Čelenky

Jak vyrobit čelence pro vaše dítě doma?

Ať už jsou vlasy krátké nebo dlouhé, čelenky hrají důležitou roli při oblékání účesů. I pouhé nošení na ochranu vlasů, které přijdou vpředu, se praktikuje také u dívek a žen bez věku. Je to zásadní dekorativní doplněk, který vašemu účesu dodá na kráse. Ale víte, nyní si můžete také vyrobit ozdobné čelenky doma!

Jak si vyrobit dětské čelenky doma:

Zde je několik nejlepších bodů, které by vás naučily, jak si vyrobit čelenky doma z různých přísad,

1. Čelenka s elastickou stuhou:

Čelenka s elastickou stuhou

Přemýšlíte, jak si vyrobit čelenku pomocí stuh a gumičky? K tomu musíte mít ozdobné stuhy a gumu. Odřízněte je velikostí hlavy a pomocí šicího stroje sešijte gumičku mezi stužkou, kterou skládáte. Ořízněte zbývající strany a další část pro dokončení stuhy a noste ji v bohémském stylu omotáním na čelo.

2. Pletená čelenka z triček:

Pletená čelenka z triček

Máte doma staré nepoužité tričko? Udělejte si z toho čelenky. Zajímá vás, jak pomocí triček vyrobit dětské čelenky? Vezměte nechtěná trička a odstřihněte z nich tenké proužky. Aby byla čelenka barevná, použijte tři různě barevná trička. Konec proužků přivažte na jedné straně a vytvořte z něj cop. Sešijte konce a vytvořte kulatou kruhovou čelenku a odřízněte nežádoucí část trička. Vaše pletená čelenka je připravena k nošení.

3. Čelní květinová čelenka:

Čelní květinová čelenka

Proces výroby roztomilých čelenek pro děti tohoto druhu je zcela elastický. Vše, co musíte udělat, je shromáždit tři různé barevné stuhy nebo sametové plsti pro výrobu růží. Použijte zelenou plsť a ustřihněte ji ve tvaru listu. Odřízněte a nechte stranou. Květinu můžete také vyrobit přilepením stran kruhové plsti, aby byla kuželovitá. Když jsou květiny hotové, vezměte stuhu požadované šířky a sešijte nebo na ni nalepte květiny. Čelenku lze snadno nosit a batole to ani nebolí.

4. Uzlovaná dětská čelenka:

Vázaná dětská čelenka

Pokud přemýšlíte o nových způsobech, jak vyrobit čelenky pro novorozence, čelenka s vázáním je trendový styl. Vše, co v tomto druhu čelenky potřebujete, je saténový nebo hedvábný materiál s požadovanými potisky. Po změření velikosti hlavy batole odstřihněte dva proužky se špičatými konci na obou stranách. Sešijte okraje obou pásů pomocí stroje. Jednoduché, aby vaše dítě nosilo čelenku zavázáním uzlu na hlavové straně. Můžete také vytvořit různé uzly, které dávají nový design.

5. Turbanová háčkovaná čelenka pro dítě:

Turbanová háčkovaná čelenka pro dítě

Když přemýšlíte o tom, jak vyrobit čelenky pro holčičky, je v trendu turban vyrobený z háčkovaného materiálu. Turban je vyroben z háčkovaného materiálu s efektními zvraty. Za prvé, háčkovaný materiál se odřízne s požadovanou šířkou a délkou poté, co vezme velikost hlavy. Konce háčkovaného materiálu jsou přehnuty a sešity a tvoří kruhovou čelenku. Na střední straně proveďte zkroucení a sešijte jej. Aby byl kroužek atraktivnější, můžete na něj přidat knoflík, květinu, okvětní lístek atd. Při nošení čelenky nechte kouzlo přijít na boční vrchol.

Při výběru materiálů pro výrobu čelenek pro batolata jsou pro výrobu a zdobení čelenky obecně používány měkké materiály. Vzhledem k tomu, že dětské čelenky musí být něžné, jsou široce vyrobeny ze saténových stuh pro příjemný dotek.