Řemesla

9 Krásných korálků řemeslné práce a nápady pro děti i dospělé

Má vaše dítě zájem vytvořit něco jedinečného! Nebo hledáte něco, co by zdobilo vaše místo! Tady je skvělý nápad, jak dosáhnout své umělecké vášně. Mít doma několik nepoužitých korálků! Zde je nejlepší způsob, jak vytvořit úžasnou řemeslnou práci s korálky, která dodá vášmu interiéru dekorativní vzhled. Pro řemeslné práce s korálky jsou k dispozici rozsáhlé sbírky odrůd tvarů, velikostí a materiálů, pomocí jehlových korálků. Toto korálkové umělecké dílo většinou používají návrháři šperků k výrobě vzorů typu náhrdelníku.

Nejlepší umělecké dílo a nápady pro chléb:

Zde je několik krásných nápadů, jak co nejlépe využít zbytečné korálky ve vašem domě,

1. Stojan korálků na lampu:

Toto jedinečné umělecké dílo by vašim dekoracím rozhodně dodalo kouzlo. Stojan na lampu je vyroben z různých řemeslných korálků, které tvoří krytý vzor s místem pro žárovku nahoře.

2. Sedící ananasy:

Chcete dát svému dítěti novou a jedinečnou hračku pro výuku názvů ovoce a zeleniny! Sedící ananas je krásný způsob, jak je vysvětlit, vyrobený z korálků různých barev. Toto korálkové plavidlo můžete darovat svému drahému nebo jej můžete použít také jako ukázku svého televizního nábytku.

3. Klíčenka Dolphin:

Výroba klíčenek byla nejlepší nápady na výrobu korálků. Pomocí různých barevných korálků lze vyrábět přívěsky na klíče jako delfíni, sloni a mnoho dalších pro výrobu choulostivého přívěsku na klíče. Ten většinou nabízejí mladé dívky pro svá kola. Žluté nebo růžové korálky dávají řádnou povrchovou úpravu.

4. Zvuková signalizace korálků:

Korálkové umění a řemeslo dostalo nový vzhled korálkové zvonkohry. Zvonkohra je vyrobena z různých korálků, které vytvářejí tvary srdce svázané hedvábnými šňůrkami, aby byla dokonalá zvonkohra. Do strun můžete také přidat korálky. Zavěste toto řemeslo do haly nebo kuchyně ve vašem domě.

5. Pen Box of Beads:

Když je krabice na pero vyrobena z několika plastových korálků, dodá výzdobě stolu úžasný vzhled. Jsou vyrobeny z různých barevných korálků a mají pevné uchycení, aby byla krabice dostatečně pevná.

6. Beaded Rangoli:

Malé korálky pro řemesla se široce používají k výrobě krásných Rangoli. S různými barevnými korálky jsou přilepeny na listy papírových papírů a vytvářejí úžasné designy. Taková ozdobná korálková rangolis se široce používá k ozdobení schodů dveří na Diwali.

7. Svatební dekorace váza:

Krásné perlové řemeslné korálky, když se používají k výrobě dekorativní vázy, dávají okouzlující vzhled. Váza je vyrobena z vláknitých proužků, na které jsou přidány perly. Pokud chcete váze dodat více kouzla, přidejte do ní trochu osvětlení.

8. Korálkový náhrdelník:

Šperky byly nejlepší řemesla pro poníkové korálky, které jsou vyráběny pomocí různých barevných korálků a hvězdného kouzla na konci. Populární mezi dětmi, náhrdelník nosí také dospívající na vysokých školách, aby získali jiný vzhled.

9. Skleněná svíčka:

Řemesla ze skleněných korálků jsou v dnešní době trendy a dodávají vašim dekoracím světla na svíčkách nový vzhled. Hrnec lze vyrobit pomocí jednobarevných, dvojitých nebo různých barevných skleněných korálků pro romantický předvečer. Můžete to udělat sami a ve svém volném čase.

Korálková řemesla pro děti byla nejlepším způsobem, jak během prázdnin zahrnout vaše dítě do něčeho kreativního. Poskytnutí těchto svazků korálků spolu se vzorem jim pomůže naučit se něco nového.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.