Řemesla

9 jednoduchých dýňových řemesel pro děti i dospělé

Spojení chytrosti přináší pohodu a obrovský přínos pro děti a jejich rodiny. Řemesla proto nejsou určena pouze pro děti. Dospělí však mohou spolu s dětmi využívat i takové aktivity, které u obou doslova vytvářejí konečné dovednosti.

Nejlepší a snadná dýňová řemesla pro děti a dospělé:

Zde jsou některé příklady dýňových řemesel, které jsou považovány za Top 9,

1. Jednoduchá papírová dýně:

Jednoduchá papírová dýňová řemesla

Když se zabýváte činností, která má zlepšit dovednosti předškoláka, pak by to mohla být přesná dýňová řemesla pro batolata. Je vybrán dokonalý odstín žluté dýně a jsou vytvořeny dokonalé střihy a záhyby, aby se dosáhlo původní repliky dýně.

2. Senzační dýně:

Senzační dýňová řemesla

Pokud hledáte řemeslné práce pro dospělé, můžete se rozhodnout pro tuto konkrétní sbírku dýňových řemesel pro dospělé. Použité staré knihy, které jsou k ničemu, slouží jako surovina pro toto dýňové řemeslo. Je důležité postarat se o steh, který se používá k zamotání stránek mezi sebou nebo jakkoli, můžeme použít sešívačku, aby je připnuly, aby zůstaly pohromadě.

3. Vodopády držící svíčku:

Svíčka drží dýňová řemesla

Vodopády jsou v dnešní době trendovým způsobem zdobení bytových interiérů. Pokud je zvolené téma Dýně, pak by tato volba řemesla byla přesná. Dýně je držena jako základna, aby svírala svíčku. Tato dýňová umění a řemesla jsou čerstvým způsobem, jak vystavit dýně a svíčky pro zábavu na podzim, a lze je také použít jako středobod na desku stolu.

4. Wedding Falls:

Svatební vodopády dýňová řemesla

Přichází podzim, který se většinou používá jako svatební ozdoba. Lze je pohodlně ukázat poskládané na svatební večeři. Na bílé dýni je navršena hromada květů, které dodávají jedinečný a příjemný vzhled. Nepochybně to berte jako nejlepší úžasné nápady na dýňová řemesla.

5. Slavnostní díkůvzdání:

Slavnostní poděkování rozdávání dýňových řemesel

Nejlepší materiál, který vyhovuje dětem, a jsou to snadno dostupné barevné řemeslné papíry. Ano, dýňové řemeslo pro děti využívá žádné složité postupy. Jutové lano a zelený list papíru by k tomu přidaly další podrobnosti.

6. 3D papírová dýně:

3D papírová dýňová řemesla

Je to dýňové plavidlo, které představuje 3D pohled na zeleninu. Pro aktivity ve školce nebo předškolním zařízení jsou to nejlepší a dokonalá volba dýňových řemesel pro předškoláky. Zde použitý řemeslný papír má vyražený vlastní design. Řemeslo je příliš jednoduché a je nejméně časově náročné.

7. Dýně z tkáňového papíru:

Tkáňové papírové dýňové řemesla

Pokud chcete provádět malé řemeslné dýně, pak si vyberte tento druh dýňových řemesel z hedvábného papíru. Je to malé velikosti, ale roztomilé a hezké ve svém vzhledu. Dokonce i batolata a předškoláci se mohou pokusit překonat to s nejmenší pomocí dospělých.

8. Halloween dýně:

Halloween dýňová řemesla

Předměty halloweenu jsou v dnešní době mezi mladými lidmi velmi trendy. Pokud narazíme na téma založené na Halloweens, můžeme použít taková dýňová řemesla, abychom naplnili klidnou krásu celého tématu. Řemeslo je tak jednoduché, jak můžete vidět v odkazu na obrázek, že každý může dosáhnout toho, aby byl zcela mimořádný.

9. Dýně pro dospělé:

Dospělí dýňová řemesla

V těchto předškolních dýňových řemeslech jsou bílé dýně vyráběny tak, že jsou zdobeny vlastní fantazií. Materiály, jako je stuha různých barev a vzorů, jsou kombinovány tak, aby ozdobily luk typem na vrcholu dýně. Tyto dýně White Craft se používají jako dekor dveří, které dodají úžasnému vzhledu celé prostředí.

Děti by bavilo vyrábět jakýkoli druh řemesla, které by je zbláznilo. Dýňová řemesla jsou také jedním z nich. Jedná se o nové a jedinečné nápady dýňových řemesel, které by jim rozhodně pomohly ve většině životně důležitých způsobů.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.