Čelenky

9 krásných designů dětských čelenek pro každodenní oblečení

V dnešní době každý dává přednost nošení stylového a trendového oblečení. To platí nejen pro dospělé, ale i pro děti. Matky své malé rády oblékají do rozkošných šatů. Jedním z důležitých doplňků jejich oblečení jsou dětské čelenky. Tyto čelenky přicházejí v různých barvách a provedeních, každý velmi rozkošný a roztomilý. Tyto dětské čelenky dodávají oděvu prvek rozkošnosti. Od každodenních oděvů po speciální události, díky těmto čelenkám bude vaše dítě vypadat skvěle pokaždé.

Nejnovější kolekce čelenek pro děti s obrázky:

Zde jsme zmínili top 9 dětských čelenek s různými vzory a vzory v roce 2019.

1. Uzlovaná čelenka:

Vázaná čelenka

Jedná se o nejzákladnější druh čelenek pro děti. Tyto opravdu roztomilé čelenky pro děti dělají děti extrémně rozkošnými. Jsou k dispozici v řadě barev a vzorů, aby vaše dítě vypadalo roztomile ve všech oděvech.

2. Lukové čelenky:

Mašle čelenky

Díky těmto čelenkovým čelenkám může vaše holčička vypadat krásně. Díky zářivým barvám těchto čelenek až po saténový pásek je vše kolem této čelenky dokonalé. Díky tomu bude vaše dítě vypadat velmi krásně. Mašle také dělají, aby vaše dítě vypadalo půvabněji.

3. Květinové čelenky:

Květinové čelenky

Děti milují květiny, a proto tyto dětské květinové čelenky budou vypadat velmi krásně. Pokud vaše holčička ráda slyší příběhy jako sněhobílý nebo drátěný zvon, tato dětská květinová čelenka ji určitě přiměje cítit se jako lesní víla. Takové dětské květinové čelenky přicházejí ve velké rozmanitosti a barvách.

4. Čelenka čelenky:

Čelenka čelenka

Pro každého rodiče je jejich holčička princem, a proto je tak oblékají. Tato čelenka čelenky je přesně to, co potřebujete k dokončení oblečení vaší malé princezny. Díky krásnému designu této čelenky bude vaše holčička vypadat a cítit se jako princezna.

5. Háčkovaná čelenka:

Háčkovaná čelenka

Na rozdíl od většiny dekorativních čelenek je tato čelenka poměrně jednoduchá, ale velmi rozkošná. Tato dětská zimní čelenka je pletená z vlny a má krásný design na knoflíky. Ochrání vaše dítě před chladným větrem v zimě.

6. Ladylike čelenka:

Dámská čelenka

Pokud zjišťujete, že vaše dítě vypadá jako malá dáma, pak je tato čelenka jako klobouk pro vás ideální. Je to velmi kreativní a roztomilé. Baby růžová barva a vzor vypadají extrémně elegantně a přitom stejně krásně.

7. Motýlková čelenka:

Motýlková čelenka

Všechny děti milují motýly, protože jsou stejně nevinné a rozkošné jako samy. Tato motýlková čelenka je velmi okouzlující a krásná. Liší se to plastovou základnou a pomáhá udržovat vlasy mimo obličej dítěte. Vícebarevný vzor motýlů také vypadá krásně.

8. Královská čelenka:

Královská čelenka

Díky těmto dětským zlatým čelenkám bude vaše dítě vypadat, jako by patřilo do královské rodiny. Složitý design květinové révy na čelence a okouzlující zlatá barva působí tak královsky. V dokonalém oblečení bude vaše dítě vypadat naprosto úžasně.

9. Čelenka pro chlapce:

Čelenka pro chlapce

Ačkoli se většina čelenek může zdát dívčí, pro vaše děti je k dispozici také řada čelenek. Tato chlapecká čelenka vypadá spíše jako šátek. Studená černá barva s tištěným vzorem je ideální pro malé chlapce.

Dětské čelenky přicházejí v široké škále vzorů, kolonií a vzorů. Kreativita dětských čelenek použitých při jejich výrobě je citelná. Kromě vylepšení oblečení tyto čelenky také pomáhají udržet vlasy vašeho dítěte mimo obličej a některé také pomáhají zajistit jejich ucho před chladným větrem.