Čelenky

9 nejlepších potních čelenek pro ženy a muže

Čelenka je připravena nosit oděvní doplněk, který můžete nosit pro různé účely a příležitosti. Čelenka vhodná pro všechny druhy sportů a pro muže i ženy je potní čelenka. Možná jste často viděli sportovní hráče Tenis, Badminton, Fotbal atd., Kteří měli přes čelo čelenku, aby absorbovali veškerý pot a vyhnuli se tomu, že budete vypadat špinavě a nepořádně. Kromě toho, že potní čelenky udržují v suchu, také pomáhají sportovcům vyhnout se rušivým vlivům při jejich sportu, tj. Pokud se jim do běhu dostane kapka potu, může je to stát hru.

Nejlepší potní čelenky pro absorpci:

Následuje 9 nejlepších typů potních čelenek,

1. Čelenky z bavlněného potu:

Čelenky z bavlněného potu

Nejlepší potní čelenky jsou bavlněné čelenky, protože bavlna je přírodní materiál. Okamžitě absorbuje většinu vašeho potu. Pokud si nechcete hrát s potem visícím na čele, nesmíte si to vybrat. V opačném případě, pokud je vaším cílem pouze rychlé pohlcení potu, pak je bavlna tou správnou cestou.

2. Čelenky na bázi Poleyster:

Čelenky na bázi Poleyster

Přestože samotný polyester má nulové vlastnosti pohlcující pot, když je smíchán s určitými syntetickými vlákny, výsledný materiál má schopnost magické zábrany potu. Výsledkem je, že čelenky na bázi polyesteru jsou široce proslulé jako čelenky odvádějící pot. Odolávají potu a místo absorpce potu vás udržují v pohodě.

3. Čelenky Lycra:

Lycra čelenky

Kromě polyesteru je dalším materiálem, který do určité míry odolává potu, Lycra. Čelenky Lycra jsou oblíbené pro svou roztažnost, lehkost a příjemný pocit. Lycra se většinou používá k výrobě potních čelenek pro ženy, které jim dodávají elegantnější vzhled.

4. Tištěné čelenky:

Tištěné čelenky

Další variantou čelenek jsou čelenky potištěné různými vzory. Většinou mají pánské potítka na přední straně vytištěné pouze logo značky. Zatímco ženy dávají přednost atraktivnímu designu, vytištěnému na čelenkách spolu se značkami. Například jste mohli vidět potní čelenku Rogera Federera s logem značky „Nike“.

5. Nylonové čelenky:

Nylonové čelenky

Nylon je údajně blízký příbuzný materiál polyesteru a spandexu. Spolu s těmito dvěma má tedy Nylon také vynikající odpuzující pot. Nylon má však také schopnost rychlého schnutí. Nylonové čelenky jsou proto nyní nejlepší odvádějící čelenky ve sportovním průmyslu.

6. Bambusové viskózové čelenky:

Čelenky z bambusové viskózy

Bambusová viskóza je moderní vstup do sekce potních absorbérů vedle bavlny a lnu. Čelenky vyrobené z bambusové viskózy jsou tedy také dobře známé čelenky absorbující pot. Jelikož se jedná o relativně nový materiál, není při výrobě čelenek běžně k vidění.

7. Čelenky z technické látky:

Čelenky z technické látky

Technical Fabric zahrnuje vývoj různých tkanin na míru pro různé účely. Například určitá technická struktura se skládá ze dvou úrovní; první se skládá z bavlněné vrstvy pro absorpci potu, zatímco vnější vrstva je vyrobena z polyesteru nebo nylonu, aby okamžitě vysušila vlhkost. To jsou v současné době nejlepší čelenky pro pot.

8. Čelenka se sametovou podšívkou:

Čelenka se sametovou podšívkou

Čelenky, které jsou původně vyrobeny z jiného materiálu, jako je bavlna, ale mají uvnitř sametovou podšívku, jsou velmi přesné a přesně padnou. Nepředstavují riziko uvolnění nebo spadnutí. Proto jsou perfektními potními čelenkami na běh.

9. Čelenky designéra:

Značkové čelenky

Občas slavné sportovní osobnosti také potřebují designové potní čelenky spolu s pohodlím. Díky těmto čelenkám vypadá sportovec elegantněji a elegantněji.

Čelenka Sweat je velmi důležitým oděvním doplňkem pro sportovní osobnosti. Je to proto, že se ukázaly být užitečné při absorpci potu, poskytující pohodlí a také užitečné jako prohlášení o stylu. Pokud jste běžec, můžete použít sametovou podšívku, abyste zajistili přesné uchycení a pevné uchopení, zatímco pokud jste tenista, pak je pro vás bavlněná čelenka tou nejlepší volbou.