkové loutkové vlčí řemesla:

Prst ponožky loutkové vlčí řemesla

Podívejte se na tento krásný umělecký výsledek vlčích řemesel pro děti, které jsou zásadně vyrobeny z ponožek. Tlustý sametový papír bílé a hnědé barvy se používá k výrobě jeho dalších funkcí, které musí být vhodně nalepeny na ponožky, aby získal ten úžasný vzhled rozzlobeného lstivého vlka. Jedná se o nejpozoruhodnější loutku prstových ponožek vyrobenou pro děti.

8. Vlněná háčkovaná vlčí řemesla:

Vlněná háčkovaná vlčí řemesla

Toto umění je určeno zejména pro starší děti a dospělé. Zde děláme toto wolfcraft kompletní pletením vlny háčkovaným vzorem. Je to naše volba a kreativita, použít k vyzdobení libovolnou barevnou kombinaci.

9. I-pad Sleeve Wolf Felt Crafts:

I-pad Sleeve Wolf Felt Crafts

Tento řemeslný vlk pouzdra i pad je výjimečnou a vynikající volbou pro vytvoření zásadní věci. Používá ji mnoho z nás, a proto má v dnešní době ohromné ​​využití. Zde je vybrán silný materiál látky v přírodním šedém odstínu a dává vlčí nádech, jak je zde ukázáno.

Děti mají vždy hravou náladu, která potřebuje zvláštní podporu při vytváření takového druhu inovativních řemesel. Je tedy nezbytné, aby jim byl poskytnut další prostor, který by splnil jejich očekávání při tvorbě. Kromě toho mají stovky snadných způsobů, jak odložit svůj potenciál, a od nynějška také pomáhá rodičům zaměstnávat děti tím, že sedí na jednom místě.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.