Řemesla

9 nejlepších nápadů na výrobu skleněných lahví, aby byl váš domov krásný

Opětovné použití starých předmětů je vždy dobrá řemeslná technika. Brýlová řemesla jsou dokonalým způsobem, jak předvést svou kreativní stránku. Zde je několik sklářských řemesel, vyberte si z níže uvedených 9 sklářských řemesel. Tato sklářská řemesla vám ukazují, jak si můžete vzít obyčejnou sklenici a udělat z ní něco úžasného. Tato řemesla jsou jednoduchá a lze je snadno provést s malou pomocí.

Nejlepší nápady na výrobu skleněných lahví pro váš domov:

Pořiďte svým dětem těchto 9 sklářských řemesel,

1. Skleněné svícny Skleněné řemeslo:

Skleněné svícny Skleněné řemeslo

Jedná se o skvělé sklářské řemeslo, které lze snadno provést doma. Sklo je převrácené a horní část slouží jako držák svíčky. Naplňte dno barevným pískem a přidejte několik skořápek, abyste jej ozdobili.

2. Sklo z barevného skla:

Sklo Malování Sklo Řemeslo

Nechte kanystry a láhve vypadat nádherně s tímto vitrážovým řemeslem. Zde se lahve suší a poté natírají barvami z barevného skla. Pro příjemný středomořský nádech použijte barvy, které působí jako oceán.

3. Glass Chime Glass Craft:

Glass Chime Glass Craft

Vytvoření této exoticky vypadající skleněné zvonkohry může být složité, ale konečný výsledek je prostě ohromující. Tato řemesla ze skleněných lahví používají řezané kusy lahví, které jsou spojeny drátem a poté umístěny na smyčku. Konce zvonkohry jsou visící kusy barevného skla.

4. Řemesla z mořského skla:

Mořské sklo řemeslo

Zde je nádherná skleněná loď, která je vyrobena výhradně z kousků skla. Plachta je perfektní kus, který vypadá přesně jako samotná plachta. Všechny kousky jsou spojeny stříbrným drátem, aby vypadaly úchvatně. Toto plavidlo z mořského skla je velmi jedinečné.

5. Skleněné mísy Skleněné řemeslo:

Skleněné mísy Skleněné řemeslo

Vyrobte si tuto úžasnou skleněnou misku jako suvenýr nebo dárek pro někoho. Tyto nápady na řemesla ze skleněných lahví jsou ideální pro použití skleněných kusů, které jsou barevné a vypadají hezky. Musíte je přilepit silným lepidlem, aby drželo tvar.

6. Lampa z mořského skla:

Mořské sklo Lucerna Craft

Tato lampa z mořského skla je jedinečný způsob využití mořského skla nasbíraného na pláži. Zde nemusíte na sklo používat žádnou řemeslnou barvu, protože mořské sklo je skutečně barevné. Kolekce vypadá skvěle uvnitř lucerny a po rozsvícení rozzáří místnost.

7. Ručně malované skleněné řemeslo:

Ručně malované skleněné řemeslo

Tyto nádherné brýle jsou ručně malované a tvoří pěknou kuchyňskou soupravu. Řemeslo z plastového skla může být zábava pro všechny, když máte správné nástroje. K výrobě brýlí použijte pěkné barvy a nádherný vzor. Pokud jste dobří v malování, pak tohle bude určitě dobrý nápad.

8. Skleněné ozdoby jako řemeslo:

Skleněné ozdoby jako řemeslo

Udělejte si Vánoce světlé a veselé s těmito nádhernými skleněnými ozdobami. Tato plážová skleněná řemesla používají plážové sklo, které se používá k výrobě ozdob na vánoční stromeček. Můžete být kreativní a vyrobit několik dalších typů ozdob. Dívčí děti si mohou vyzkoušet tyto nápady skleněných řemesel ve své škole v období řemesel.

9. Tkáňové papírové sklo:

Tkáňové papírové sklo

Tento kříž z barevného skla z hedvábného papíru je vyroben slepením barevného hedvábného papíru na průhledný papír. Výsledkem je papírové sklo, které vypadá dobře, když je umístěno na okně. Když světlo prochází, vytváří efekt vitráže. Pokud chcete dělat jednoduché řemeslo, pak toto bude vždy dobrá volba.

Sklářská řemesla mění obyčejné sklo na fantastické předměty. S plážovým sklem, sklenicemi na víno atd. Můžete dělat mnoho věcí. Můžete vyrobit suroviny ze sklenic, abyste mohli dělat dobrá řemesla; můžeme se na toto glasscraft podívat i obchodně. Ručně vyráběná skleněná řemesla, která jsou dnes v poptávce, můžete také prodávat svá vlastní skleněná řemesla v internetovém obchodě. Pomáhá uvést váš nápad do praxe.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.