Řemesla

9 jednoduchých nápadů na žirafí řemesla pro děti a předškoláky

Řemesla, která zahrnují zvířata, jsou vždy zábavná a tato žirafí řemesla jsou dokonalá. Děti se mohou zabavit při výrobě různých druhů žiraf. Použití mnoha metod k vytvoření jednoduchého žirafího řemesla bude zábavný nápad pro všechny děti.

Nejlepší nápady pro žirafí řemesla pro děti a předškoláky:

Vyzkoušejte několik žirafích řemesel mezi 9 níže uvedenými řemesly,

1. Ruční razítko Žirafa:

Ruční razítko žirafa

Zde je krásná žirafa s ručním tiskem, kterou můžete svým dětem pomoci vyrobit. Děti musí položit ruce do žluté barvy a poté ji položit na kousek papíru. Jakmile zaschne, mohou dát hnědé skvrny a poté obarvit krk žirafy.

2. Žirafa s potiskem paže:

Ruční tisk žirafy

Tady máte další verzi stejné věci. Děti musí položit ruku a ruku do žluté barvy a poté vyrobit žirafu. Zbarvěte jej hnědými skvrnami a vytvořte si vlastní nápad na žirafí řemeslo.

3. Role toaletního papíru:

Role toaletního papíru

Tato úžasná žirafa je vyrobena z ruliček toaletního papíru. Papírová role je spojena cukrovinkami pro nohy žirafy a papírovým výřezem pro krk a hlavu. Děti potřebují žirafu vybarvit. To je ideální pro žirafí plavidla pro předškoláky.

4. Oděvní žirafa:

Oděvní žirafa

Zde je zábavné žirafové řemeslo pro děti. Vše, co potřebujete, jsou tři špendlíky. Připojte je k oválnému papírovému výřezu a namalujte je žlutě a hnědě. Připojte k obličeji žlutou bambulku.

5. Učení teček:

Učení teček

Pěkný způsob, jak naučit žirafí řemesla pro batolata, je nechat je nalepit malé tečky na výřez. Tečky lze použít na nohy a krk i na skvrny na těle. To je učí jemné motorice.

6. Žirafa na boty:

Obuvní žirafa

Skvělý způsob, jak žirafí řemesla pro děti učit děti, je udělat z tohoto výřezu boty. Dospělí si mohou vystřihnout botu a poté ji použít jako hlavu žirafy. Děti musí použít malbu prstem k ozdobení žirafy spolu s vlasy z příze.

7. Trubka na papírové ručníky:

Trubka na papírové ručníky

Toto je další verze papírového žirafího řemesla. Zde si můžete vzít tubu z kuchyňského papírového ručníku a použít ji jako krk žirafy. Vystřihněte papír na hlavu a přilepte jej k trubici. Zbarvěte jej žlutou a hnědou barvou a přidejte také vlasy.

8. Ovocná zábava:

Ovocná zábava

Další příjemnou formou pro žirafí umění a řemesla pro předškolní děti je tato zábavná ovocná aktivita. Zde si můžete vzít různé ovoce a nakrájet se na žirafu. Děti se budou bavit dívat se na displej a budou jíst také své ovoce. Pokud vaše dítě neradi jedí ovoce, zkuste tento nápad, abyste je cítili hladové, pořiďte si také toto žirafí plavidlo z různých druhů ovoce.

9. Záložka žirafy:

Záložka žirafy

Pro všechny děti, které rády čtou, je tato zábavná záložka žirafy to pravé. Tato chytrá žirafa je úžasná a zábavná na pohled při čtení vaší knihy. Pomozte dítěti vytvořit tuto skvělou žirafu pro něj a jeho rodinu. Tato jedna rohová záložka v žirafím řemesle dává skvělý vzhled.

Pokud chcete, aby se vaše děti dozvěděly o zvířatech, bude dobré vyrábět řemesla pro zvířata, abyste je naučili děti o zvířatech, takže žirafa jako zvíře je zábava sledovat, a tak jsou všechna řemesla související se žirafami skvělá. Uvedené aktivity jsou příjemným způsobem, jak představit zvíře dětem.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.